Відображаються усі з 6 результатів

Відображаються усі з 6 результатів

Сигарети Bond Street (Бонд Стріт) 

Сигарети Бонд це класика тютюнового світу. Бренд давно став популярним серед споживачів. Протягом багатьох років сигарети мали безліч змін, але незмінним залишилося найголовніше – якість.

Для виготовлення цигаркової марки Bond використовується відбірний тютюн, який проходить кілька ступенів очищення та відповідає усім міжнародним стандартнам якості. При курінні цигарок уже з першої затяжки відчувається класичний і терпкий смак тютюну. Уся лінійка сигарет Бонд має інноваційний фільтр, який відсіює шкідливі речовини на виході і не дає їм осідати на слизовій горла.

У тютюновій лінійці Bond Street великий вибір сигарет, що відрізняються вмістом смол та никотину, смаком, форматом сигарет, наявністю капсули (кнопки) та різновидом фільтрів.

У 2022 році асортимент цигарок Бонд Стріт Bond Street має такі позиції:

Основна лінійка сигарет з ацетатним фільтром:

• Сигарети Bond Street Blue або Бонд Синій — 20 сигарет у пачці тарністю 6/0.5.
• Сигарети Bond Street Red або Бонд Червоний – 20 сигарет у пачці з тарністю 10 /0.7
• Сигарети Bond Street Blue – 25 сигарет у пачці з тарністю 6 / 0.5

Компактний формат сигарет Bond Premium з повітряним фільтром:

• Сигарети Bond Street Premium Blue (Бонд компакт синій 6) – 20 сигарет у пачці тарністю 6 / 0.5
• Сигарети Bond Street Premium Silver (Бонд компакт сільвер 6) – 20 сигарет у пачці тарністю 4 / 0.3

Компактний формат сигарет з повітряним фільтром та капсулою:

• Сигарети Bond Street Premium Mix (Бонд Преміум Мікс з капсулою) – 20 сигарет у пачці тарністю 5 / 0.4

Як видно з кількості різних позицій, лінійка цигарок Bond Street (Бонд Стріт) може задовольнити абсолютно всі вподобання курця. Який би вид Бонд Стріт Ви не обрали, Cig-Poshta гарантує безкоштовну доставку сигарет від одного блоку.

Cig-Poshta – сервіс продажу сигарет і їх безкоштовна доставка в Україні. На сайті можна купити сигарети блоками, проте ми не продаємо опт. Мінімальне замовлення від одного блоку сигарет. Купити сигарети Bond Street та бути впевненим, що продукція офіційна від виробника по актуальній ціні. Купити сигарети з доставкою у міста Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Львів, Тернопіль та інші на території України. На сайті представлений максимальний асортимент з різними видами цигарок Бонд Стріт (Bond Street) за актуальними на 2022 рік цінами.