Marlboro Gold XXL \ Мальборо голд 40
Мальборо Голд 40 / Marlboro Gold 40 /
14 в наявності
Код: 1707213180
Категорія:

Блок сигарет Marlboro Gold XXL 40

850  / блок

850 
170 ₴ за пачку
170 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми курцями України
170 ₴ за пачку
170 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми курцями України

Опис

Сигарети Marlboro Gold XXL (Мальборо Голд 40)

Сигарети Marlboro Gold XXL (Мальборо Голд 40) – ці сигарети, відомі в усьому світі, мають характерний золотистий колір на пачці, що символізує міцність тютюну. Відмінністю цих сигарет є розмір пачки, який вперше був представлений на українському ринку. Цей формат сигарет є дуже популярним на європейському ринку: 40 сигарет у пачці.  Цей формат сигарет дозволяє дорослим курцям мати більший запас продукту. Тому цей формат ідеально підходить для тривалих подорожей.

В Україні сигарети Marlboro офіційно представлені 6-ма видами:

лінійка сигарет Мальборо

  • Стандартна лінійка – Marlboro Red (Мальборо червоний) 9 мг, Marlboro Gold (Мальборо золотий) 6 мг і Marlboro Silver (Мальборо синій) 4 мг
  • Компактна лінійка – Marlboro Touch (Мальборо Тач) 6 мг / Marlboro Fine Touch (Мальборо Файн Тач) 4 мг
  • Супер – компактний – Marlboro Micro (Мальборо Микро) 4 мг
  • XXL –  Marlboro Red XXL 9 мг / Marlboro Gold XXL 6 мг

Хто виробник сигарет Marlboro Gold XXL (Мальборо Золотий 40)?

Компанія Філіп Морріс власник та виробник сигарет бренду Marlboro Gold XXL. Компанія на ринку України з 1994 року, з виробництвом у Харкові. Наразі фабрика тимчасово закрита через небезпечні дії у регіоні. Виробник знайшов можливості виробляти продукцію на інших фабриках ,для забезпечення попиту на продукцію.

Де можна купити онлайн сигарети Marlboro Gold XXL?

Cig-Poshta – інтернет магазин з продажу сигарет, який надає можливість оформити замовлення на сигарети з доставкою у відділення Нової Пошти та Укрпошти.  Доставка сигарет абсолютно безкоштовна, оплачується лише товар.

Міста доставки сигарет Marlboro Gold XXL ( Мальборо Голд 40):

Сигарети можна доставити у 13000 відділень на території України за допомогою поштових сервісів Укрпошта та Нова Пошта  Міста: Київ, Харків, Херсон, Миколаїв, Львів,Луцьк, Чернігів, Черкаси, Одесса, Житомир і інші міста та села.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Зміна маркування медичного попередження

11 січня 2024 року, набули чинності зміни щодо медичних попереджень до статті 12 даного Закону України.
Тепер на кожній пачці сигарет зазначаються 2 попередження – загальне та комбіноване, що супроводжується відповідною кольоровою ілюстрацією, а також, розміщується текстове повідомлення.
Медичні попередження на пачках сигарет будуть містити картинку з обох сторін упаковки, а також будуть збільшені з 50% до 65% від розміру упаковки.
Дізнатись більше можна у нашій статті за лінком.

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про
Marlboro Gold XXL 40

01.10.2023
Богдан
Ok

Написати відгук

rating fields