Сигарети Parliament Aqua Blue / Парламент Аква Блу (мал.2)
Парламент аква 6
20 в наявності
Код: 1712044259

Блок сигарет Parliament Aqua Blue

1050  / блок

1050 
105 ₴ за пачку
105 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми курцями України

  Original recessed TM filter (Фільтр складається з 3-х частин: ацетатна частина, вугільна частина та ущільнена повітряна камера із ацетатною стінкою (0.6 мм).

  Більше про оригінальні сигарети можна дізнатись за лінком.

  Сигарети Parliament Aqua Blue можуть виготовлятись на фабриці “Імперіал Тобакко”. Дізнатись більше за лінком

  Ви зажди можете лишити свої відгуки про сигарети Парламент Аква і ми передамо їх виробнику сигарет.

  На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

105 ₴ за пачку
105 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми курцями України

Опис

Сигарети Parliament Aqua Blue (Парламент Аква Блу)

Parliament Aqua Blue (Парламент Аква Блу) – сигарети преміального формату, які мають впізнаний зовнішній вигляд. Доречі саме Parliament Aqua Blue (Парламент Аква Блу) найпопулярніші сигарети з ассортименту сигарет Parliament. Формат пачки зі скошеними краями, у білому кольорі з переливаючим блактиним кольором з надписом Parliament, надає можливість власнику розуміння, що він курець преміальних сигарет. Кожна з 20 сигарет у пачці, має білий колір фільтру, з технологією повітряної камери. На фільтр є логотип бренду з надписом, який саме смак Parliament обрав курець. Сигарета по всії довжині огортає табак, з надписами Parliament, що робить продукт максимально унікальним та преміальним.

Історія бренду Parliament Aqua Blue (Парламент Аква Блу):

Сигарети Parliament history | Парламент Історія

1931 рік – заснування бренду Parliament компанією Benson & Hedges у Нью-Йорку на вулиці П’ятої Авеню. Вулиця, на якій створювалися імениті бренди як Gucci, Prada, Armani. На той момент відмінною характеристикою був унікальний фільтр, який виділявся своїм кольором та формою.

Форма фільтра, як зараз його називають «повітряний», мав у собі повітряну камеру. На той момент це було революційно порівняно з усіма фільтрами у сигаретах. Даний фільтр допоміг надалі створити про себе враження унікальності та преміальності. У всіх рекламних кампаніях йшлося про аромат який торкався до губ. З купівлею бренду тютюновою компанією Філіп Морріс, маркетингова кампанія поповнилася новим дизайном пачки та Нью-Йорською пейзажністю. На даний момент ми можемо спостерігати на пачці ті самі відомі характеристики, які протягом довгих років підкреслюють преміальний стиль з американською історією.

В Україні асортимент сигарет Parliament (Парламент) представлений ​​10 позиціями:

 • Унікальна лінійка Parliament Carat: варіант більш тонких сигарет.
  Parliament Carat Blue – тарність 7/0.7,
  Parliament Carat Purple – тарність 4/0.4.
 • Основна лінійка сигарет Parliament (Парламент):
  Parliament Night Blue – тарність 9/0.7,
  Parliament Aqua Blue – тарність 6/0.5,
  Parliament Silver Blue – тарність 4/0.3,
  Parliament Platinum – тарність 1/0.1
 • Супер Слім формат сигарет Parliament (Парламент):
  Parliament Super Slims Aqua – тарність 5 / 0.3,
  Parliament Super Slims Silver – тарність 3 / 0.3
 • Супер слім компакт:
  Parliament SoHo Vibe – тарність 4 / 0.3
 • Компакт:
  Parliament SoHo Compact Blue – тарність 6 / 0.5
  Parliament SoHo Compat Silver – тарність 4 / 0.4

Який би вид Парламенту Ви не вибрали, CigPoshta доставить його безкоштовно по всій території України. На сайті представлений максимальний асортимент з різними видами сигарет Парламент (Parliament), який можна купити по актуальним цінам на 2024 рік.

Про компанію Філіп Морріс Україна:

Компанія Філіп Морріс на ринку України з 1994 року. Має у своєму портфелі такі відомі сигаретні бренди, які представлені на території України: Parliament, Marlboro, L&M, BOND, Philip Morris. Сигарети від виробника Філіп Морріс можна купити на сайті офіційного реселлера Cig-Poshta.  Сигарети відповідають всім вимогам законодавства (акцизна марка, сертифікати якості).

Що таке Cig-Poshta? Як замовити сигарети Parliament Aqua Blue (Парламент Аква Блу) онлайн?

Cig-Poshta – сервіс продажу сигарет та безкоштовній доставці в Україні. На сайті можливо купити сигарети блоками. Мінімальне замовлення один блок сигарет. Купити сигарети Marlboro Touch 6 / Мальборо Тач 6 (Компакт) та бути впевненим, що продукція офіційна від виробника по актуальній ціні. Купити сигарети з досавкою у міста Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Львів, Тернопіль та інші на території України. Дізнатися як купити блок сигарет з доставкою по Україні можна за посиланням.

На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

Міста доставки сигарет Parliament Aqua Blue (Парламент Аква Блу):

Київ, Львів, Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Кропівницький, Ковель, Івано-Франківськ, Житомир та інші міста України де працює Нова Пошта або Укрпошта.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Зміна маркування медичного попередження

11 січня 2024 року, набули чинності зміни щодо медичних попереджень до статті 12 даного Закону України.
Тепер на кожній пачці сигарет зазначаються 2 попередження – загальне та комбіноване, що супроводжується відповідною кольоровою ілюстрацією, а також, розміщується текстове повідомлення.
Медичні попередження на пачках сигарет будуть містити картинку з обох сторін упаковки, а також будуть збільшені з 50% до 65% від розміру упаковки.
Дізнатись більше можна у нашій статті за лінком..

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про
Parliament Aqua Blue

07.01.2023
Grigori
Matrix
Cig-Poshta: Дякуэмо, що обираєте нас. Нам дуже приэмно.
18.11.2022
Кирилл
Многие при покупке думают, что это парламент, как в довоенное время. Хочу предупредить, это не так. Что-то между подделкой и оригинальным. Лучше чем в кисетах, но хуже чем старый оригинал
Cig-Poshta: Дякуємо за Ваш відгук, ми передамо виробнику Філіп Морріс про Ваші побажання. Хочемо нагадати, що тимчасово призупинено виробництво на Харківській фабриці Філіп Морріс, і наразі виробництво Parliament Aqua відбуважться на фабриці Імперіал Тобако. Продукт може мати невеликі відмінності по дизайну, але смакові характеристики залищаються без змін. Контакт центр виробника Філіп Морріс 0 800 40-07-00
03.10.2022
Сергій
Хороші цигарки, якість як завжди найвища. Доставили швидко та безкоштовно. Буду й далі купувати тут цигарки.
02.10.2022
Оля
Заказала первый раз и доставили за 1 день в Харьков. Клас! Сигареты официальные с акцизной маркой.
Більше відгуків

Написати відгук

rating fields