Chesterfield compact blue 6 \ Честерфілд компакт блу 6 \Честерфилд компат 6 \ Честер компакт 6
Честерфилд компакт 6 \ Chesterfield compact 6
37 в наявності
Код: 1703768017

Блок сигарет Chesterfield compact Blue

770  / блок

770 
- +
77 ₴ за
пачку
77 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України

Опис

Сигарети Chesterfield Compact Blue 6 ( Честерфілд компакт синій 6 )

Chesterfield Compact Blue 6 – це сигарети компактного розміру з повітряним фільтром, який має ущільнені стінки. Компактний розмір дозволяє легко носити їх у кишені або рюкзаку. Сигарети мають виразний дизайн, який додає преміальності бренду: кожна пачка з 20 сигарет виготовлена з дотриманням високих стандартів якості та увагою до деталей. Кожна сигарета має логотип бренду на фільтрі. Білий фільтр має повітряну камеру, що дозволяє курцям відчути більш м’який смак тютюну.

Історія бренду Chesterfield:

Бренд Chesterfield вперше з’явився в штаті Міссурі, США, в 1896 році, а до 1920 року був третім за обсягом продажів брендом на американському ринку. У той час майже всі сигарети були у форматі “звичайного розміру”, з довжиною сигарети 70 мм. Однак Честерфілд розробив формат “king-size”, довжиною 84 мм. Сьогодні цей розмір є найпопулярнішим і використовується більшістю сигаретних брендів. Philip Morris International придбала бренд Chesterfield і почала експортувати продукцію, щоб розвивати бренд на міжнародному рівні.

В Україні перші сигарети Chesterfield були представлені в 1998 році і позиціонувалися як високоякісний бренд за ціною вище середнього; в період з 2008 по 2010 рік бренд Chesterfield досяг піку популярності і зайняв перше місце в портфелі компанії. У 2019 році бренд взяв паузу і повернувся з більш яскравою пропозицією. У 2023 році бренд повертає ті ж самі преміальні сорти тютюну, у нових дизайнах та за новими цінами! Асортимент включає три продукти у різних форматах – стандартному та компактному. Також є капсули з найпопулярнішим в Україні ягідним смаком. Кожен продукт відповідає високим стандартам якості та розроблений з урахуванням різноманітних смаків споживачів, гарантуючи, що кожен знайде щось для себе!

В Україні сигаретний бренд Chesterfield (Честерфілд) представлений 5ма видами:

Асортимент сигарет Честерфілд | Chesterfield

Формат “Кінг Сайз” – Chesterfield Original 9 мг, Chesterfield Blue 6 мг
Формат “Компакт із капсулою” – Chesterfield Mix 5 мг
Формат “Компакт” – Chesterfield compact Blue 6 мг, Chesterfield compact Silver 4 мг

Хто виробник сигарет Chesterfield Compact Blue ( Честерфілд Компакт блу 6)?

Власником торгової марки та виробником сигарет “Честерфілд” є компанія Philip Morris. Свою історію в Україні компанія розпочала у 1994 році. Фабрика була відкрита в Харківській області, але зараз тимчасово закрита через погіршення ситуації з безпекою в регіоні. Виробник знайшов можливості перенести виробництво на інші фабрики за кордоном. Сьогодні курці можуть побачити пачки з дещо іншим дизайном, але якість сигарет залишається незмінною.

Де можна купити сигарети Chesterfield Compact Blue ( Честерфілд компакт Блу 6 )?

Cig-Poshta – інтернет магазин з продажу цигарок та безкоштовна доставка. Завдяки зручним фільтрам, курець зможе знайти сигарети які шукав. Доставка сигарет здійснюється через поштові сервіси Укрпошти та Нової Пошти. Доставка цигарок абсолютно безкоштовна, оплачується лише товар.

Куди можна замовити онлайн сигарети Chesterfield Compact Blue ( Честерфілд компакт Блу 6 )?

Сигарети Chesterfield Compact Blue  можна замовити в одному з 13 000 відділень по всій Україні Доставка до відділень Укрпошти та Нової Пошти абсолютно безкоштовна. Міста, в які доступна доставка: Київ, Львів, Одеса, Миколаїв, Житомир, Луцьк, Лівне, Шацьк та багато інших міст України.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Написати відгук