Сигарети Marlboro Gold 6 / Мальборо голд 6 Золотий (мал.2)
Мальборо Голд / Marlboro Gold \ Мальборо 6
41 в наявності
Код: 1707386212
Категорія:

Блок сигарет Marlboro Gold

1000  / блок

1000 
- +
100 ₴ за
пачку
100 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України
 • Сигарети з фільтром

 • Тарність – 6
 • Вміст нікотину – 0.5
 • Формат сигарет – King Size (“Кінг сайз”)
 • Кількість сигарет у пачці – 20
 • Кількість пачок у блоці – 10
 • Ціна за пачку Мальборо Голд – 100 грн
 • Виробництво на фабриці Філіп Морріс – Бразилія

 • Firm filter TM (Щільний фільтр, який краще тримає форму та менше розмокає). Особливість Marlboro Gold ( Голд) у технології Less Smell TM (спеціальна технологія, завдяки якій на руках та одязі залишається менше запаху диму після куріння).

 • Більше про оригінальні сигарети можна дізнатись за лінком.

 • На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

 • Ви завжди можете лишити свій відгук про Мальборо Голд на сайті і ми передамо його виробнику сигарет.

Опис

Сигарети Marlboro Gold (Мальборо Голд)

Marlboro Gold (Мальборо Голд) – представлений майже у всіх країнах світу. Продукт може мати різний дизайн в залежності від специфіки законодавчих вимог країни, проте золотий колір присутній на кожній пачці. Доречі Мальборо Голд (Marlboro Gold) продається і в кожному аеропорту у зоні “Duty Free”. Зокрема треба розуміти, що цей продукт не можливо купити за межами Дьюті Фрі. Продукт який продається за межами “вільної зони від податків” з маркуванням “Duty Free”- підробка. Підробки не нають стандартів якості і акцизних марок. Купувати підробки, це підтримувати тіньовий бізнес, який не допомагає країні. Marlboro Gold (Мальборо Голд) раніше мав назву Marlboro Lights ( Мальборо Лайтц), що означає “легкі”, оскільки були легшою версією Marlboro Red (Мальборо Червоного). З часом і зміною законодавства, сигарети отримали назву Gold (золотий). Донедавна 20 сигарет в пачці мали корковий фільтр, зі зміною виробництва та останніх тенденцій ринку, сигарети почали отримувати білий фільтр. Білий фільтр почав гармонічно виглядати на пачці, і додав більшої преміальності.

Історія бренду Marlboro Gold ( Мальборо Голд):

Marlboro – світовий лідер на сигаретному ринку, крім того, визнаний самим дорогим табачним брендом у світі.

Бренд Marlboro з’явився в США в 1924 році. Цікавий факт: якщо зараз у багатьох Marlboro все ще асоціюється з ковбоєм, байками, автогонками, і загалом зі світом стереотипних чоловічих цінностей, то в 1920-х сигарети Мальборо вважалися «жіночими». Чому так? До 1950-их чоловіків частіше курили сигарети без фільтру, а сигарети з фільтром (в тому числі Мальборо) сприймалися як продукт для жінок. І тільки після 50-тих чоловіки теж почали переходити на сигарети з фільтром.

В Україні сигарети Marlboro офіційно представлені 6-ма видами:

лінійка сигарет Мальборо

 • Стандартна лінійка – Marlboro Red (Мальборо червоний) 9 мг, Marlboro Gold (Мальборо золотий / Голд )) 6 мг і Marlboro Silver (Мальборо синій) 4 мг
 • Компактна лінійка – Marlboro Touch (Мальборо Тач) 6 мг / Marlboro Fine Touch (Мальборо Файн Тач) 4 мг
 • Супер–компактний Marlboro Micro (Мальборо Мікро) 4 мг

Більше про Marlboro можна прочитати у статті.

Як видно з кількості різних позицій, лінійка Marlboro може задовольнити абсолютно всі вподобання преміального курця. Який би вид сигарет Мальборо Ви не вибрали, Cig-Poshta доставить його абсолютно безкоштовно, як в Києві так і в Харкові і по всій території України. На сайті прдеставлений максимальний асортимент з різними видами сигарет Мальборо (Marlboro), який можна купити по актуальним цінам на 2022 рік. Купуючи блок цигарок Мальборо Голд (Marlboro Gold), Ви завжди будете впенені у їх  оригінальності, оскільки ми співпрацюємо з фабрикою Філіп Морріс.

Виробник Marlboro Gold (Мальборо Голд)

Компанія Філіп Морріс на ринку України з 1994 року з базуванням фабрики у Харкові. Фабрика була збудована за останніми технологіями і стандартами якості. Фабрика в Україні змогла показати високі стандарти якості, що дозволило їй виробляти сигарети для інших ринків Європи та Азії. Наразі фабрика тимчасово закрита через небезпечну ситуацію в регіоні. Виробник знайшов можливості виробляти продукцію на інших фабриках, і наразі ми змогли бачити європейський продукт в Україні. Він мав візуальні відмінності, оскільки Європа має інші законодавчі обмеження, проте якість сигарет залишилася незмінною. Філіп Морріс має у своєму портфелі такі відомі сигаретні бренди, які представлені на території України: Parliament, Marlboro, L&M, BOND, Philip Morris. Кожні тютюнові вироби мають свої унікальні властивості та націлені на різні потреби споживачів.

Parliament та Marlboro – це преміальні цигарки, середній ціновий сегмент представлений L&M, а також є популярні бренди Bond та Philip Morris.

Сигарети Marlboro Gold / Мальборо Голд від виробника Філіп Морріс можна купити на сайті офіційного реселлера Cig-Poshta. Сигарети виготовлені з якісного табаку та відповідають всім вимогам законодавства (акцизна марка, сертифікати якості).

Купити онлайн Marlboro Gold (Мальборо Голд). Що таке Cig-Poshta?

Cig-Poshta – сервіс з продажу сигарет (тютюнових вироюів) та безкоштовній доставці в Україні. На сайті можливо купити сигарети блоками від одного до 20ти блоків. Купити сигарети Marlboro Gold / Мальборо Голд та бути впевненим, що продукція офіційна від виробника по актуальній ціні. Купити сигарети з доставкою у міста Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Львів, Тернопіль та інші на території України. Дізнатися як купити блок сигарет з доставкою по Україні можна за посиланням.

Міста доставки сигарет Marlboro Gold (Мальборо Голд):

Київ, Львів, Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Кропівницький, Ковель, Івано-Франківськ, Житомир та інші міста України де працює Нова Пошта та Укрпошта.Доставка відбувається тільки у відділення, а для жителів столиці можна оформити доставку за допомогою кур’єра.Доставка сигарет абсолютно безкоштовна, оплачується лише товар.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Зміна маркування медичного попередження

11 січня 2024 року, набули чинності зміни щодо медичних попереджень до статті 12 даного Закону України.
Тепер на кожній пачці сигарет зазначаються 2 попередження – загальне та комбіноване, що супроводжується відповідною кольоровою ілюстрацією, а також, розміщується текстове повідомлення.
Медичні попередження на пачках сигарет будуть містити картинку з обох сторін упаковки, а також будуть збільшені з 50% до 65% від розміру упаковки.
Дізнатись більше можна у нашій статті за лінком.

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про Marlboro Gold

07.11.2022
Єдуард
Я еще не получал
07.11.2022
Єдуард
Дуже хочу
03.10.2022
Марта
Оригинльный Мальборо Голд еще до военный. Сказали это последняя партия. Цена как на пачке.
02.09.2022
Маша
Заказала в Сумы быстро пришли орининал! Цена супер.
Більше відгуків

Написати відгук