Chesterfield compact silver \ Честерфилд компакт 4 /честер компакт серый \ Честерфілд компакт сільвер
Честерфилд компакт Сильвер \ Chesterfield compact silver
41 в наявності
Код: 1706196608

Блок сигарет Chesterfield compact Silver

770  / блок

770 
- +
77 ₴ за
пачку
77 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України

Опис

Цигарки Chesterfield Compact Silver 4 ( Честерфілд компакт сільвер 4 )

Цигарки Chesterfield Compact Silver ( Честрефілд Компакт сільвер 4) – сигарети в компактному форматі, які мають повітряний фільтр з ущільненими стінками. Цигарки в компактному форматі, який дозволяє зручніше помити пачку в кишені або рюкзаку. Цигарки мають виразний дизайн, який привносить преміальності бренду. Двадцять цигарок у пачці виконані за високими стандартами якості та увагою до деталей. На кожній сигареті є логотип бренду на фільтрі. Фільтр білого кольору має повітряну камеру, яка дозволяє курцеві відчути м’якший смак тютюну.

Історія бренду Chesterfield:

Chesterfield – бренд який з’явився у 1896 році у Сполучених Штатах Америки, Міссурі. У 1920 році бренд на ринку Америки завоював 3 місце з продажу. На той момент майже всі сигарети були формату “Regular Size” з довжиною сигарети 70 мм. Саме бренд Chesterfield створив формат King Size із довжиною сигарети 84 мм. Зараз цей формат є найбільш популярним і присутнім у більшості сигаретних брендів. Компанія Філіп Морріс
Інтернешнл купила бренд Chesterfield та почала експортувати продукт для становлення міжнародного бренду.

В Україні перші цигарки Chesterfield з’явилися в 1998 році, і позиціонувався як бренд з високою якістю за ціною, вищою від середнього. У 2008-2010 роках бренд Chesterfield був на вершині популярності і займав перше місце в портфелі компанії. У 2019 році бренд взяв паузу для того, щоб повернутися ще з яскравішими пропозиціями.
2023 бренд повертається з тими ж преміальними сортами тютюну, в новому дизайні і з новою ціною!
Лінійка налічує 3 продукти у різних форматах – стандартному та компактному. Також у бренді є найпопулярніша в Україні капсула з ягідним смаком. Кожен продукт лінійки відповідає високим стандартам якості та розроблений з урахуванням різноманітних смакових уподобань споживачів – для кожного свій!

В Україні сигаретний бренд Chesterfield (Честерфілд) представлений 5ма видами:

Асортимент сигарет Честерфілд | Chesterfield

Формат “Кінг Сайз” – Chesterfield Original 9 мг, Chesterfield Blue 6 мг
Формат “Компакт із капсулою” – Chesterfield Mix 5 мг
Формат “Компакт” – Chesterfield compact Blue 6 мг, Chesterfield compact Silver 4 мг

Хто виробник сигарет Chesterfield Compact Silver( Честерфілд Компакт Сільвер 4)?

Компанія Філіп Морріс є власником бренду та виробником сигарет Chesterfield. Компанія розпочала свою історію в Україні у 1994 році. Фабрику було відкрито в Харківській області, але на даний момент вона тимчасово закрита через небезпеку в регіоні. Виробник знайшов можливості для перенесення виробництва на інших фабриках за кордоном. На даний момент курці можуть бачити пачки які трохи відрізняються від дизайну, але якість тютюну залишилася незмінною.

Де можна купити сигарети Chesterfield Compact Silver ( Честерфілд компакт Сільвер 4 )?

Cig-Poshta – інтернет магазин з продажу цигарок та безкоштовна доставка. Завдяки зручним фільтрам, курець зможе знайти сигарети які шукав. Доставка сигарет здійснюється через поштові сервіси Укрпошти та Нової Пошти. Доставка цигарок абсолютно безкоштовна, оплачується лише товар.

Куди можна замовити онлайн сигарети Chesterfield Compact Silver ( Честерфілд компакт Сільвер 4 )?

Цигарки Chesterfield Compact Silver (Честерфілд компакт Сільвер 4) – сигарети з капсулою, які можна замовити в одне з 13 000 відділень по всій території України. Доставка абсолютно безкоштовна до відділень Укрпошти та Нової Пошти. Міста доставки: Київ, Львів, Одеса, Миколаїв, Житомир, Луцьк, Рівне, Шацьк та багато інших на території України.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Написати відгук