Як придбати сигарети з доставкою по Новій Пошті та Укрпошті. Найпоширеніші питання.

Вітання!

Зібрали відповіді на всі питання щодо сервісу доставки сигарет cig-poshta.in.ua.

Cig-Poshta – сервіс онлайн продажу сигарет та безкоштовній доставці сигарет в Україні. На сайті можливо купити сигарети блоками. Мінімальне замовлення один блок сигарет. Купити сигарети та бути впевненим, що продукція офіційна від виробника по актуальній ціні. Купити сигарети з доставкою у міста Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Львів, Тернопіль та інші на території України. Доставка сигарет блоками відбувається у відділення Нової Пошти /Урпошти абсолютно безкоштовно.

На сайті присутній каталог всіх можливих варіантів цигарок від виробника Філіп Морріс. Можна вибрати фільтр по сигаретам з капсулою (кнопкою) або за кілкістью сигарет в пачці.

Всі сигарети від виробника Філіп Морріс можна купити на сайті офіційного реселлера Cig-Poshta. Сигарети відповідають всім вимогам законодавства (акцизна марка, сертифікати якості).

Компанія Філіп Морріс на ринку України з 1994 року. Має у своєму портфелі такі відомі сигаретні бренди, які представлені на території України: Parliament, Marlboro, L&M, BOND, Philip Morris. Кожні тютюнові вироби мають свої унікальні властивості та націлені на різні потреби споживачів.

Parliament та Marlboro – це преміальні цигарки, середній ціновий сегмент представлений L&M, а також є популярні бренди Bond та Philip Morris.

Більше про оригінальні сигарети можна дізнатись за лінком.

На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

Сигарети продаються лише блоками. Тому мінімальне замовлення – 1 блок (10 пачок). Максимальна кількість блоків в 1 замовленні – 20. В одне замовлення можна додавати сигарети різних марок. Один користувач може замовити не більше 20 блоків на місяць. Навіщо встановлені такі обмеження? Щоб товару вистачило всім охочим.

Cig-poshta.in.ua обробляє та відправляє замовлення протягом 1 робочого дня. У разі оформлення замовлення до 14:00 то відправка відбудеться у той самий день. Доставка товару через провайдерів Нова Пошта та Укрпошта може зайняти в середньому 1-2 дні. Як тільки Нова Пошта або Укрпошта почне пересилати замовлення, ви отримаєте смс або повідомлення  з номером посилки та плановою датою доставки на відділення. Все як завжди у Нової Пошти та Укрпошті.

Для отримання замовлення необхідно показати паспорт (оригінал або електронну версію у Додатку Дія). Важливо: купити сигарети та забрати посилку може лише повнолітній.

Приймається тільки оплата карткою онлайн, без оплати накладеного платежа. Розуміємо, що замовлення через незнайомий сайт із передоплатою може викликати сумніви. Проте законодавтсво України не дозволяє робити відправку сигарет накладеним платежем, оскільки “сигарети” це акцизний товар. Акцизний товар – продукт, який має бути сплачений через касовий апарат, який має ліцензію на продаж таких товарів. “Нова Пошта” або “Укрпошта” не має ліцензії на продаж акцизних товарів, це служба доставки. Ми розуміємо усі ризикита та незручності, але якщо є потреба, можете перевірити ліцензію на торгівлю сигаретами або зв’язатися з нами: контакти.

Досвід користувачів: половина наших покупців спочатку замовляла лише один блок сигарет “для проби”, а переконавшись у добросовісності, стали постійними покупцями.  Більше 3000 задоволених покупців, які отримали своє замолвення протягом 2х днів.

Бонус: безкоштовна доставка. Вартість доставки покриває продавець, покупець оплачує лише товар.

Замовлення відправляються у всі працюючі відділення Нової Пошти та Укрпошти. Щодня, по можливості, Нова Пошта та Укрпошта відновлює роботу дедалі більшої кількості відділень. Актуальний перелік відкритих відділень з графіками роботи викладено та оновлюється на офіційному сайті Нової Пошти. Укрпошта оновлює працюючі відділення щодня, тому перед замовлення будьласка перевірте актуальність за посиланням.

Після пакування замовлення сig-poshta.in.ua надсилає смс про його статус. Як правило, замовлення передаються на Нову Пошту протягом 1-2 робочих днів. У момент, коли Нова Пошта відправить посилку, ви отримаєте повідомлення у Viber або смс із номером замовлення та плановою датою доставки. Коли посилка прибуде до відділення, Нова Пошта теж повідомить про це за допомогою смс. Місцезнаходження посилки можна також відстежувати через трекінг посилок Нової Пошти за номером замовлення.

Трекінг замовлень з сигаретами можна подивитись за посиланням.

На даний момент замовлення Україною надсилаються тільки на відділення Нової Пошти та Укрпошти. Для жителів Києва також доступна кур’єрська доставка при умові замовлення від 4 блоків.  Оскільки сигарети є товаром для повнолітніх курців,  співробітник Нової Пошти /Укрпошти або кур’єр повинен перевірити документ, що підтверджує вік. У поштомати не доставляємо. 

Справді, на сайті доступний обмежений асортимент продукції через нерегулярне постачання та обмежені залишки на складах. Зараз cig-poshta.in.ua намагається зробити максимум, щоб додати інші марки сигарет для замовлення на сайті.

Так можна. Найпростіший спосіб – при оформленні замовлення, вкажіть резервне відділення Нової Пошти або Укрпошти у полі Коментар. Якщо ваше основне відділення буде закрито, переадресація буде зроблена автоматично на резервне відділення. При цьому ви отримаєте SMS-повідомлення.

Також можна звернутися за номером 380443395918, ми допоможемо зробити переадресацію.

На жаль, після оформлення замовлення ви не можете змінити кількість чи марку цигарок, які обрали до цього. Будь ласка, будьте уважні з вибором наступного разу.

Зателефонуйте на 380443395918, ми відредагуємо інформацію щодо замовлення.

Ми знаємо, що зараз виникає багато труднощів з покупкою сигарет в кіосках. Cig-poshta.in.ua повністю оплачує пересилку. Безкоштовна доставка замовлень – це наш невеликий внесок у спільну справу та допомога споживачу.

Cig-poshta.in.ua – сервіс доставки сигарет, який працює тільки по Україні, тому доставка до інших країн неможлива. Доставка сигарет здійснюється в такі міста як Київ, Харків, Дніпро, Полтава, Одеса та інші.

Якщо інша людина – повнолітній курець, жодних проблем, оформлюйте замовлення. При заповненні даних для відправки, вкажіть дані одержувача, а не свої, щоб він зміг підтвердити їх при отриманні. Сплатити можете самі, це ніяк не вплине.


Дякуємо, що обираєте cig-poshta.in.ua

Бережіть себе.