LM_Loft_Purple_/ сигарети ЛМ лофт Пьорпл / LM лофт фиолетовый / ЛМ лофт 5
ЛМ лофт Пьорпл
49 в наявності
Код: 1711318514

Блок сигарет L&M Loft Purple

850  / блок

850 
- +
85 ₴ за
пачку
85 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України
 • Цигарки без капсули

 • Сигарети з фільтром
 • Тарність – 5
 • Вміст нікотину – 0.5
 • Формат сигарет – King Size Slim («Кінг сайз супер слімз або компакт / демі»)
 • Кількість сигарет у пачці – 20
 • Кількість пачок у блоці – 10
 • Ціна за пачку ЛМ Лофт Пьорпл – 85  грн

 • Фільтр складається з 2-х частин: ацетатна частина, вугільна частина із ацетатной стінкою (0.6 мм), що робить смак м’яким і більш збалансованим). Особливість бренду L&M у зручному форматі відкривання пачки (Easy open) та технології Finely Cut (спеціальна технологія тонкої нарізки тютюну для незмінної якості).

 • На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

 • Ви завжди можете лишити свій відгук про ЛМ Лофт Пьорпл (5) і ми передамо його виробнику сигарет.

Опис

Цигарки L&M Loft Purple (ЛМ Лофт Пьорпл)

L&M Loft Purple (ЛМ Лофт Пьорпл) сигарети без капсули в компактному форматі. Цей продукт є представником продуктів із новими тютюновими мішками. Дизайн продукту має чорні та фіолетові нотки, що виділяє його серед інших пачок на ринку України. У пачці 20 сигарет, які мають повітряний фільтр. Тютюн у сигареті має незмінно високі стандарти, про що зазначають курці.

Історія бренду L&M:

Історія цигарок L&M

L&M (які ми часто називаємо ЛМ) – це один із найпопулярніших сигаретних брендів у світі, що входить до ТОП-5 світових брендів сигарет. Сам L&M родом із США. Літери L і М у назві L&M – це абревіатура назви компанії Liggett&Myers, яка вперше запустила. Назва ж компанії – це прізвища її творців Джона Лігетта та Сміта Майєрса. L&M Loft вважається прогресивною лінійкою, що першою впроваджує інноваційні рішення, що з’являються в тютюновій індустрії. При цьому L&M Loft удосконалить продукцію одночасно за декількома напрямками: смак, якість фільтра та споживчий досвід. Пачки L&M Loft мають особливий виріз на кришечці, який разом із технологією Easy Open дозволяє відкрити пачку буквально однією рукою. На пачку L&M Loft нанесено спеціальну арому-панель, що дозволяє освіжити пальці і прибрати сигаретний запах після куріння. L&M став першим сигаретним брендом в Україні, який порушив тему сталого розвитку та забруднення навколишнього середовища. Бренд активно працює над програмами утилізації та переробки цигаркових недопалків.

Загалом бренд L&M представлений в Україні 4 лінійками:

ЛМ сигарети,, ЛМ цигарки, ЛМ капсула , ЛМ тютюн

Стандартна лінійка (L&M Red Label 9 мг, L&M Blue Label 6 мг)

Компактна лінійка (L&M Loft Night Blue 8 мг, L&M Loft Blue 6 мг, L&M Loft Sea Blue 4 мг, L&M Loft Purple 5 мг))

Компактна лінійка з капсулами (L&M Loft Mix 5 мг, L&M Loft Double Splash 6 мг, L&M Loft Mix 5 мг)

Компактна лінійка з новим тютюновим мішком (L&M Loft Green 5 мг)

Фільтр: Потрійний фільтр із повітряною камерою (Recessed 2.0)

Країна виробник: Україна.

Як видно з кількості різних позицій, лінійка L&M (LM) може задовольнити всі переваги курця. Хоч би який вид ЛМ Ви обрали, Cig-Poshta доставить його абсолютно безкоштовно, як у Києві, так і в Харкові та по всій території України. На сайті представлений максимальний асортимент із різними видами сигарет ЛМ (LM), який можна купити за актуальними цінами на 2024 рік.

 

Яка капсула в сигаретах L&M Loft Purple (ЛМ Лофт Пьорпл)?

Цигарки L&M Loft Purple – це звичайна сигарета з повітряним фільтром, яка не має капсули.

Про виробника L&M Loft Purple  (ЛМ Лофт Пьорпл):

Філі Морріс є власником та виробником сигарет L&M/ Компанія Філіп Морріс на ринку України з 1994 року. Має у своєму портфелі такі відомі сигаретні бренди, які представлені на території України: Parliament, Marlboro, L&M, BOND, Philip Morris. Кожен тютюновий продукт має свої унікальні властивості та націлений на різні потреби споживачів. Parliament та Marlboro – це преміальні сигарети, середній ціновий сегмент представлений L&M, а також популярні бренди Bond та Philip Morris. Всі сигарети від виробника Філіп Морріс можна купити на сайті офіційного ресселера Cig-Poshta. Цигарки відповідають усім вимогам законодавства (акцизна марка, сертифікати якості). Більше про оригінальні сигарети можна дізнатися за посиланням.

Як купити онлайн L&M Loft Purple (ЛМ Лофт Пьорпл)? Що таке Cig-Poshta?

Cig-Poshta – сервіс з продажу цигарок та безкоштовна доставка в Україну. На сайті можна купити сигарети блоками. Мінімальне замовлення – один блок цигарок. Купити сигарети L&M (LM) Loft Purple/ЛМ Лофт Пьорпл без капсули. Продукція офіційна від виробника за актуальною ціною. Купити сигарети з дошкою у містах Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Львів, Тернопіль та інші на території України. Дізнатись, як купити блок цигарок з доставкою по Україні можна за посиланням. Куди доставлять сигарети L&M Loft Green (ЛМ Лофт Грін)? Київ, Львів, Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Кропивницький, Ковель, Івано-Франківськ, Житомир та інші міста України, де працює Нова Пошта та Укрпошта. – Понад 13 000 відділень по всій країні.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Зміна маркування медичного попередження

11 січня 2024 року, набули чинності зміни щодо медичних попереджень до статті 12 даного Закону України.
Тепер на кожній пачці сигарет зазначаються 2 попередження – загальне та комбіноване, що супроводжується відповідною кольоровою ілюстрацією, а також, розміщується текстове повідомлення.
Медичні попередження на пачках сигарет будуть містити картинку з обох сторін упаковки, а також будуть збільшені з 50% до 65% від розміру упаковки.
Дізнатись більше можна у нашій статті за лінком.

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Написати відгук