Все про сигарети Marlboro: особливості, відгуки, асортимент в Україні та світі

Бренди

Marlboro – світовий лідер на сигаретному ринку, крім того, визнаний самим дорогим табачним брендом у світі.

Бренд Marlboro з’явився в США в 1924 році. Цікавий факт: якщо зараз у багатьох Marlboro все ще асоціюється з ковбоєм, байками, автогонками, і загалом зі світом стереотипних чоловічих цінностей, то в 1920-х сигарети Мальборо вважалися «жіночими». Чому так? До 1950-их чоловіків частіше курили сигарети без фільтру, а сигарети з фільтром (в тому числі Мальборо) сприймалися як продукт для жінок. І тільки після 50-тих чоловіки теж почали переходити на сигарети з фільтром.

Marlboro в Україні: види, характеристики, асортимент

В Україні сигарети Marlboro офіційно представлені 6-ма видами:

 • Стандартна лінійка – Marlboro Red (Мальборо червоний) 9 мг, Marlboro Gold (Мальборо золотий) 6 мг і Marlboro Silver (Мальборо синій) 4 мг
 • Компактна лінійка – Marlboro Touch (Мальборо Тач) 6 мг / Marlboro Fine Touch (Мальборо Файн Тач) 4 мг
 • Супер– компактний Marlboro Micro (Мальборо Микро) 4 мг

Marlboro продукти в Україні

Формат: king size (стандартна лінійка), king size slims (компактна лінійка більш тонких сигарет) і king size super slims (супер– компактна лінійка ультратонких сигарет)

Фільтр: Ацетатний фільтр з більш щільного матеріалу, який запобігає розмоканню (Firm filter), а в компактній лінійці фільтр також має вугільний сегмент.

Країна- виробник: Україна. Зараз в Україні можна легально купити і Marlboro виробництва інших країн.

Виробник: Philip Morris

Ціна: 65-75 грн.

Іноді в продажі можна побачити незвичайні пачки Marlboro, коли виробник змінює дизайн під певну тематику. Наприклад, у 2021 році бренд випустив лімітовану лінійку в стилі стріт–арту.

Чим більш відомий та популярний бренд сигарет, тим частіше зустрічаються його підробки. Найчастіше підробки Marlboro копіюють дизайн сигарет з Duty Free, але насправді такими не є. Як відрізнити підробку від оригіналу ми вже писали ось тут.

Сигарети Marlboro: відгуки курців

Враховуючи популярність сигарет Мальборо, можна легко знайти в Інтернеті величезну кількість відгуків про них. В цілому, курці дуже високо оцінюють марку Marlboro. В першу чергу відзначають високу якість тютюну, відмінний насичений смак червоного Мальборо і м’який смак Marlboro Gold, відсутність гіркоти і приємний аромат.

Серед плюсів бренду Marlboro курці виділяють:

 • Високу якість тютюну
 • Чудовий смак та післясмак
 • Приємний табачний аромат
 • Впізнавана пачка
 • Наявність в лінійці міцного варіанту – Мальборо Ред (червоний) з міцністю 9 мг смол і 0.7 нікотину.
 • Його легко можна знайти в інших країнах, коли подорожуєш або переїжджаєш

Серед недоліків сигарет Marlboro вказують:

 • Висока ціна
 • Відсутність сигарет з капсулою
 • Ацетатний фільтр в Мальборо українського виробництва, в той самий час, коли вже є більш прогресивні види фільтрів
 • Велика кількість підробок

Відгуки користувачів зібрані шляхом моніторингу сайтів відгуків у відкритому доступі.

Мальборо Ментол та інші сигарети Marlboro, які зустрічаються у світі

Оскільки Мальборо популярний у всьому світі, іноді в інших країнах можна зустріти незвичайні та навіть неочікувані варіанти сигарет (і не тільки сигарет) під брендом Marlboro. Розкажемо про найбільш незвичайні.

 • Мальборо з капсулою (кнопкою) і ментолом. Так, вони існують і продаються в багатьох країнах світу, деякі з них навіть вироблялися на фабриці компанії Philip Morris, яка знаходиться в Харківській області, щоправда для інших країн. Лінійка смаків у Marlboro з кнопкою дуже різноманітна. Зустрічаються навіть сигарети Мальборо зі змішаними смаками (до 5 смаків, різні капсули в одній пачці). 
 • Marlboro Heets. Це стіки для нагрівання тютюну (для використання з IQOS), які продаються в Японії під брендом Marlboro.
 • Табак для самокруток Marlboro. У багатьох країнах користується популярністю розсипний табак, який курці самі скручують в самокрутки (руками, або за допомогою спеціальних машинок). Тому бренд випускає і такий табак, в різних варіантах упаковок, від звичайних пакетиків до металічних банок з тютюном.
 • Трав’яні сигареты Marlboro з гвоздикою. Відомі в світі як кретек – тип сигарет, які виготовляють з додаванням подрібненої гвоздики та різних пряних соусів. Такі сигарети відрізняються сильним пряним ароматом і смаком. Виробляють кретек в основному в Індонезії.

Придбати асортимент Мальборо (Marlboro) можна на сайті Cig-Poshta по актуальним цінам 2022 року.