Marlboro Red XXL \ Мальборо Червоний 40
Мальборо Красные 40 \ Мальборо червоні 40 / Marlboro Red 40
24 в наявності
Код: 1700744550
Категорія:

Блок сигарет Marlboro Red XXL 40

850  / блок

850 
- +
170 ₴ за
пачку
170 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України

Опис

Сигарети Marlboro Red XXL (Мальборо Червоний 40)

Сигарети Marlboro Red XXL (Мальборо Червоний 40) – сигарети які відомі у всьому світі, мають унікальний червоний колір на пачці, який символізує міцність сигарет. Відмінністтю цих цигарок ж в розмірі пачці, який представлений вперше на ринку України. Такий формат сигарет досить популярний на європейських ринках. Розмір пачки який диктує новий формат сигарет, з сорока сигаретами у пачці. Даний формат сигарет дозволить повнолітнім курцям довше мати запас продукції. Таким чином цей формат прекрасно підходить для довгих подорожей.

В Україні сигарети Marlboro офіційно представлені 6-ма видами:

лінійка сигарет Мальборо

  • Стандартна лінійка – Marlboro Red (Мальборо червоний) 9 мг, Marlboro Gold (Мальборо золотий) 6 мг і Marlboro Silver (Мальборо синій) 4 мг
  • Компактна лінійка – Marlboro Touch (Мальборо Тач) 6 мг / Marlboro Fine Touch (Мальборо Файн Тач) 4 мг
  • Супер– компактний – Marlboro Micro (Мальборо Микро) 4 мг
  • XXL –  Marlboro Red XXL 9 мг / Marlboro Gold XXL 6 мг

Хто виробник сигарет Marlboro Red XXL (Мальборо Червоний 40)?

Компанія Філіп Морріс власник та виробник сигарет бренду Marlboro Red XXL. Компанія на ринку України з 1994 року, з виробництвом у Харкові. Наразі фабрика тимчасово закрита через небезпечні дії у регіоні. Виробник знайшов можливості виробляти продукцію на інших фабриках ,для забезпечення попиту на продукцію.

Де можна купити онлайн сигарети Marlboro Red XXL?

Cig-Poshta – інтернет магазин з продажу сигарет, який надає можливість оформити замовлення на сигарети з доставкою у відділення Нової Пошти та Укрпошти.  Доставка сигарет абсолютно безкоштовна, оплачується лише товар.

Міста доставки сигарет Marlboro Red XXL ( Мальборо Червоний 40):

Сигарети можна доставити у 13000 відділень на території України за допомогою поштових сервісів Укрпошта та Нова Пошта  Міста: Київ, Харків, Херсон, Миколаїв, Львів,Луцьк, Чернігів, Черкаси, Одесса, Житомир і інші міста та села.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Зміна маркування медичного попередження

11 січня 2024 року, набули чинності зміни щодо медичних попереджень до статті 12 даного Закону України.
Тепер на кожній пачці сигарет зазначаються 2 попередження – загальне та комбіноване, що супроводжується відповідною кольоровою ілюстрацією, а також, розміщується текстове повідомлення.
Медичні попередження на пачках сигарет будуть містити картинку з обох сторін упаковки, а також будуть збільшені з 50% до 65% від розміру упаковки.
Дізнатись більше можна у нашій статті за лінком.

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про Marlboro Red XXL 40

21.08.2023
Ельмі
Якісний тютюн за реальними цінами! Дякую, що Ви є! Отримавши замовлення, був знов дуже приємно вражений вашою турботою про клієнтів! Отримав чудовий термос, трекові шкарпетки та power bank. Шкода, що немає можливості прикріпити фото. ДЯКУЮ!
01.08.2023
Сергій
Топ
28.03.2023
Артур
Ок
Cig-Poshta: Дякуємо за Ваш відгук.

Написати відгук