Відображаються усі з 12 результатів

Відображаються усі з 12 результатів

Компактний формат включає такі види  (сорти) тютюну. 

Тютюн Вірджинія відомий своїм м’яким та солодким смаком. Вірджинія – єдиний сорт тютюну, який використовують не тільки у складі сумішей, але і в чистому вигляді. Висушений тютюновий лист Вірджинії легко впізнати. При сушінні він набуває яскравого золотисто-жовтого кольору.

Тютюн сорту Вірджинія невибагливий і може рости практично в будь-якому відносно теплому кліматі. Найчастіше Вірджинію вирощують в Аргентині, Бразилії, Китаї, Індії, Танзанії та США.

У сорту Берлі (Берлей) насичений і виразний смак, досить міцний, але з легкими шоколадними нотками. У процесі сушіння тютюновий лист втрачає більшу частину цукру і набуває ще міцнішого “тютюнового” смаку. У висушеного тютюнового листка сорту Берлі з’являється характерний шоколадний колір. Чим довше сушився лист і чим менший в ньому вміст води, тим темнішим буде його колір.

Більшість світового врожаю тютюну сорту Берлі збирається в Аргентині, Бразилії, Італії, Малаві та США.

Сорт Орієнтал вирощується у багатьох країнах світу. Тютюновий лист цього виду має м’який аромат із кислинкою. Цей сорт тютюну вирощують у сухому ґрунті. Щоб зберегти вологу, рослина запускає захисний механізм – листя покривається тонким шаром олії, щоб запобігти випаровуванню води. Ці натуральні масла на листі роблять тютюн особливо ароматним.

Листя тютюну Орієнтал містять лише 1% нікотину і вміщують у собі відносно невелику кількість цукру.

Більш детально можно почитати у статті на нашому сайті.