Сигарети Marlboro Silver / Мальборо Сільвер (мал.2)
Мальборо Сильвер 4
5 в наявності
Код: 1701781887
Категорія:

Блок сигарет Marlboro Silver

900  / блок

900 
90 ₴ за пачку
90 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми курцями України

    Більше про оригінальні сигарети можна дізнатись за лінком.

90 ₴ за пачку
90 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми курцями України

Опис

Сигарети Marlboro Silver (Мальборо Сільвер)

Marlboro Silver (Мальборо Сільвер) – самі легкі сигарети Marlboro (Мальборо) з сім’я “Кінг Сайз”, які впізнає любий курець. Унікальний дизайн з  виділяє цей продукт серед інших. Маркування кольором сигарет від червого до сірого символізує насиченність смаку татабку. Marlboro Silver( Мальборо Сільвер)  виготовлений за високими стандартами якості, і кожна з 20 сигарет у пачці має білий фільтр та логотип бренду на фільтрі. Доречі це перші сигарети з сім’ї Мальборо (Marlboro) “Кінг Сайз” які отримали саме білий фільтр, всі інші мали корковий. Наразі Marlboro Gold (Мальборо Голд) також отримав більш вишуканий та модернизований білий фільтр. Курці відзначають, що сигарети мають більш м’який смак порівняно з іншими сигаретами. Наявність цього продукт в Україні, це більш ексклюзивна можливість, оскільки невелика кількість країн мають цей продукт. Якщо Ви вирушете поїхати закорндон у відпустку, то ми б рекомендовали взяти з собою запас. Ліміт на перевезення в кожній країні свій, але здебільшого це 1 блок сигарет.

Історія сигарет Marlboro Silver (Мальборо Сільвер):

Marlboro – світовий лідер на сигаретному ринку, крім того, визнаний самим дорогим табачним брендом у світі.

Бренд Marlboro з’явився в США в 1924 році. Цікавий факт: якщо зараз у багатьох Marlboro все ще асоціюється з ковбоєм, байками, автогонками, і загалом зі світом стереотипних чоловічих цінностей, то в 1920-х сигарети Мальборо вважалися «жіночими». Чому так? До 1950-их чоловіків частіше курили сигарети без фільтру, а сигарети з фільтром (в тому числі Мальборо) сприймалися як продукт для жінок. І тільки після 50-тих чоловіки теж почали переходити на сигарети з фільтром.

В Україні сигарети Marlboro офіційно представлені 6-ма видами:

лінійка сигарет Мальборо

  • Стандартна лінійка – Marlboro Red (Мальборо червоний) 9 мг, Marlboro Gold (Мальборо золотий) 6 мг і Marlboro Silver (Мальборо синій) 4 мг
  • Компактна лінійка – Marlboro Touch (Мальборо Тач) 6 мг / Marlboro Fine Touch (Мальборо Файн Тач) 4 мг
  • Супер– компактний Marlboro Micro (Мальборо Микро) 4 мг

Більше про Marlboro можна прочитати у статті.

Про виробника Marlboro Silver (Мальборо Сільвер)

Філіп Морріс на ринку України з 1994 року, з виробничою потіжністтю розміщенною у Харкові. Фабрика має можливості виготовляти продукцію для експорту, що підтверджує високі стандарти якості. Наразі фабрика тимчасвоо закрита, через небезпечну ситуацію в регіоні. Виробник знайшов можливість для виробництва Marlboro Silver (Мальборо Сільвер) на інших фабриках. Наразі продукт може мати відмінності візуальні, але смакові характеристики залишаються без змін. Імпортний продукт може мати блакитну акцизну марку, що символізує походження сигаерт -імпорт. Філіп Морріс має у своєму портфелі такі відомі бренди сигарет: ParliamentMarlboroL&MBONDPhilip Morris.  Всі сигарети від виробника Філіп Морріс можна купити на сайті офіційного реселлера Cig-Poshta. Сигарети (тютюнові вироби) вироблені з якісного табаку та відповідають всім вимогам законодавства (акцизна марка, сертифікати якості).

Де купити онлайн Marlboro Silver ( Мальборо Сільвер)? Що таке Cig-Poshta?

Cig-Poshta – сервіс з продажу сигарет блоками та безкоштовній доставці в Україні. На сайті можливо купити сигарети додому або у відділення Нової Пошти або Укрпошти.. Мінімальне замовлення один блок сигарет, максимальне 20, на місяць. Купити сигарети Marlboro Silver/ Мальборо Сірий/ Мальборо легкий 4 та бути впевненим, що продукція офіційна від виробника по актуальній ціні. Купити сигарети з досавкою у міста Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Львів, Тернопіль та інші на території України. Дізнатися як купити блок сигарет з доставкою по Україні можна за посиланням.

На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

Міста доставки сигарет Marlboro Silver (Мальборо Сільвер):

Київ,Херсон, Львів, Дніпро, Харків, Луцьк, Миколаїв, Запоріжжя, Кропівницький, Ковель, Івано-Франківськ, Житомир та інші міста України де працює Нова Пошта або Укрпошта. Понад 13 000 відділень для доставки сигарет.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Зміна маркування медичного попередження

11 січня 2024 року, набули чинності зміни щодо медичних попереджень до статті 12 даного Закону України.
Тепер на кожній пачці сигарет зазначаються 2 попередження – загальне та комбіноване, що супроводжується відповідною кольоровою ілюстрацією, а також, розміщується текстове повідомлення.
Медичні попередження на пачках сигарет будуть містити картинку з обох сторін упаковки, а також будуть збільшені з 50% до 65% від розміру упаковки.
Дізнатись більше можна у нашій статті за лінком.

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про
Marlboro Silver

Написати відгук

rating fields