Сигарети L&M LOFT Sea Blue /Лм лофт Сі Блу (мал.2)
ЛМ Лофт 4 \ Lm loft 4 \ LM sea blue
42 в наявності
Код: 1711011240

Блок сигарет L&M Loft Sea Blue

880  / блок

880 
- +
88 ₴ за
пачку
88 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України
 • Сигарети з фільтром

 • Тарність – 4
 • Вміст нікотину – 0.3
 • Формат сигарет – King Size Slim («Кінг сайз супер слімз або компакт / демі»)
 • Кількість сигарет у пачці – 20
 • Кількість пачок у блоці – 10
 • Ціна за пачку ЛМ Лофт 4 – 85 грн

 • Premium recessed TM filter (Фільтр складається з 3-х частин: ацетатна частина, вугільна частина та ущільнена повітряна камера із ацетатной стінкою (0.6 мм), що робить смак м’яким і більш збалансованим). Особливість бренду L&M у зручному форматі відкривання пачки (Easy open) та технології Finely Cut (спеціальна технологія тонкої нарізки тютюну для незмінної якості). L&M формату Slim також має Арома панель на верхній кришці пачки, яку можна потерти, щоб освіжити пальці після куріння та технологію Less Smell TM (спеціальна технологія, завдяки якій на руках та одязі залишається менше запаху диму після куріння).

 • На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

 • Ви завжди можете лишити свої відгуки про ЛМ ЛОФТ Сі Блу 4 та ми передамо їх виробнику сигарет.

Опис

Сигарети L&M Loft Sea Blue ( ЛМ Лофт Сі Блу 4)

L&M Loft Sea Blue (Лм Лофт Сі Блу 4) – сигарети у компактному форматі , які мають 20 сигарет у пачці з повітряним фільтром. Лінійка  сигарет LM мають  широкий асортимент сигарет по тарності, а також різноманітних капсул. Компактний формат сигарет довзвоялє курцю зручніше носити пачку в кармані та у сумці. Заокруглені края пачки не псуються кармани штанів або джинсів. У L&M Loft Sea Blue (Лм Лофт Сі Блу 4) 20 сигарет в пачці які мають повітряний фільтр, що виокремлює їх серед конкурентів. Наявність цих сигарет дуже висока, тому їх можна купити у кожній торговій лавці, яка продає сигарети. Прогресивний дизайн та якісний тютюн і виразний смак, ось за що курці обираються цей продукт.

Історія бренду L&M Loft Sea Blue ( ЛМ Лофт Сі Блу 4):

L&M (які ми часто називаємо ЛМ) – це один з найпопулярніших сигаретних брендів у світі, входить до ТОП-5 світових брендів сигарет. Сам L&M родом із США.

Літери L та М у назві L&M – це абревіатура назви компанії, яка вперше її запустила, Liggett&Myers. Назва ж компанії – це прізвища її творців Джона Лігетта та Сміта Майєрса.

L&M Loft вважається прогресивною лінійкою, що першою впроваджує інноваційні рішення, що з’являються в тютюновій індустрії. При цьому L&M Loft удосконалює продукцію одночасно за декількома напрямками: смак, якість фільтра та споживацький досвід.

 • Пачки L&M Loft мають особливий виріз на кришечці, який разом із технологією Easy Open дозволяє відкрити пачку буквально однією рукою.
 • На пачку L&M Loft нанесена спеціальна арома-панель, що дає змогу освіжити пальці та прибрати сигаретний запах після куріння.
 • L&M став першим сигаретним брендом в Україні, який підняв тему сталого розвитку та забруднення навколишнього середовища. Бренд активно працює над програмами утилізації та переробки цигаркових недопалків.

Більше про L&M Loft можна прочитати у статті.

Загалом бренд L&M представлений в Україні 3 лінійками:

Стандартна лінійка (L&M Red Label 9 мг, L&M Blue Label 6 мг)
Компактна лінійка (L&M Loft Night Blue 8 мг, L&M Loft Blue 6 мг, L&M Loft Sea Blue 4 мг)
Компактна лінійка з капсулами (L&M Loft Mix 5 мг, L&M Loft Double Splash 6 мг, L&M Loft Double Mix 5 мг)

Фільтр: Потрійний фільтр із повітряною камерою (Recessed 2.0)

Країна виробник: Україна. Але зараз в Україні можна легально купити L&M виробництва інших країн. Зокрема, на нашому сайті можна купити імпортний L&M з безкоштовною доставкою.

