Все про Parliament Carat: де купити, читати відгуки, дізнатися про продукт

Бренди

На цьому сайті можна купити Парламент Карат, а також можна знайти всю інформацію про цю марку сигарет: асортимент, види, ціну, характеристики, формат, тип фільтра та інші. Тут також зібрані відгуки споживачів про сигарети Parliament Carat з відкритих джерел та інформація про бренд та виробника.

В останні декілька місяців у споживачів виникли труднощі з пошуком продукту, багато з вас запитує – чи не зняли Карат з виробництва? Насправді виробник дійсно тимчасово припинив виробництво Parliament Carat в Україні у зв’язку з тим, що його фабрика знаходиться в зоні бойових дій в Харківській області. Проте вони обіцяють, що зовсім скоро продукт знову повернеться на полиці, тому чекаємо:)  Крім цього, ви завжди можете обрати опцію “Повідомити про наявність” на нашому сайті для Parliament Carat Purple або Parliament Carat Blue і ми повернемося до вас, як тільки він з’явиться.

Все про сигарети Parliament Carat: види, міцність, характеристики

Асортимент: Parliament Carat в Україні представлений двома видами сигарет – Parliament Carat Blue у синій пачці (7/0.7 мг) та Parliament Carat Blue Purple у фіолетовій пачці (4/0.4 мг). У деяких країнах ще можна зустріти Parliament Carat One (одиничка, 1/0.1 мг), але в Україні такі не продаються.

Формат: нестандартний, подовжені (90 мм) та більш тонкі (але не супер слім) сигарети.

Фільтр: фірмовий фільтр бренду Parliament із повітряною камерою. Також у фільтр вбудована секція з вугіллям для кращого очищення диму.

Країна виробництва: Україна, донедавна – Швейцарія. Парламент Карат набув великої популярності в Україні, тому на українській фабриці Philip Morris встановили обладнання зі Швейцарії, щоб виробляти марку тут. Рецептура тютюнової мішки та дизайн упаковки, як і раніше, розробляються у Швейцарії (swiss design).

Виробник: Philip Morris.Parliament Carat Парламент Карат купить с доставкой Cig-Poshta

Аналоги Парламент Карат

Parliament Carat – унікальна лінійка, яка не має прямих аналогів. Але якщо не вдається знайти її в магазинах, можна спробувати замінити найбільш подібними до Парламенту Карат сигаретами: Parliament Night Blue або Aqua Blue замість Parliament Carat Blue і Parliament Silver замість Parliament Carat Purple.

Відгуки про Parliament Carat, плюси та мінуси

Споживачі загалом високо оцінюють продукт. Відзначають збалансований смак, м’який, злегка пряний післясмак, трохи в’язкий аромат. Деякі також відзначають, що подовжений формат сигарети разом із щільним набиванням дозволяє курити одну сигарету довше. Деякі курці відзначають, що Парламент Карат залишає менше неприємного запаху та післясмаку.

Переваги Парламент Карат:

  • якість тютюну,
  • смак,
  • дизайн, зовнішній вигляд пачки,
  • фільтр з повітряною камерою та вугіллям.

Недоліки Парламент Карат:

  • висока ціна,
  • не завжди можна знайти у магазинах в наявності.

Відгуки споживачів зібрані на підставі моніторингу сайтів відгуків у відкритому доступі.

Історія та особливості Parliament Carat

Вважають, що бренд Parliament з’явився в 1931 році в Нью-Йорку, на П’ятій Авеню – вулиці іменитих брендів, таких як Gucci, Prada, Armani. Виробник Parliament зазвичай акцентує увагу на високій якості, увазі до деталей та інновацій.

Саме Парламент був першим брендом, що випустив цигарки з інноваційним фільтром з повітряною камерою – Original Recessed™ Filter.

Parliament – ​​одна із найдорожчих сигаретних марок в Україні. А сигарети лінійки Карат традиційно коштують на пару гривень дорожче за інші продукти бренду. Цигарки Parliament мають репутацію преміальної марки, а лінійка Carat – супер преміальна навіть за мірками цього бренду. Якщо Parliament – ​​це LVHM (Louis Vuitton Moët Hennessy) серед цигарок, то Carat – це Dior у портфелі LVHM.

Чому сигарети преміальної лінії парламенту називали Carat (Карат)? Традиційно карат – це одиниця виміру маси дорогоцінного каміння. А дорогоцінні камені, у свою чергу, завжди були синонімами дорогого, унікального, якісного, цінного, красивого, привілейованого та недоступного.

Парламент Карат – як дорогоцінний камінь у короні бренду Парламент. Деякі особливості сигарет Parliament Carat перегукуються із цією метафорою. Перші сигарети в лінійці Карат навіть називалися на честь дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння – Parliament Carat Topaz (Парламент Карат Топаз) та Parliament Carat Sapphire (Парламент Карат Сапфір). У сучасних пачок Parliament Carat незвичайна форма зі “зрізаними” кутами, що нагадує огранювання дорогоцінного каміння.

Інформація ґрунтується на даних у відкритому доступі до мережі інтернет.

Cig-Poshta – офіційні сигарети з безкоштовною доставкою.