Філіп Морріс ПЬорпл / Phillip Morris Purple | Филип Моррис 5
Филип Моррис капсула
48 в наявності
Код: 1711318634

Блок сигарет Philip Morris Novel Purple

780  / блок

780 
- +
78 ₴ за
пачку
78 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України

Опис

Цигарки Philip Morris Novel Purple (Філіп Морріс Новел Пьорпл)

Philip Morris Novel Purple (Філіп Морріс Новел Пьорпл) сигарети без капсули в компактному форматі. Цей продукт є представником продуктів із новими тютюновими мішками. Дизайн продукту має чорні та фіолетові нотки, що виділяє його серед інших пачок на ринку України. У пачці 20 сигарет, які мають повітряний фільтр. Тютюн у сигареті має незмінно високі стандарти, про що зазначають курці.

Історія бренду Philip Morris:

Сигарети бренду Philip Morris мають довгу і захоплюючу історію: у 1847 році пан Філіп Морріс відкрив тютюнову крамницю на Бонд-стріт у Лондоні; у 1854 році з’явилася перша сигарета Philip Morris. У 1901 році тютюнова крамниця привернула увагу короля Едуарда VII, який призначив пана Філіпа Морріса “постачальником тютюнових виробів до королівського двору”. Пізніше, з розширенням ринку тютюну та сигарет, англійські сигарети Philip Morris стали символом якості, британської спадщини та тютюну преміум-класу.

В Україні представлені різні види сигарет Philip Morris (Філіп Морріс):

Стандартний формат сигарет з ацетатним фільтром, 20 сигарет у пачці:

  1. Philip Morris Red ( Філіп Морріс Червоний) – тарність 10 / 0.7
  2. Philp Morris Blue (Филіп Морріс Синій) – тарність 6 / 0.5
  3. Philip Morris Silver (Филіп Морріс Сільвер) – тарність 4 / 0.3

25 сигарет у пачці з ацетатним фільтром:

  1. Philip Morris Red 25 ( Филіп Морріс Червоний 25) – тарність 10 / 0.7
  2. Philp Morris Blue 25 (Филіп Морріс Синій 25) – тарність 6 / 0.5

Компактний формат, 20 сигарет у пачці:

  1. Philip Morris Premium Blue ( Філіп Морріс Преміум Компакт Синій) – тарність 6 / 0.5
  2. Philp Morris Premium Silver (Філіп Морріс Преміум Компакт Сільвер) – тарність 4 / 0.3
  3. Philip Morris Novel Purple ( Філіп Морріс Новел Пьорпл) – тарність 5 / 0.5

Компактний формат сигарет з капсулами (кнопкою)

  1. Philip Morris Novel Mix (Филіп Морріс Новел Мікс з капсулою) – тарність 6 / 0.5
  2. Philip Morris Novel Mix Summer (Филіп Морріс Новел Мікс Саммер з капсулою) – тарність 6 /  0.5

Як видно з кількості різних позицій, асортимент Philip Morris (Філіп Морріс) може задовольнити абсолютно всі вподобання курця. Який би вид Філіп Морріс Ви не вибрали, Cig-Poshta доставить його абсолютно безкоштовно, як в Києві так і в Харкові і по всій території України. На сайті прдеставлений максимальний асортимент з різними видами сигарет Філіп Морріс (Philip Morris), який можна купити по актуальним цінам на 2024 рік.

Хто виробляє Philip Morris Novel Purple (Філіп Морріс Новел Пьорпл)?

Philip Morris присутній на українському ринку з 1994 року. До портфелю компанії входять такі відомі тютюнові бренди, представлені в Україні: Parliament, Marlboro, L&M, BOND та Philip Morris. Кожен тютюновий продукт має свої особливості та орієнтований на різні потреби споживачів; Parliament та Marlboro – це сигарети високого класу, середній ціновий діапазон представлений L&M, також присутні популярні бренди Bond та Philip Morris. всі сигарети Philip Morris можна придбати на сайті офіційного реселера “Сіг-Пошта”. Сигарети відповідають усім законодавчим вимогам (акцизна марка, сертифікат якості).

Більше про оригінальні сигарети можна дізнатись за лінком.

Де можна купити сигарети Philip Morris Novel Purple (Філіп Морріс Новел Пьорпл)?

Cig-Poshta – це сервіс з продажу та безкоштовної доставки тютюнових виробів в Україні. На сайті можна придбати сигарети блоками. Мінімальне замовлення – один блок сигарет. Ви можете купити сигарети Philip Morris Novel Purple(компакт) і бути впевненими, що продукція оригінальна від виробника за актуальними цінами. Купити сигарети можна в Києві, Харкові, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Львові, Тернополі та інших містах на території України. Інформацію про те, як купити блок сигарет з доставкою по Україні, можна знайти тут.

На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

Міста доставки сигарет Philip Morris Novel Purple (Філіп Морріс Новел Пьорпл):

Київ, Львів, Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Кропівницький, Ковель, Івано-Франківськ, Житомир та інші міста України де працює Нова Пошта та Укрпошта. Доставка можлива лише у відділення, яких налічується близько 13 0000 по всій країні. Доставка безкоштовна, оплачується лише товар.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Зміна маркування медичного попередження

11 січня 2024 року, набули чинності зміни щодо медичних попереджень до статті 12 даного Закону України.
Тепер на кожній пачці сигарет зазначаються 2 попередження – загальне та комбіноване, що супроводжується відповідною кольоровою ілюстрацією, а також, розміщується текстове повідомлення.
Медичні попередження на пачках сигарет будуть містити картинку з обох сторін упаковки, а також будуть збільшені з 50% до 65% від розміру упаковки.
Дізнатись більше можна у нашій статті за лінком.

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Написати відгук