Як видно з кількості різних позицій, лінійка L&M (LM) може задовольнити абсолютно всі вподобання курця. Який би вид ЛМ Ви не вибрали, Cig-Poshta доставить його абсолютно безкоштовно, як в Києві так і в Харкові і по всій території України. На сайті прдеставлений максимальний асортимент з різними видами сигарет ЛМ (LM), який можна купити по актуальним цінам на 2024 рік.

Хто виробник L&M Loft Sea Blue ( ЛМ Лофт Сі Блу 4):

Компанія Філіп Морріс на ринку України з 1994 року. Фабрику було збудовано у Харківському регіоні, за останніми технологічними стандартами. Виробник має у своєму портфелі такі відомі сигаретні бренди, які представлені на території України: Parliament, Marlboro, L&M, BOND, Philip Morris. Кожні тютюнові вироби мають свої унікальні властивості та націлені на різні потреби споживачів.  Parliament та Marlboro – це преміальні цигарки, середній ціновий сегмент представлений L&M, а також є популярні бренди Bond та Philip Morris.  Всі сигарети від виробника Філіп Морріс можна купити на сайті офіційного реселлера Cig-Poshta. Сигарети (табак) відповідають всім вимогам законодавства (акцизна марка, сертифікати якості). Наразі фабрика тимчасово закрита, проте виробник знайшов можливості для виробництва сигарет на інших своїх фабриках. Курці почали помічати пачки виробені в Європі у тютюнових лавках Києва. Візуальні відміннності можливі, проте стандарти якості тютюну залишились на високому рівні.

Більше про оригінальні сигарети можна дізнатись за лінком.

Де купити L&M Loft Sea Blue ( ЛМ Лофт Сі Блу 4)?Що таке Cig-Poshta?

Cig-Poshta – сервіс продажу сигарет та безкоштовній доставці в Україні. На сайті можливо купити сигарети блоками. Мінімальне замовлення один блок сигарет. Купити сигарети L&M Loft Sea Blue 4 (LM) / ЛМ Лофт Блактиний 4 (компакт) та бути впевненим, що продукція офіційна від виробника по актуальній ціні. Купити сигарети з досавкою у міста Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Львів, Тернопіль та інші на території України. Дізнатися як купити блок сигарет з доставкою по Україні можна за посиланням.

Міста доставки сигарет L&M Loft Sea Blue ( ЛМ Лофт Сі Блу 4):

Київ, Львів, Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Кропівницький, Ковель, Івано-Франківськ, Житомир та інші міста України де працює Нова Пошта та Укрпошта. Більше 13 000 точко доставок сигарети біля твого дому. Для жителів Києва можлива кур’єрська доставка, вона також безкоштовна, оплачуєте тільки товар. Чекаємо на замовлення у нашому інтернет магазині.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Зміна маркування медичного попередження

11 січня 2024 року, набули чинності зміни щодо медичних попереджень до статті 12 даного Закону України.
Тепер на кожній пачці сигарет зазначаються 2 попередження – загальне та комбіноване, що супроводжується відповідною кольоровою ілюстрацією, а також, розміщується текстове повідомлення.
Медичні попередження на пачках сигарет будуть містити картинку з обох сторін упаковки, а також будуть збільшені з 50% до 65% від розміру упаковки.
Дізнатись більше можна у нашій статті за лінком.

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про L&M Loft Sea Blue

11.04.2023
Віктор
Без порушень та зауважень! Швидка доставка. Ще й приємний подарунок в коробці) Дякую. Кращі!
Cig-Poshta: Дуууже дякуюємо за відгук! Будемо і надалі намагатись дивувати!
11.02.2023
Олена
Підкажіть будь-ласка, технологія Less Smell точно є в цих пачках якщо замовити у вас? Бо останнім часом у всіх супермаркетах ідентичні пачки ЛМ лофт, але без "Less Smell".
>Cig-Poshta: Перепровірили з виробником, наразі продукт з технологією Less Smell, проте на пачці напис відсутній.
08.02.2023
Юрий
Доброго дня підкажіть будь ласка яка фірма виробник вказана на пачці? Фільтр з повітряною камерою є?
Cig-Poshta - Дякую за запитання. Виробник Філіп Морріс та фільтр з повітряною камерою.
28.01.2023
Маша
Фільтр з повітряною камерою. Дякую
Cig-Poshta: Дякуэмо, що обираэте нас. Нам дуже приэмно.
Більше відгуків

Написати відгук