Сигарети Marlboro Touch / Мальборо Тач 6 (мал.2) \ Мальборо компакт
Мальборо тач 6 \ marlboro Touch 6
50 в наявності
Код: 1715679801

Блок сигарет Marlboro Touch

1050  / блок

1050 
105 ₴ за пачку
105 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми курцями України

  Більше про оригінальні сигарети можна дізнатись за лінком.

  Сигарети Marlboro Touch (6) можуть виготовлятись на фабриці “Імперіал Тобакко”. Дізнатись більше за лінком

  Ви завжди можете лишити свій відгук про сигарети Мальборо Тач і ми передамо його виробнику сигарет.

  На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

105 ₴ за пачку
105 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми курцями України

Опис

Сигарети Marlboro Touch (Мальборо Тач)

Marlboro Touch (Мальборо Тач) – компактний формат сигарет від відомого бренду Marlboro (Мальборо), який має привабливий та унікальний дизайн. Компактний формат сигарет, зробив бум на ринку сигарет, але небагато хто знає, що першими такими сигаретами на ринку України, з’явились саме Marlboro Touch ( Мальборо Тач). Формат дозволяє більш зручніше класти пачку в карман кишень, або до сумки. Дизайн сигарет, змінювався від чорного до блакитного, щоб відповідати сучасним тенденціям. Marlboro Touch ( Мальборо Тач) це прогресивная лінійка Marlboro (Мальборо) для молодіжної половини повнолітніх курців. Виробник додав комунцікаційну платформу з споживачем за допомогою QR на пачці, де курець зміг побачити додаткову інформацію від бренду Marlboro (Мальборо) Споживачі цигарок відзначають, що даний продукт має відмінний м’який смак.

Історія бренду Marlboro Touch (Мальборо Тач):

Marlboro – світовий лідер на сигаретному ринку, крім того, визнаний самим дорогим табачним брендом у світі.

Бренд Marlboro з’явився в США в 1924 році. Цікавий факт: якщо зараз у багатьох Marlboro все ще асоціюється з ковбоєм, байками, автогонками, і загалом зі світом стереотипних чоловічих цінностей, то в 1920-х сигарети Мальборо вважалися «жіночими». Чому так? До 1950-их чоловіків частіше курили сигарети без фільтру, а сигарети з фільтром (в тому числі Мальборо) сприймалися як продукт для жінок. І тільки після 50-тих чоловіки теж почали переходити на сигарети з фільтром.

В Україні сигарети Marlboro офіційно представлені 6-ма видами:

 • Стандартна лінійка – Marlboro Red (Мальборо червоний) 9 мг, Marlboro Gold (Мальборо золотий) 6 мг і Marlboro Silver (Мальборо синій) 4 мг
 • Компактна лінійка – Marlboro Touch (Мальборо Тач) 6 мг / Marlboro Fine Touch (Мальборо Файн Тач) 4 мг
 • Супер– компактний Marlboro Micro (Мальборо Микро) 4 мг

Більше про Marlboro можна прочитати у статті.

Сигарети Мальборо Тач (Marlboro Touch 4) по актуальним цінам 2022 року в Україні, можна придбати на сайті з безкоштовною доставкою.

Як видно з кількості різних позицій, лінійка Marlboro може задовольнити абсолютно всі вподобання преміального курця. Який би вид Мальборо Ви не вибрали, Cig-Poshta доставить його абсолютно безкоштовно, як в Києві так і в Харкові і по всій території України. На сайті прдеставлений максимальний асортимент з різними видами сигарет Мальборо (Marlboro), який можна купити по актуальним цінам на 2022 рік.

Хто виробник Marlboro Touch ( Мальборо Тач)

Компанія Філіп Морріс являється власником сигарет Marlboro Touch (Мальборо Тач) . Компанія на ринку України з 1994 року з фабрикою у Харкові. Потужності фабрики та стандартти якості дозволяють виробляти сигарети для інших ринків Європи та Азії. Наразі фабрика тимчасово закрита, тому виробник імпортує продукцію з інших фабрик. Імпортована продукція може мати невеличкі візуальні відмінності, проте смакові характеристики залишаються без змін.  Компанія Філіп Морріс власник таких брендів:Parliament (Парламент) , Marlboro (Мальборо), L&M (Л енд М), BOND (бонд), Philip Morris (Філіп Морріс).Всі сигарети від виробника Філіп Морріс можна купити на сайті офіційного реселлера Cig-Poshta. Сигарети відповідають всім вимогам законодавства (акцизна марка, сертифікати якості).

Як купити онлайн Marlboro Touch (Мальборо Тач)? Що таке Cig-Poshta?

Cig-Poshta – інтернет магазин продажу сигарет та безкоштовній доставці в Україні. На сайті можливо купити сигарети тільки блоками з мінімальнм замовленням в один блок сигарет. Купити сигарети Marlboro Touch 6 / Мальборо Тач 6 (Компакт) та бути впевненим, що продукція офіційна від виробника по актуальній ціні. Купити сигарети з досавкою у міста Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Львів, Тернопіль та інші на території України. Дізнатися як купити блок сигарет з доставкою по Україні можна за посиланням.

На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

Міста доставки сигарет Marlboro Touch (Мальборо Тач)

Сигарети Marlboro Touch (Мальборо Тач) можливо замовити в понад 13 000 точок відділень Нова Пошта та Укрпошта. Доставка абсолютно безкоштовна, оплачується лише товар за предоплатою. Київ, Львів, Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Кропівницький, Ковель, Івано-Франківськ, Житомир та інші міста України де працює Нова Пошта.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Зміна маркування медичного попередження

11 січня 2024 року, набули чинності зміни щодо медичних попереджень до статті 12 даного Закону України.
Тепер на кожній пачці сигарет зазначаються 2 попередження – загальне та комбіноване, що супроводжується відповідною кольоровою ілюстрацією, а також, розміщується текстове повідомлення.
Медичні попередження на пачках сигарет будуть містити картинку з обох сторін упаковки, а також будуть збільшені з 50% до 65% від розміру упаковки.
Дізнатись більше можна у нашій статті за лінком.

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про
Marlboro Touch

18.02.2023
Олександр
Доброго дня. Скажіть будь ласка я оплати в блок сигарет мальборо,коли відправлять.Дякую
Cig-Poshta: Добрий день, вдячні Вам за замовлення. Всі оплачені замовлення відправляються на наступний день.
04.10.2022
Діма
М'який смак. Наразі важко їх знайти.
09.09.2022
Слава
Нигде нет, а тут есть. То что я так долго искал. Очень долго ждал именно Мальборо Тач, поскольку это самые качественные сигареты.

Написати відгук

rating fields