Відображаються усі з 8 результатів

Відображаються усі з 8 результатів

Сигарети Parliament (Парламент)

Безкоштовна доставка в Україні через відділення Нової Пошти. Купити сигарети Парламент (Parliament) від 1 блока та бути впевненим, що продукція офіційна від виробника по актуальній ціні в Україні на 2022 рік. Сигарети Парламент доставляються  у міста Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Кропівницький, Вінниця та інші на території України.

Про бренд Parliament

Вважається, що бренд Parliament з’явився в 1931 році в Нью-Йорку, на П’ятій Авеню.

Парламент був першим брендом, який випустив сигарети з інноваційним фільтром-мундштуком з повітряною камерою – Original Recessed™ Filter, який допомагає охолоджувати дим під час куріння. Цей фільтр і досі є у сигаретах бренду.

Історично в нашій країні цей бренд відомий як преміальний, він також найдорожчий із представлених на ринку. Це пов’язано як з високою якістю сигарет, так і з маркетинговою кампанією, яка допомогла сформувати імідж бренду зі статусом. Своїми відмінними рисами бренд називає якість, увагу до деталей та інновації.

Parliament в Україні представлений дев’ятьма видами:

  • Стандартна лінійка сигарет Parliament – Parliament Night Blue (Парламент Найт Блу) 9мг, Parliament Aqua Blue (Парламент Аква Блу) 6 мг, Parliament Silver Blue (Парламент Сільвер Блу) 4 мг, Parliament Platinum (Парламент Платинум або Парламент Одиничка). Також міцність продукту співвідноситься з кольором квадратика на пачці, чим темніше – тим міцніше.
  • Лінійка сигарет Parliament Carat – тонкі та довгі сигарети у незвичайній упаковці. Представлені двома продуктами: Parliament Carat Blue (Парламент Карат Блу) 7 мг та Parliament Carat Purple (Парламент Карат Пьорпл) 4 мг. Детальніше про цю лінійку можна почитати тут.
  • Лінійка супер-тонких та довгих (100 мм) сигарет Parliament Super Slims – Parliament Super Slims Aqua (Парламент Супер Слімз Аква) 5 мг та Parliament Super Slims Silver (Парламент Супер Слімз Сільвер) 3 мг.
  • Супер-компактний формат Parliament Pearl Blue (Парламент Перл Блу) 4 мг.