Сигарети Філіп Морріс синій 25 / Philip Morris Blue 25 (мал.2)
Филип Моррис Синий 25 \ Philip Morris Blue 25
23 в наявності
Код: 1707990168

Блок сигарет Philip Morris Blue 25

720  / блок

720 
- +
90 ₴ за
пачку
90 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України

Опис

Сигарети Philip Morris Blue 25 ( Філіп Морріс Синій 25 сигарет)

Philip Morris Blue 25 (Філіп Морріс Синій Блу 25) – сигарета з багаторічною історією і назвою, схожою на назву виробника. Сигарети мають унікальний і насичений смак. Кожна сигарета має фірмовий логотип, який свідчить про увагу до деталей у виробництві. Фільтр ацетатний, що характерно для сигарет цього сегменту, при цьому курці обирають більш традиційні та класичні сигаретні інгредієнти. Курці вибирають їх за їхню міжнародну популярність і якість. До речі, упаковка з 25 стіків допомагає заощадити кошти, оскільки в перерахунку на 1 сигарету, ціна дешевше за сигарети з 20тю стіками.. Сигарети мають мінімалістичний дизайн і блакитний колір, що символізує міцність. Пачка на 25 сигарет порівняно з пачкою на 20 сигарет допомагає курцям завжди мати додатковий запас сигарет, що відіграє ключову роль під час тривалих подорожей.

Історія бренду Philip Morris:

Сигарети Philip Morris мають довгу і цікаву історію. У 1847 році сер Філіп Морріс відкрив тютюнову крамницю на Бонд-стріт у Лондоні. У 1854 році перша сигарета Philip Morris була виготовлена ​​з високоякісного тютюну, зібраного паном Philip Morris з усього світу. У 1901 році тютюнника помітив король Едуард VII, який призначив сера Філіпа Морріса «Постачальником тютюну до королівського двору». Пізніше, у міру розширення ринку тютюну та сигарет, британські сигарети Philip Morris стали символом якості, британської спадщини та преміум-класу.

В Україні представлені різні види та формати сигарет Philip Morris (Філіп Морріс):

Асортимент сигарет Філіп Морріс | Philip Morris

Стандартний формат сигарет з ацетатним фільтром, 20 сигарет у пачці:

  1. Philip Morris Red ( Філіп Морріс Червоний) – тарність 9 / 0.7
  2. Philp Morris Blue (Филіп Морріс Синій) – тарність 6 / 0.5
  3. Philip Morris Silver (Филіп Морріс Сільвер) – тарність 4 / 0.3

25 сигарет у пачці з ацетатним фільтром:

  1. Philip Morris Red 25 ( Филіп Морріс Червоний 25) – тарність 9 / 0.7
  2. Philp Morris Blue 25 (Филіп Морріс Синій 25) – тарність 6 / 0.5

Компактний формат, 20 сигарет у пачці:

  1. Philip Morris Premium Blue ( Филіп Морріс Преміум Компакт Синій) – тарність 6 / 0.5
  2. Philp Morris Premium Silver (Филіп Морріс Преміум Компакт Сільвер) – тарність 4 / 0.3

Компактний формат сигарет з капсулами (кнопкою)

  1. Philip Morris Novel Mix (Филіп Морріс Новел Мікс з капсулою) – тарність 6 / 0.5
  2. Philip Morris Novel Mix Summer (Филіп Морріс Новел Мікс Саммер з капсулою) – тарність 6 /  0.5

Як видно з кількості різних позицій, асортимент Philip Morris (Філіп Морріс) може задовольнити абсолютно всі вподобання курця. Який би вид Філіп Морріс Ви не вибрали, Cig-Poshta доставить його абсолютно безкоштовно, як в Києві так і в Харкові і по всій території України. На сайті прдеставлений максимальний асортимент з різними видами сигарет Філіп Морріс (Philip Morris), який можна купити по актуальним цінам на 2024 рік.

Про виробника Philip Morris Blue 25 (Філіп Морріс Синій 25 сигарет):

Філіп Морріс працює на українському ринку з 1994 року з заводом у Харкові. Побудована за останніми технологіями, фабрика відома своєю здатністю виробляти сигарети для інших країн. Сигарети українського виробництва відправляються в Японію та країни Європи. Одна з найбільших і найпотужніших фабрик Philip Morris у світі. Зараз фабрика тимчасово закрита через небезпечну діяльність на території. Однак виробник знайшов можливості постачати продукцію за допомогою виробництва сигарет на інших фабриках. Зараз курці можуть бачити або європейський дизайн пачки, або український, але з синьою маркою акцизного збору. Синя акцизна марка свідчить лише про походження товару, що він імпортний. Він може мати незначні візуальні відмінності, але профіль смаку залишається тим самим. В портфоліо виробника представлені на території України такі відомі сигаретні марки: Parliament, Marlboro, L&M, BOND, Philip Morris.

Де можна купити Philip Morris Blue 25 (Філіп Морріс Синій 25 сигарет)?

Cig-Poshtaце інтернет-магазин,який продає та безкоштовно доставляє сигарети.Сигарети доставляються у відділення Нової Пошти та Укрпошти,які налічують понад 13000 відділень. На сайті сигарети можна придбати блоками. Мінімальне замовленняодин блокс игарет.сигарети Philip Morris Blue 25 / Філіп Морріс Синій 25/ Філіп Морріс Блу можна придбати за актуальними цінами,які підтверджують,що товар є офіційним від виробника.Купити сигарети можна в Києві,Харкові,Одесі,Миколаєві,Дніпрі,Львові,Тернополі та інших містах на території України. 

Міста доставки сигарет Philip Morris Blue 25 (Філіп Морріс Синій 25):

Київ, Львів, Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Кропівницький, Ковель, Івано-Франківськ, Житомир та інші міста України де працює Нова Пошта та Укрпошта.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про Philip Morris Blue 25

14.12.2022
Іван
Гарна фірма мені подобається стільки всего
Cig-Poshta: Дякуэмо, що обираэте нас. Нам дуже приэмно.

Написати відгук