Сигарети Bond Street Premium Mix (мал.2)
Бонд Премиум Микс \ бонд капсула
27 в наявності
Код: 1714656772

Блок сигарет Bond Street Premium Mix

900  / блок

900 
90 ₴ за пачку
90 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми курцями України

    На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

    Ви завжди можете лишити відгук про цигарки Бонд Стріт Преміум Мікс та ми передамо його виробнику тютюнових виробів.

90 ₴ за пачку
90 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми курцями України

Опис

Цигарки Bond Street Premium Mix (Бонд Стріт Преміум Мікс)

Bond Street Premium Mix (Бонд Стріт Мікс) – сигарети з капсулою або як їх ще називають із кнопкою. Цигарки можна використовувати як зі звичайним смаком тютюну, так і додатковим смаком капсули. Курці активують капсули в різні періоди куріння, хтось спочатку, а хтось наприкінці. Формат пачці досить зручний завдяки вигнутим краям пачки. Кожна сигарета проходить високі стандарти якості та тютюну проходить додаткову фільтрацію. Курцям подобається співвідношення ціни та якості даних цигарок. Курці кажуть, що смак ягід є у капсулі.

Історія про бренд Bond Street:

Цигарки Bond Street або Бонд були створені в Лондоні на вулиці Bond Street ще в 1902 році. Завдяки сигаретній лавці на вулиці поруч із іменитими брендами, королівський дім видав титул “постачальника тютюнових виробів”, що дозволило зміцнити силу бренду. Цигарки мають довгу історію підкорення різних ринків і 1996 року сигаретний бренд Бонд з’явився на ринку України. Цигарки виготовляються фабрикою Філіп Морріс Україна у Харкові та продаються по всій території України від Харкова до Львова. Спочатку, сигарети були представлені лише стандартними форматами, але зі змінами споживчих смаків та популярності марки, асортименти Бонд поповнився як слим форматами так і капсулами.

У 2023 році асортименти сигарет Бонд Стріт Bond Street мають такі позиції:

Асортимент Бонд Стріт | Bond Street

Основна лінійка сигарет з ацетатним фільтром

  • Bond Street Blue або Бонд Синій – 20 сигарет у пачці з тарністю 6/0.5.
  • Bond Street Red або Ьонд Червоний – 20 цигарок у пачці з тарністю 9 /0.7
  • Bond Street Blue – 25 цигарок у пачці з тарністю 6 / 0.5

Компактний формат сигарет Bond Premium з повітряним фільтром

  • Bond Street Premium Blue (Бонд компакт синій 6) – 20 сигарет у пачці та тарність 6 / 0.5
  • Bond Street Premium Silver (Бонд компакт сільвер 6) – 20 сигарет у пачці та тарність 4 / 0.3

Компактний формат сигарет з повітряним фільтром та капсулою

  • Bond Street Premium Mix (Бонд Преміум Мікс із капсулою) – 20 сигарет у пачці та тарність 5 / 0.4

Асортимент сигарет Бонд Стріт можна купити на сайті за актуальними цінами на 2024 рік та асортиментом.

Яка капсула у сигаретах Bond Street Premium Mix (Бонд Стріт Преміум Мікс)?

Курці які вибирають сигарети з капсулами досить часто придбають ці сигарети. Причиною є якісний тютюн та насичений смак капсули. Совершенно літні курці відзначають, що смак капсули в сигаретах Bond Street Premium Mix – ягідний.

Хто виготовляє сигарети Bond Street Premium Mix (Бонд Стріт Преміум Мікс)?

Компанія Філіп Морріс на ринку України з 1994 року. Має у своєму портфелі такі відомі сигаретні бренди, які представлені на території України: Parliament, Marlboro, L&M, BOND, Philip Morris. Кожен бренд має свої унікальні властивості та націлений на різні потреби споживачів. Parliament та Marlboro – це преміальні бренди, середній ціновий сегмент представлений L&M, а також популярні бренди Bond та Philip Morris. Купити сигарети від виробника Філіп Морріс можна на сайті офіційного ресселера Cig-Poshta. Цигарки відповідають усім вимогам законодавства (акцизна марка, сертифікати якості).

Більше про оригінальні сигарети можна дізнатися за посиланням.

Де придбати Bond Street Premium Mix? Що таке Cig-Poshta?

Cig-Poshta — сервіс з продажу та безкоштовна доставка сигарет в Україну. На сайті можна купити сигарети блоками. Мінімальне замовлення один блок сигарет. Лише офіційний продукт від виробника. Купити сигарети Мальборо Тач 6 (Компакт) / Marlboro Touch та бути впевненим, що дана продукція від виробника та за актуальною ціною. Купити сигарети блоками з доставкою в міста Київ, Львів, Дніпро, Харків, Миколаїв, Дніпро, Одеса та інші локації на території України. Як можна купити сигарети з безкоштовною доставкою можна дізнатися за посиланням.

Міста доставки сигарет Bond Street Premium Mix:

Київ, Львів, Дніпро, Тернопіль, Зарків, Херсон, Дніпро, Миколаїв, Одеса, Полтава, Ковель, Житомир та інші міста України, де працюють відділення Нової Пошти та Укрпошти.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про
Bond Street Premium Mix

28.12.2022
Владимир
Супер
Cig-Poshta: Дякуэмо, що обираэте нас. Нам дуже приэмно.

Написати відгук

rating fields