Все про L&M Loft: більше про продукт, відгуки покупців, де купити

Бренди

L&M (які ми часто називаємо ЛМ) – це один з найпопулярніших сигаретних брендів у світі, входить до ТОП-5 світових брендів сигарет. Сам L&M родом із США.

L&M Loft (ЛМ Лофт) – це так звана компактна лінійка сигарет бренду L&M.

Що означає назва L&M?

Літери L та М у назві L&M – це абревіатура назви компанії, яка вперше її запустила, Liggett&Myers. Назва ж компанії – це прізвища її творців Джона Лігетта та Сміта Майєрса.

Все про сигарети L&M Loft: види, міцність, характеристики

Асортимент:

Загалом бренд L&M представлений в Україні 3 лінійками:

 • Стандартна лінійка (L&M Red Label 9 мг, L&M Blue Label 6 мг)
 • Компактна лінійка (L&M Loft Night Blue 8 мг, L&M Loft Blue 6 мг, L&M Loft Sea Blue 4 мг)
 • Компактна лінійка з капсулами (L&M Loft Mix 5 мг, L&M Loft Double Splash 6 мг, L&M Loft Double Mix 5 мг)

L&M(ЛМ) линейка продуктов CigPoshta

Формат: king size slim

Фільтр: Потрійний фільтр із повітряною камерою (Recessed 2.0)

Країна виробник: Україна. Але зараз в Україні можна легально купити L&M виробництва інших країн. Зокрема, на нашому сайті можна купити імпортний L&M з безкоштовною доставкою.

Виробник: Philip Morris

Особливості сигарет L&M Loft

L&M Loft вважається прогресивною лінійкою, що першою впроваджує інноваційні рішення, що з’являються в тютюновій індустрії. При цьому L&M Loft удосконалює продукцію одночасно за декількома напрямками: смак, якість фільтра та споживацький досвід.

 • Пачки L&M Loft мають особливий виріз на кришечці, який разом із технологією Easy Open дозволяє відкрити пачку буквально однією рукою.
 • На пачку L&M Loft нанесена спеціальна арома-панель, що дає змогу освіжити пальці та прибрати сигаретний запах після куріння.
 • L&M став першим сигаретним брендом в Україні, який підняв тему сталого розвитку та забруднення навколишнього середовища. Бренд активно працює над програмами утилізації та переробки цигаркових недопалків.

L&M Loft линейка посвященная загрязнению среды

 • Тютюн для сигарет L&M нарізається за технологією «Finely Cut» – це спеціальна технологія тонкого нарізання тютюну, яка допомагає краще розкрити його смак.
 • У сигаретах цієї марки використовується один з найбільш прогресивних фільтрів, що складається з 3 секцій: вугільної, ацетатної частин і повітряної камери. Вугільна частина затримує тверді частинки із сигаретного диму, ацетатна частина робить фільтр більш пружним, а повітряна камера пом’якшує смак.

L&M Loft з капсулами

Серед капсульних сигарет L&M Loft є версії з однією капсулою та двома.

 • L&M Loft Mix – одна капсула зі смаком лісових ягід*
 • L&M Loft Double Splash – дві капсули зі смаком зелених соковитих фруктів та літнього нектару
 • L&M Loft Double Mix – дві капсули зі смаком тропічних екзотичних фруктів та лісових ягід

* Найпопулярніший смак в Україні за версією Філіп Морріс Україна 1 квартал 2022 року

Більше про сигарети з капсулами: Все про сигарети з капсулою (кнопкою): що це, як і з чого роблять, як використовувати.

Відгуки про L&M Loft

Загалом споживачі високо оцінюють лінійку L&M Loft. Серед однозначних переваг L&M Loft виділяють яскраво виражений смак капсул, м’який смак тютюну, співвідношення ціни та якості, дизайн упаковки, наявність ароматизованої панелі. Серед недоліків найчастіше згадують порівняно невеликий вибір капсул, відсутність широкого набору форматів.

Cig-Poshta – офіційні сигарети від виробника Філіп Морріс. Купити сигарети L&M (ЛМ) по актуальним цінам і отримати безкоштовну доставку.