Сигарети Parliament Platinum (мал.2)
Парламент Платинум
30 в наявності
Код: 1706018342

Блок сигарет Parliament Platinum

950  / блок

950 
- +
95 ₴ за
пачку
95 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України
 • Формат сигарет стандартний

 • Сигарети з фільтром
 • Тарність – 1
 • Вміст нікотину – 0.1
 • Формат сигарет – King Size (“Кінг сайз”)
 • Кількість сигарет у пачці – 20
 • Кількість пачок у блоці – 10
 • Ціна за пачку сигарет Parliament Platinum (Парламент Платінум) – 90 грн

 • Більше про оригінальні сигарети можна дізнатись за лінком.

 • Cig-Poshta – сервіс продажу сигарет та безкоштовній доставці в Україні. На сайті можливо купити сигарети блоками. Мінімальне замовлення один блок сигарет. Купити сигарети Parliament Platinum / Парламент Платінум (1) та бути впевненим, що продукція офіційна від виробника по актуальній ціні. Купити сигарети з доставкою у міста Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Кропівницький, Вінниця та інші на території України. Дізнатися як купити блок сигарет з доставкою по Україні можна за посиланням.

 • На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

 • Ви зажди можете лишити свої відгуки про Парламент Платінум і ми передамо їх виробнику сигарет.

Опис

Сигарети Parliament Platinum (Парламент Платінум)

Сигарети Parliament Platinum (Парламент Платінум) – самі “легкі” з усієї сім’ї Parliament. Курці роблять вибір на користь цих сиграет, завдяки своїм пеміальним властивостям та відсутністтю конкурентів у преміальному сегменті. Розпізнати сигарети від інших сигарет бренду Parliament можливо, завдяки світлим віддтінкам на прямокутному логотипі. Чим світліше цей прямокутник, тем менше тарність сигарет. Кожна з 20 сигарет в пачці має унікальний білий колір, з виразним маркуванням Parliament по всій довжині сигаретного паперу. Фільтр, виразна складова бренду, має повітряну камеру.

Історія Parliament Platinum (Парламент Платінум):

Сигарети Parliament history | Парламент Історія

1931 рік – заснування бренду Parliament компанією Benson & Hedges у Нью-Йорку на вулиці П’ятої Авеню. Вулиця, на якій створювалися імениті бренди як Gucci, Prada, Armani. На той момент відмінною характеристикою був унікальний фільтр, який виділявся своїм кольором та формою.

Форма фільтра, як зараз його називають «повітряний», мав у собі повітряну камеру. На той момент це було революційно порівняно з усіма фільтрами у сигаретах. Даний фільтр допоміг надалі створити про себе враження унікальності та преміальності. У всіх рекламних кампаніях йшлося про аромат який торкався до губ. З купівлею бренду тютюновою компанією Філіп Морріс, маркетингова кампанія поповнилася новим дизайном пачки та Нью-Йорською пейзажністю. На даний момент ми можемо спостерігати на пачці ті самі відомі характеристики, які протягом довгих років підкреслюють преміальний стиль з американською історією.

В Україні асортимент сигарет Parliament (Парламент) представлений ​​11 позиціями:

 • Унікальна лінійка Parliament Carat: варіант більш тонких сигарет.
  Parliament Carat Blue – тарність 7/0.7,
  Parliament Carat Purple – тарність 4/0.4.
 • Основна лінійка сигарет Parliament (Парламент):
  Parliament Night Blue – тарність 9/0.7,
  Parliament Aqua Blue – тарність 6/0.5,
  Parliament Silver Blue – тарність 4/0.3,
  Parliament Platinum – тарність 1/0.1
 • Супер Слім формат сигарет Parliament (Парламент):
  Parliament Super Slims Aqua – тарність 5 / 0.3,
  Parliament Super Slims Silver – тарність 3 / 0.3
 • Супер слім компакт:
  Parliament SoHo Vibe – тарність 4 / 0.3
 • Компакт:
  Parliament SoHo Compact Blue – тарність 6 / 0.5
  Parliament SoHo Compat Silver – тарність 4 / 0.4

Який би вид Парламенту Ви не вибрали, CigPoshta доставить його безкоштовно по всій території України. На сайті представлений максимальний асортимент з різними видами сигарет Парламент (Parliament), який можна купити по актуальним цінам на 2024 рік.

Про компанію Філіп Морріс Україна:

Компанія Філіп Морріс на ринку України з 1994 року. Має у своєму портфелі такі відомі сигаретні бренди, які представлені на території України: ParliamentMarlboroL&MBONDPhilip Morris. Сигарети від виробника Філіп Морріс можна купити на сайті офіційного реселлера Cig-Poshta.  Сигарети відповідають всім вимогам законодавства (акцизна марка, сертифікати якості).

Що таке Cig-Poshta? Де купити Parliament Night Blue (Парламент Найт Блу)

Cig-Poshta – сервіс продажу сигарет та безкоштовній доставці в Україні. На сайті можливо купити сигарети блоками. Мінімальне замовлення один блок сигарет. Купити сигарети Parliament Night BLue / Парламент Найт Блу (Блю) та бути впевненим, що продукція офіційна від виробника по актуальній ціні. Купити сигарети з доставкою у міста Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Кропівницький, Вінниця та інші на території України. Дізнатися як купити блок сигарет з доставкою по Україні можна за посиланням.

Parliament та Marlboro – це преміальні цигарки, середній ціновий сегмент представлений L&M, а також є популярні бренди Bond та Philip Morris.

Всі сигарети від виробника Філіп Морріс можна купити на сайті офіційного реселлера Cig-Poshta. Сигарети відповідають всім вимогам законодавства (акцизна марка, сертифікати якості).

Що таке Cig-Poshta? Як замовити онлайн сигарети Parliament Platinum (Парламент Платінум) додому?

Cig-Poshta – сервіс онлайн продажу сигарет, який дозволяє тобі замовити сигарети Parliament Platinum (Парламент Платінум) до відділень Нової Пошти, Укрпошти або додому кур’єром якщо ти знаходишься в Києві. Таким чином курець може замовити сигарети у більше нж 13000 відділень в Україні, і завжди бути впевненим, що його продукт буде завжди з ним. Cig-Poshta працює напряму з виробником, і отримує тільки оригінальні сигарети найкращої якості. Сервіс також надає можливість зробити уточнення по партії сигарет або залишити відгук, щоб виробник знав, чи той продукт очікує споживач.

Міста доставки сигарет Parliament Platinum (Парламент Платінум):

Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Херсон, Ковель, Луцьк, Черкаси, Чернігів і ще 13000 міст та сел де працюють відділення Нової Пошти та Укрпошти.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про Parliament Platinum

13.05.2023
Лёва
Пачка с какой акцизной маркой? Зелёные или фиолетовые?
Cig-Poshta: Дякуємо за запитання. Наразі продукт має блакитну акцизну марку, оскільки він імпортується. Наразі фабрика у Харкові тимчасово закрита, тому виробник використовує інші фабрики для виробництва сигарет.
30.04.2023
Олег
Відправляйте
Cig-Poshta: "Вже в дорозі"

Написати відгук