Сигарети Bond Street Blue /Бонд Стріт Синій 20 (мал.2)
Бонд Синий \ Bond Blue \ Сигарети бонд
14 в наявності
Код: 1689258853
Категорія:

Блок сигарет Bond Street Blue 20s

720  / блок

720 
- +
72 ₴ за
пачку
72 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України

Опис

Цигарки Bond Street Blue (Бонд Стріт Синій 20)

Bond Street Blue (Бонд Синій) – популярні сигарети у стандартному форматі та з 20 сигаретами в пачці. Пачка має закруглені краї, щоб дбайливо розташовуватися в кишені джинсів або штанів, і не псувати одяг. Сиграта має ацетатний фільтр із кірковим кольором, що віддає данину традицій та стандартів сигарет. На кожній сигареті є логотип бренду та назва моделі. Видатний дизайн який дізнаються багато хто, та й сам логотип який не вимагає додаткових оповідань. Одні з найпопулярніших сигарет на ринку України і в 2014 роках були сигаретами, що найбільше продаються. Дистрибуція сигарет знаходиться на високому рівні, що також дає перевагу даній марці, оскільки немає проблем з пошуком сигарет, де б ви не знаходилися. Висока якість тютюну та насичений смак. Ціна та якість – ось за що вибирають дані сигарети.

Історія про бренд Bond Street (Бонд Стріт):

Цигарки Bond Street або Бонд були створені в Лондоні на вулиці Bond Street ще в 1902 році. Завдяки сигаретній лавці на вулиці поруч із іменитими брендами, королівський дім видав титул “постачальника тютюнових виробів”, що дозволило зміцнити силу бренду. Цигарки мають довгу історію підкорення різних ринків і 1996 року сигаретний бренд Бонд з’явився на ринку України. Цигарки виготовляються фабрикою Філіп Морріс Україна у Харкові та продаються по всій території України від Харкова до Львова. Спочатку, сигарети були представлені лише стандартними форматами, але зі змінами споживчих смаків та популярності марки, асортименти Бонд поповнився як слим форматами так і капсулами.

У 2024 році асортименти сигарет Бонд Стріт Bond Street мають такі позиції:

Асортимент Бонд Стріт | Bond Street

Основна лінійка сигарет з ацетатним фільтром

Bond Street Blue або Бонд Синій – 20 сигарет у пачці з тарністю 6/0.5.
Bond Street Red або Ьонд Червоний – 20 цигарок у пачці з тарністю 9 /0.7
Bond Street Blue – 25 цигарок у пачці з тарністю 6 / 0.5

Компактний формат сигарет Bond Premium з повітряним фільтром

Bond Street Premium Blue (Бонд компакт синій 6) – 20 сигарет у пачці та тарність 6 / 0.5
Bond Street Premium Silver (Бонд компакт сільвер 6) – 20 сигарет у пачці та тарність 4 / 0.3

Компактний формат сигарет з повітряним фільтром та капсулою

Bond Street Premium Mix (Бонд Преміум Мікс із капсулою) – 20 сигарет у пачці та тарність 5 / 0.4
Асортимент сигарет Бонд Стріт можна купити на сайті за актуальними цінами на 2023 рік та асортиментом.

Хто виготовляє сигарети Bond Street Blue (Бонд Стріт Синій)?

Компанія Філіп Морріс на ринку України з 1994 року. Фабрика була збудована у Харківській області. Якість виробництва та потужності дозволяють фабриці виробляти сигарети не тільки для ринку України, а й для найближчих країн. На даний момент фабрику тимчасово закрито, але виробник продовжує імпортувати сигарети для насичення ринку України. Курильзики зауважують, що на ринку починають з’являтися європейські пачки. Вони відрізняються дизайном, але смакові характеристики залишаються на високому рівні. Філп Морріс має у своєму портфелі такі відомі сигаретні бренди, які представлені на території України: Parliament, Marlboro, L&M, BOND, Philip Morris. Кожен бренд має свої унікальні властивості та націлений на різні потреби споживачів. Parliament та Marlboro – це преміальні бренди, середній ціновий сегмент представлений L&M, а також популярні бренди Bond та Philip Morris. Купити сигарети від виробника Філіп Морріс можна на сайті офіційного ресселера Cig-Poshta. Цигарки відповідають усім вимогам законодавства (акцизна марка, сертифікати якості).

Де купити Bond Street Blue (Бонд Стріт Синій)? Що таке Cig-Poshta?

Cig-Poshta – сервіс з продажу та безкоштовна доставка сигарет в Україні. На сайті можна купити сигарети блоками. Мінімальне замовлення один блок сигарет. Лише офіційний продукт від виробника. Купити сигарети Бонд Стріт Синій (блу\блю) / Bond Blue 20 та бути впевненим, що ця продукція від виробника та за актуальною ціною. Купити сигарети блоками з доставкою в міста Київ, Львів, Дніпро, Харків, Миколаїв, Дніпро, Одеса та інші локації на території України. Як можна купити сигарети з безкоштовною доставкою можна дізнатися за посиланням.

Куди доставляють сигарети Bond Street Blue (Бонд Стріт Синій)?

Київ, Львів, Дніпро, Тернопіль, Зарків, Херсон, Дніпро, Миколаїв, Одеса, Полтава, Ковель, Житомир та інші міста України, де працюють відділення Нової Пошти та Укрпошти. Понад 13 000 відділень біля будинку, які можуть доставити тобі продукцію протягом 2-3 днів. Доставка абсолютно безкоштовна, оплачується лише товар.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про Bond Street Blue 20s

11.07.2023
Олексій
Люблю цю фірму але це шкідливо
Cig-Poshta: Дуууже раді такому відгуку!
16.05.2023
Іван
Підкажіть, а хто і де виробляє самі ці сигарети?
Cig-Poshta: Доброго дня, виробником цих сигарет являється Філіп Морріс. Оскільки фабрика тимчасово закрита у Харкові, виробник імпортував саме цю партію з Бразилії. Інформація станом на 17.05.2023.
16.03.2023
Святослав
Откровенно говоря, сомневался в качестве, да и обязательная предоплата настораживала. В итоге решился, заказал, оплатил, и не прогадал. Все соответствует. Более того, потешили небольшим приятным подарком, наверное как новому клиенту. Спасибо.
Cig-Poshta: Дякую Вам за відгук, нам дуже приємно за Ващу довіру! Ми будемо раді все далі Вас здивовувати.
12.08.2022
Олег
Доставили швидко до Львову. Цигарки норм.

Написати відгук