Сигарети Parliament Silver Blue / Парламент Сільвер Блу (мал.2)
Парламент сильвер 4
43 в наявності
Код: 1707817888

Блок сигарет Parliament Silver Blue

1000  / блок

1000 
- +
100 ₴ за
пачку
100 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України
 • Сигарети з фільтром

 • Тарність – 4
 • Вміст нікотину – 0.3
 • Формат сигарет – King Size (“Кінг сайз”)
 • Кількість сигарет у пачці – 20
 • Кількість пачок у блоці – 10
 • Ціна за пачку Parliament Silver Blue (Парламент Сільвер блу) – 100 грн
 • Бренд – Parliament

 • Сигарети преміального сегменту у витонченній та ексклюзивній пачці. Відбірний аромат табаку у поєднанні з повітрянним фільтром робить процес споживання продукту унікальним .

 • Більше про оригінальні сигарети можна дізнатись за лінком.

 • Сигарети Parliament Silver можуть виготовлятись на фабриці “Імперіал Тобакко”. Дізнатись більше за лінком
 • На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.
 • Ви завжди можете лишити свої відгуки про сигарети Парламент Сільвер і ми передамо їх виробнику сигарет.

Опис

Сигарети Parliament Silver Blue (Парламент Сільвер Блу)

Parliament Silver Blue (Парламент Сільвер блу) має Original recessed TM filter (Фільтр складається з 3-х частин: ацетатна частина, вугільна частина та ущільнена повітряна камера із ацетатной стінкою (0.6 мм), що робить смак м’яким і більш збалансованим). Особливість Parliament Silver Blue стандартного формату також у ексклюзивному сигаретному папері з водяними знаками. Виробник приділяє велику увагу до бренду Parliament, тому сигарети мають велику увагу до деталей, та своїм зовнішнім виглядом і смаком дають впевненість, що вони відносяться до преміального сегмениту. Дистриюуція сигарет Parliament Silver доволі широка, і їх можна придбати у любій сигаретній лавці. Замовити онлайн сигарети додому можливо за допомогою сервісу Cig-Poshta.in.ua який доставить твій Parliament Silver Blue (Парламент Сільвер Блу) у понад 13000 відділень Нової Пошти або Укрпошти. Оригінальність продукту важлива складова отримання того самого смаку, який очікує курець. Cig-Poshta.in.ua дає можливість не хвилюватись з приводу оригінальності продукту, оскільки має прямі поставки від виробника Філіп Морріс.

Історія створення бренду Parliament Sliver Blue (Парламент Сільвер Блу):

Сигарети Parliament history | Парламент Історія

1931 рік – заснування бренду Parliament компанією Benson & Hedges у Нью-Йорку на вулиці П’ятої Авеню. Вулиця, на якій створювалися імениті бренди як Gucci, Prada, Armani. На той момент відмінною характеристикою був унікальний фільтр, який виділявся своїм кольором та формою.

Форма фільтра, як зараз його називають «повітряний», мав у собі повітряну камеру. На той момент це було революційно порівняно з усіма фільтрами у сигаретах. Даний фільтр допоміг надалі створити про себе враження унікальності та преміальності. У всіх рекламних кампаніях йшлося про аромат який торкався до губ. З купівлею бренду тютюновою компанією Філіп Морріс, маркетингова кампанія поповнилася новим дизайном пачки та Нью-Йорською пейзажністю. На даний момент ми можемо спостерігати на пачці ті самі відомі характеристики, які протягом довгих років підкреслюють преміальний стиль з американською історією.

В Україні сім’я сигарет Parliament (Парламент) представлена ​​11 позиціями:

 • Унікальна лінійка Parliament Carat: варіант більш тонких сигарет.
  Parliament Carat Blue – тарність 7/0.7,
  Parliament Carat Purple – тарність 4/0.4.
 • Основна лінійка сигарет Parliament (Парламент):
  Parliament Night Blue – тарність 9/0.7,
  Parliament Aqua Blue – тарність 6/0.5,
  Parliament Silver Blue – тарність 4/0.3,
  Parliament Platinum – тарність 1/0.1
 • Супер Слім формат сигарет Parliament (Парламент):
  Parliament Super Slims Aqua – тарність 5 / 0.3,
  Parliament Super Slims Silver – тарність 3 / 0.3
 • Супер слім компакт:
  Parliament SoHo Vibe – тарність 4 / 0.3
 • Компакт:
  Parliament SoHo Compact Blue – тарність 6 / 0.5
  Parliament SoHo Compat Silver – тарність 4 / 0.4

Який би вид Парламенту Ви не вибрали, CigPoshta доставить його безкоштовно по всій території України. На сайті представлений максимальний асортимент з різними видами сигарет Парламент (Parliament), який можна купити по актуальним цінам на 2024 рік.

Про компанію Філіп Морріс Україна:

Компанія Філіп Морріс на ринку України з 1994 року. Має у своєму портфелі такі відомі сигаретні бренди, які представлені на території України: ParliamentMarlboroL&MBONDPhilip Morris. Сигарети від виробника Філіп Морріс можна купити на сайті офіційного реселлера Cig-Poshta.  Сигарети відповідають всім вимогам законодавства (акцизна марка, сертифікати якості).

Що таке Cig-Poshta? Де купити Parliament Night Blue (Парламент Найт Блу)

Cig-Poshta – сервіс продажу сигарет та безкоштовній доставці в Україні. На сайті можливо купити сигарети блоками. Мінімальне замовлення один блок сигарет. Купити сигарети Parliament Night BLue / Парламент Найт Блу (Блю) та бути впевненим, що продукція офіційна від виробника по актуальній ціні. Купити сигарети з доставкою у міста Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Кропівницький, Вінниця та інші на території України. Дізнатися як купити блок сигарет з доставкою по Україні можна за посиланням.

На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

Ви завжди можете лишити свої відгуки про сигарети Парламент Сільвер і ми передамо їх виробнику сигарет.

Міста доставки сигарет Parliament Silver Blue (Парламент Сільвер Блу):

Київ, Львів, Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Кропівницький, Ковель, Івано-Франківськ, Житомир та інші міста України де працює Нова Пошта або Укрпошта.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про Parliament Silver Blue

24.11.2022
Роман
Прекрасный сервис
Cig-Poshta: Дякуэмо, що обираэте нас. Нам дуже приэмно.
03.10.2022
Олег
Сильвер это самые подходящие мои сигареты.
30.08.2022
Слава
Единственный продукт который может меня удовлетворить с точки зрения качества табака. Курю уже больше 8 лет. Рад что он веррнулся на рынок.
25.08.2022
Миша
Нормальный фильтр
Більше відгуків

Написати відгук