Сигарети Bond Street Blue /Бонд Стріт Синій 20 (мал.2)
Бонд Синий 25 \ Bond Blue 25 \ сигарети 25 штук
16 в наявності
Код: 1707213650

Блок сигарет Bond Street Blue 25s

720  / блок

720 
- +
90 ₴ за
пачку
90 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України

Опис

Цигарки Bond Street Blue 25 (Бонд Стріт Синій 25)

Bond Street Blue 25 (Бонд Стріт Синій 25) – сигарети відомого бренду, який виконані у ширшій пачці, що дозволило в кожну пачку розімкнути 25 цигарок, замість звичних 20. Збільшення кількості сигарет у пачці не тільки дозволяє довше використовувати продукт, але й допомагає економити на покупці сигарет. У середньому 25 цигарок проти 20 цигарок у пачці мають до 5% у перерахунку на цигарку. Формат цигарок не зовсім зручний для носіння в кишені, але ідеально підійде для будинку. Цигарки виконані зі стандартним форматом “Кінг Сайз”, мають ацетатний фільтр з кірковим кольором. на кожній сигареті розміщено логотип бренду та найменування сигарет.

Історія про бренд Bond Street:

Цигарки Bond Street або Бонд були створені в Лондоні на вулиці Bond Street ще в 1902 році. Завдяки сигаретній лавці на вулиці поруч із іменитими брендами, королівський дім видав титул “постачальника тютюнових виробів”, що дозволило зміцнити силу бренду. Цигарки мають довгу історію підкорення різних ринків і 1996 року сигаретний бренд Бонд з’явився на ринку України. Цигарки виготовляються фабрикою Філіп Морріс Україна у Харкові та продаються по всій території України від Харкова до Львова. Спочатку, сигарети були представлені лише стандартними форматами, але зі змінами споживчих смаків та популярності марки, асортименти Бонд поповнився як слим форматами так і капсулами.

У 2024 році асортименти сигарет Бонд Стріт Bond Street мають такі позиції:

Асортимент Бонд Стріт | Bond Street

Основна лінійка сигарет з ацетатним фільтром

Bond Street Blue або Бонд Синій – 20 сигарет у пачці з тарністю 6/0.5.
Bond Street Red або Бонд Червоний – 20 цигарок у пачці з тарністю 9 /0.7
Bond Street Blue – 25 цигарок у пачці з тарністю 6 / 0.5

Компактний формат сигарет Bond Premium з повітряним фільтром

Bond Street Premium Blue (Бонд компакт синій 6) – 20 сигарет у пачці та тарність 6 / 0.5
Bond Street Premium Silver (Бонд компакт сільвер 6) – 20 сигарет у пачці та тарність 4 / 0.3

Компактний формат сигарет з повітряним фільтром та капсулою

Bond Street Premium Mix (Бонд Преміум Мікс із капсулою) – 20 сигарет у пачці та тарність 5 / 0.4
Асортимент сигарет Бонд Стріт можна купити на сайті за актуальними цінами на 2024 рік та асортиментом.

Ціна на цигарки Bond Street Blue 25 (Бонд Стріт Синій 25):

Ціна на сигарети формується в залежності від акцизу, тому спитати яка ціна буде на момент прочитання даної статті неможливо. Перегляньте ціни в розділі каталог, там завжди актуальні ціни на сигарети. Перевагою 25 цигарок у пачці з 20-ю, у тому що при перерахунку на цигарку, економія виходить до 5%.

Хто виробляє Bond Street Blue 25 (Бонд Стріт Синій 25)?

Філіп Морріс – виробник сигарет Bond Street Blue 25 (Бонд Стріт Синій 25). Компанія з’явилася на ринку України ще 1994 року, і збудувала фабрику в Харківській області. На даний момент фабрику тимчасово закрито через бойові дії в регіоні. Виробник знайшов вихід із виробництвом продукції закордоном, у тому, щоб споживач не відчував дискомфорту з наявністю товару. Курці почали помічати продукцію, яка відрізняється за візуальними характеристиками, але стандарти якості тютюну залишилися незмінними. Компанія має у своєму портфелі такі відомі сигаретні бренди, які представлені на території України: Parliament, Marlboro, L&M, BOND, Philip Morris. Кожен бренд має свої унікальні властивості та націлений на різні потреби споживачів.

Parliament та Marlboro – це преміальні бренди, середній ціновий сегмент представлений L&M, а також популярні бренди Bond та Philip Morris.

Купити сигарети від виробника Філіп Морріс можна на сайті офіційного ресселера Cig-Poshta. Цигарки відповідають усім вимогам законодавства (акцизна марка, сертифікати якості).

Де купити онлайн блок сигарет Bond Street Blue 25 (Бонд Стріт Синій 25)?

Cig-Poshta – сервіс з продажу та безкоштовна доставка сигарет в Україні. На сайті можна купити сигарети блоками. Мінімальне замовлення один блок сигарет. Лише офіційний продукт від виробника. Купити сигарети Бонд Синій 25 штук сигарет (блу/блю)/Bond Blue 25 та бути впевненим, що дана продукція від виробника та за актуальною ціною. Купити сигарети блоками з доставкою в міста Київ, Львів, Дніпро, Харків, Миколаїв, Дніпро, Одеса та інші локації на території України. Як можна купити сигарети з безкоштовною доставкою можна дізнатися за посиланням.

Міста доставки сигарет Bond Street Blue 25:

Київ, Львів, Дніпро, Тернопіль, Зарків, Херсон, Дніпро, Миколаїв, Одеса, Полтава, Ковель, Житомир та інші міста України, де працюють відділення Нової Пошти та Укрпошти.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про Bond Street Blue 25s

15.04.2023
Дед Панас
Хорошие папиросы.одобряю.
05.04.2023
Alex Bond
Цена 22 года, фабричные с синей акцизной маркой. Забрал на НП на следующий день. Хочу отметить профграмотность поставленного дела (от удобного и информативного сайта, коммуникации с потребителем до логистики). Заказал 4 блока, пришло в компактной коробке ровно на 4 блока. Оценка объективная, не для проформы👍 Спасибо и желаю удачи !
Cig-Poshta: Дуууужжжжеее дякуємо за такий приємний відгук!
25.10.2022
Евгений
Объясните как так получается? блок бонда синего 20 сиг, стоит 620грн за 10 пачек, то есть пачка 62грн, блок Бонда синего 25 сиг, стоит 624грн, за пачку 78грн, в розницу пачка сигарет на 16 грн грн дороже от стандартного бонда на 20 сиг, и блок на 4 грн дороже от стандартного, а количество сигарет в блоках одинаковое...
Cig-Poshta - Дякуємо за Вашу стурбованість та відгук. Ціна Bond Blue 20 620 грн спричинена тим, що це залишки товару, який був вироблений раніше за партію Bond Blue 25 сигарет. Bond Blue 25 з більш новішої партії. Тому наразі такий дизбаланс у ціні. Оскільки ми розміщуємо тільки офіційний продукт, який має ціну на пачці, ми не можемо корегувати ціни самі. Більш детально про ціни можна прочитати у статті.
29.08.2022
Света
Цена супер
Більше відгуків

Написати відгук