Сигарети Bond Street Red (мал.2)
Бонд красный / Бонд Червоний
5 в наявності
Код: 1703762608
Категорія:

Блок сигарет Bond Street Red

830  / блок

830 
83 ₴ за пачку
83 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми курцями України

    Firm filter TM (Щільний фільтр, який краще тримає форму та менше розмокає).

    Ви завжди можете лишити відгук про цигарки Бонд Червоний і ми передамо цого виробнику тютюнових виробів.

    На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

83 ₴ за пачку
83 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми курцями України

Опис

Цигарки Bond Street Red (Бонд Стріт Червоний 9)

Bond Street Red (Бонд Стріт Червоний 10) – сигарети насиченого смаку тютюну від відомого в Україні бренду Bond Street. Червоний колір символізує насиченість смаку під час куріння. Фільтр ацетатний з використанням кіркового кольору, і на кожній сигареті відзначений логотип марення та назва сигарети. Курці вибирають цей вид сигарети за високу якість тютюну, і досить прийнятну ціну і в доповненні з преміальним виконанням діайну пачка.

Історія про бренд Bond Street Red( Бонд Стріт Червоний 9):

Цигарки Bond Street або Бонд були створені в Лондоні на вулиці Bond Street ще в 1902 році. Завдяки сигаретній лавці на вулиці поруч із іменитими брендами, королівський дім видав титул “постачальника тютюнових виробів”, що дозволило зміцнити силу бренду. Цигарки мають довгу історію підкорення різних ринків і 1996 року сигаретний бренд Бонд з’явився на ринку України. Цигарки виготовляються фабрикою Філіп Морріс Україна у Харкові та продаються по всій території України від Харкова до Львова. Спочатку, сигарети були представлені лише стандартними форматами, але зі змінами споживчих смаків та популярності марки, асортименти Бонд поповнився як слим форматами так і капсулами.

У 2024 році асортименти сигарет Bond Street мають такі позиції:

Асортимент Бонд Стріт | Bond Street

Основна лінійка сигарет з ацетатним фільтром

Bond Street Blue або Бонд Синій – 20 сигарет у пачці з тарністю 6/0.5.
Bond Street Red або Бонд Червоний – 20 цигарок у пачці з тарністю 9 /0.7
Bond Street Blue – 25 цигарок у пачці з тарністю 6 / 0.5

Компактний формат сигарет Bond Premium з повітряним фільтром

Bond Street Premium Blue (Бонд компакт синій 6) – 20 сигарет у пачці та тарність 6 / 0.5
Bond Street Premium Silver (Бонд компакт сільвер 6) – 20 сигарет у пачці та тарність 4 / 0.3

Компактний формат сигарет з повітряним фільтром та капсулою

Bond Street Premium Mix (Бонд Преміум Мікс із капсулою) – 20 сигарет у пачці та тарність 5 / 0.4
Асортимент сигарет Бонд Стріт можна купити на сайті за актуальними цінами на 2022 рік та асортиментом.

Хто виробник Bond Street Red (Бонд Червоний 9)?

Виробником Bond Street Red є компанія Філіп Морріс. З 1994 року компанія відкрила фабрику в Харківській області і стала лідером з продажу сигаретної продукції в Україні. Потужності фабрики достатньо не лише для виробництва цигарок в Україні, а й для експорту до інших країн. На даний момент фабрика тимчасово заркита через небезпеку в регіоні, але виробник почав імпортувати продукцію вироблену на інших фабриках. Курці могли помітити європейські пачки у продажу, які відрізняються дизайном, але стандарти якості тютюну залишилися незмінними. Виробник має у своєму портфелі такі відомі сигаретні бренди, які представлені на території України: Parliament, Marlboro, L&M, BOND, Philip Morris. Кожен бренд має свої унікальні властивості та націлений на різні потреби споживачів. Parliament та Marlboro – це преміальні бренди, середній ціновий сегмент представлений L&M, а також популярні бренди Bond та Philip Morris. Купити сигарети від виробника Філіп Морріс можна на сайті офіційного ресселера Cig-Poshta. Цигарки відповідають усім вимогам законодавства (акцизна марка, сертифікати якості).

Більше про оригінальні сигарети можна дізнатися за посиланням.

Як купити онлайн блок сигарет Bond Street Red (Бонд Червоний 10)? Що таке Cig-Poshta?

Cig-Poshta — сервіс з продажу та безкоштовна доставка сигарет в Україну. На сайті можна купити сигарети блоками. Мінімальне замовлення один блок сигарет. Лише офіційний продукт від виробника. Купити сигарети Бонд Стріт Червоний / Bond Street Red 10 та бути впевненим, що ця продукція від виробника та за актуальною ціною. Купити сигарети блоками з доставкою в міста Київ, Львів, Дніпро, Харків, Миколаїв, Дніпро, Одеса та інші локації на території України. Як можна купити сигарети з безкоштовною доставкою можна дізнатися за посиланням.

На сайті додатково можна дізнатися дуже багато цікавої інформації про цигарки.

Куди можна замовити сигарети Bond Street Red (Бонд Червоний 9)?

Київ, Львів, Дніпро, Тернопіль, Зарків, Херсон, Дніпро, Миколаїв, Одеса, Полтава, Ковель, Житомир та інші міста України, де працюють відділення Нової Пошти та Укрпошти. Доставка абсолютно безкоштовна у понад 13 000 відділень по Україні, оплачується лише товар.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Зміна маркування медичного попередження

11 січня 2024 року, набули чинності зміни щодо медичних попереджень до статті 12 даного Закону України.
Тепер на кожній пачці сигарет зазначаються 2 попередження – загальне та комбіноване, що супроводжується відповідною кольоровою ілюстрацією, а також, розміщується текстове повідомлення.
Медичні попередження на пачках сигарет будуть містити картинку з обох сторін упаковки, а також будуть збільшені з 50% до 65% від розміру упаковки.
Дізнатись більше можна у нашій статті за лінком.

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про
Bond Street Red

05.11.2022
Анатолий
Куру Бонд давно.
29.08.2022
Коля
дякую. Міцні.

Написати відгук

rating fields