Сигарети Marlboro Fine Touch / Мальборо Файн Тач 4 (мал.2)
Мальборо Файн Тач \ Мальборо Файн тач 4
46 в наявності
Код: 1700136098

Блок сигарет Marlboro Fine Touch

920  / блок

920 
- +
92 ₴ за
пачку
92 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України
 • Сигарети з фільтром

 • Тарність – 4
 • Вміст нікотину – 0.3
 • Формат сигарет – King Size Slim («Кінг сайз супер слімз або компакт / демі»)
 • Кількість сигарет у пачці – 20
 • Кількість пачок у блоці – 10
 • Ціна пачки Мальборо Файн Тач – 95 грн
 • Бренд – Marlboro
 • Більше про оригінальні сигарети можна дізнатись за лінком.

 • Сигарети Marlboro Fine Touch (4) можуть виготовлятись на фабриці “Імперіал Тобакко”. Дізнатись більше за лінком

 • Cig-Poshta – сервіс продажу сигарет та безкоштовній доставці в Україні. На сайті можливо купити сигарети блоками. Мінімальне замовлення один блок сигарет. Купити сигарети Marlboro Fine Touch 4 / Мальборо Файн Тач 4 (компакт) та бути впевненим, що продукція офіційна від виробника по актуальній ціні. Купити сигарети з досавкою у міста Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Львів, Тернопіль та інші на території України. Дізнатися як купити блок сигарет з доставкою по Україні можна за посиланням.

 • На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

 • Ви завжди можете лишити свої відгуки про цигарки Мальборо Файн Тач і ми передамо його виробнику тютнових виробів.

Опис

Сигарети Marlboro Fine Touch ( Мальборо Файн Тач)

Marlboro Fine Touch (Мальборо Файн Тач) – компактний формат сигарет Marlboro (Мальборо). Сигарети були одні з перших, які з’явилися у такому формату як  “Компакт” або  “демі” в Україні. З моменту їх першої появи, колір пачки змінився з сірого до блакитного. Сигарети, яких 20 штук у пачці, завжди були виконані з білосніжного паперу, та ацетатного фільтру. Доречі, цей білий фільтр в Мальборо був спочатку у компактному форматі, а наразі можилво його побачити і в Мальборо Голд та Сільвер. Білий колір фільтру символізує більш преміальне позиціювання сигарет. Marlboro Fine Touch ( Мальборо Файн тач) більш легка версія сигарет компактного формату Мальборо. Курці відмічають, що в цих сигаретах відмінний м’який смак, за що їх і обирають. У 2021 році сигарети оновили свій дизайн, щоб відповідати останнім трендам. Сигарети націлені на прогресивних повнолітніх курців, які знають чого прагнуть. Стильний дизайн та формат пачки буде притаманний поціновувачам моди та практичності.

Історія бренду Marlboro Fine Touch (Мальборо Файн Тач):

Marlboro – світовий лідер на сигаретному ринку, крім того, визнаний самим дорогим табачним брендом у світі.

Бренд Marlboro з’явився в США в 1924 році. Цікавий факт: якщо зараз у багатьох Marlboro все ще асоціюється з ковбоєм, байками, автогонками, і загалом зі світом стереотипних чоловічих цінностей, то в 1920-х сигарети Мальборо вважалися «жіночими». Чому так? До 1950-их чоловіків частіше курили сигарети без фільтру, а сигарети з фільтром (в тому числі Мальборо) сприймалися як продукт для жінок. І тільки після 50-тих чоловіки теж почали переходити на сигарети з фільтром.

В Україні сигарети Marlboro офіційно представлені 6-ма видами:

 • Стандартна лінійка – Marlboro Red (Мальборо червоний) 9 мг, Marlboro Gold (Мальборо золотий) 6 мг і Marlboro Silver (Мальборо синій) 4 мг
 • Компактна лінійка – Marlboro Touch (Мальборо Тач) 6 мг / Marlboro Fine Touch (Мальборо Файн Тач) 4 мг
 • Супер– компактний Marlboro Micro (Мальборо Микро) 4 мг

Більше про Marlboro можна прочитати у статті.

Сигарети Мальборо Файн Тач (Marlboro Fine Touch 4) по актуальним цінам 2024 року в Україні можна придбати на сайті з безкоштовною доставкою.

Як видно з кількості різних позицій, лінійка Marlboro може задовольнити абсолютно всі вподобання преміального курця. Який би вид Мальборо Ви не вибрали, Cig-Poshta доставить його абсолютно безкоштовно, як в Києві так і в Харкові і по всій території України. На сайті прдеставлений максимальний асортимент з різними видами сигарет Мальборо (Marlboro), який можна купити по актуальним цінам на 2024 рік.

Хто виробник сигарет Marlboro Fine Touch (Мальборо Файн Тач)?

Філіп Морріс – власник сигарет Marlboro Fine Touch (Мальборо Файн Тач). Компанія з’явилась на ринку України ще в 1994 році і побудувала фабрику у Харківській області. Потужність фабрики дозволяє виготовляти сигарети для експорту в країни Європи та Азії. Наразі фабрика тимчасово закрита через небезпечні ситуацію в регіоні. Виробник знайшов можливості для виробництва Marlboro Fine Touch (Мальборо Файн Тач) на інших фабриках для задоволення попиту повнолітніх курців. Наразі можливо зустріти офіційний продукт імпортований в країну з блакитними акцизними марками, він може мати невеличкі візуальні відмінності, але смакові характеристики залишаються без змін.

Міста доставки сигарет Marlboro Fine Touch (Мальборо Файн Тач):

Київ, Львів, Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Кропівницький, Ковель, Івано-Франківськ, Житомир та інші міста України де працює Нова Пошта або Укрпошта.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Зміна маркування медичного попередження

11 січня 2024 року, набули чинності зміни щодо медичних попереджень до статті 12 даного Закону України.
Тепер на кожній пачці сигарет зазначаються 2 попередження – загальне та комбіноване, що супроводжується відповідною кольоровою ілюстрацією, а також, розміщується текстове повідомлення.
Медичні попередження на пачках сигарет будуть містити картинку з обох сторін упаковки, а також будуть збільшені з 50% до 65% від розміру упаковки.
Дізнатись більше можна у нашій статті за лінком.

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про Marlboro Fine Touch

27.09.2022
Олександра
Майже з початку війни, цей сайт єдиний, де я змогла знайти Marlboro Fine Touch. На жаль в магазинах в місті їх вже давно не знайдеш. Тому вже в друге замовляю звідси, доставляють швидко, якість незмінно висока.
Cig-Poshta - ми дуже вдячні за Ваш відгук. Дякуємо за Ваш вибір, чекаємо на нашому сайті для майбутніх замовлень.
09.09.2022
Максим
Наконец-то нашел сигареты. Доставили быстро. Сигареты хорошие.

Написати відгук