Сигарети Bond Street Premium Silver (мал.2)
Бонд Премиум Сильвер компакт \ Bond compact Silver
14 в наявності
Код: 1675432748

Блок сигарет Bond Street Premium Silver

720  / блок

720 
- +
72 ₴ за
пачку
72 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України

Опис

Цигарки Bond Street Premium Silver (Бонд Стріт Преміум Сільвер)

Bond Street Premium Silver (Бонд Преміум Сільвер) – сигарети у компактному форматі та прогресивному дизайні. Пачка зручно розміщується в кишені завдяки вигнутим краям. Кожна з 20 сигарет має ацетатний фільтр із білим кольором. Тютюн у сигаретах проходить високі стандарти якості перед тим, як загортається в сигарети. Курці завжди відзначали високу якість продукції Bond Street. Ціна і якість ось за що вибирають цю марку цигарок.

Історія про бренд Bond Street:

Цигарки Bond Street або Бонд були створені в Лондоні на вулиці Bond Street ще в 1902 році. Завдяки сигаретній лавці на вулиці поруч із іменитими брендами, королівський дім видав титул “постачальника тютюнових виробів”, що дозволило зміцнити силу бренду. Цигарки мають довгу історію підкорення різних ринків і 1996 року сигаретний бренд Бонд з’явився на ринку України. Цигарки виготовляються фабрикою Філіп Морріс Україна у Харкові та продаються по всій території України від Харкова до Львова. Спочатку, сигарети були представлені лише стандартними форматами, але зі змінами споживчих смаків та популярності марки, асортименти Бонд поповнився як слим форматами так і капсулами.

У 2024 році асортименти сигарет Бонд Стріт Bond Street мають такі позиції:

Асортимент Бонд Стріт | Bond Street

Основна лінійка сигарет з ацетатним фільтром

  • Bond Street Blue або Бонд Синій – 20 сигарет у пачці з тарністю 6/0.5.
  • Bond Street Red або Бонд Червоний – 20 цигарок у пачці з тарністю 9 /0.7
  • Bond Street Blue – 25 цигарок у пачці з тарністю 6 / 0.5

Компактний формат сигарет Bond Premium з повітряним фільтром

  • Bond Street Premium Blue (Бонд компакт синій 6) – 20 сигарет у пачці та тарність 6 / 0.5
  • Bond Street Premium Silver (Бонд компакт сільвер 6) – 20 сигарет у пачці та тарність 4 / 0.3

Компактний формат сигарет з повітряним фільтром та капсулою

  • Bond Street Premium Mix (Бонд Преміум Мікс із капсулою) – 20 сигарет у пачці та тарність 5 / 0.4

Асортимент сигарет Бонд Стріт можна купити на сайті за актуальними цінами на 2024 рік та асортиментом.

Хто виробник Bond Street Premium Silver (Бонд Стріт Преміум Сільвер)?

Філіп Морріс виробник та власник бренду Bond Street. Виробник збудував фабрику в Харківській області за останніми технологічними стандартами. Фабрика має потужності для виробництва сигарет не тільки для внутрішнього ринку, але і для закордонного. На даний момент фабрику тимчасово закрито, але сигарети з ринку України не пропали. Завдяки виробництву на інших фабриках Філіп Морріс курець практично не помітив переходу в продукті. Має у своєму портфелі такі відомі сигаретні бренди, які представлені на території України: Parliament, Marlboro, L&M, BOND, Philip Morris. Кожен бренд має свої унікальні властивості та націлений на різні потреби споживачів. Parliament та Marlboro – це преміальні бренди, середній ціновий сегмент представлений L&M, а також популярні бренди Bond та Philip Morris. Купити сигарети від виробника Філіп Морріс можна на сайті офіційного ресселера Cig-Poshta. Цигарки відповідають усім вимогам законодавства (акцизна марка, сертифікати якості).

Більше про оригінальні сигарети можна дізнатися за посиланням.

Де купити сигарети Bond Street Premium Silver (Бонд Стріт Преміум Сільвер)? Що таке Cig-Poshta?

Cig-Poshta – сервіс з продажу та безкоштовна доставка сигарет в Україні. На сайті можна купити сигарети блоками. Мінімальне замовлення один блок сигарет. Лише офіційний продукт від виробника. Купити сигарети Бонд Преміум Сільвер 4 (компакт) / Bond Street Premium Silver 4 та бути впевненим, що ця продукція від виробника та за актуальною ціною. Купити сигарети блоками з доставкою в міста Київ, Львів, Дніпро, Харків, Миколаїв, Дніпро, Одеса та інші локації на території України. Як можна купити сигарети з безкоштовною доставкою можна дізнатися за посиланням.

Міста доставки сигарет Bond Street Premium Silver (Бонд Стріт Преміум Сільвер):

Оформити доставку на сигарети можна у 13 000 відділень по країні. Доставка абсолютно безкоштовна, оплачується тільки товар. Київ, Львів, Дніпро, Тернопіль, Зарків, Херсон, Дніпро, Миколаїв, Одеса, Полтава, Ковель, Житомир та інші міста України, де працюють відділення Нової Пошти та Укрпошти.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Зміна маркування медичного попередження

11 січня 2024 року, набули чинності зміни щодо медичних попереджень до статті 12 даного Закону України.
Тепер на кожній пачці сигарет зазначаються 2 попередження – загальне та комбіноване, що супроводжується відповідною кольоровою ілюстрацією, а також, розміщується текстове повідомлення.
Медичні попередження на пачках сигарет будуть містити картинку з обох сторін упаковки, а також будуть збільшені з 50% до 65% від розміру упаковки.
Дізнатись більше можна у нашій статті за лінком.

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Написати відгук