Сигарети L&M Loft Blue /Лм Лофт Синий (мал.2)
34 в наявності
Код: 1711615830

Блок сигарет L&M Loft Blue

880  / блок

880 
88 ₴ за пачку
88 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми курцями України

    Фільтр складається з 2-х частин: ацетатна частина, вугільна частина із ацетатной стінкою (0.6 мм), що робить смак м’яким і більш збалансованим). Особливість бренду L&M у зручному форматі відкривання пачки (Easy open) та технології Finely Cut (спеціальна технологія тонкої нарізки тютюну для незмінної якості).

    Ви завжди можете лишити свій відгук про ЛМ Лофт Блу (6) і ми передамо його виробнику сигарет.

    На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

88 ₴ за пачку
88 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми курцями України

Опис

Сигарети L&M Loft Blue ( ЛМ Лофт Синій)

L&M Loft Blue (ЛМ Лофт Синій 6) – сигарети компактного формату з 20-тю сигаретами в пачці. Формат пачки дозволяє зручно тримати пачку в кармані та носити в сумці. Сигарети мають виразний дизайн та впізнаний логотип бренду на передній частині пачки. Сигарети мають повітрянний фільтр, що відрізняє їх від інших сигарет схожого сегменту.

Історія бренду L&M Loft Blue ( ЛМ Лофт Синій):

L&M (які ми часто називаємо ЛМ) – це один з найпопулярніших сигаретних брендів у світі, входить до ТОП-5 світових брендів сигарет. Сам L&M родом із США.

Літери L та М у назві L&M – це абревіатура назви компанії, яка вперше її запустила, Liggett&Myers. Назва ж компанії – це прізвища її творців Джона Лігетта та Сміта Майєрса.

L&M Loft вважається прогресивною лінійкою сигарети L&M, які першими впроваджують інноваційні рішення, що з’являються в сигаретній індустрії. При цьому L&M Loft удосконалює продукцію одночасно за декількома напрямками: смак, якість фільтра та споживацький досвід.

  • Пачки L&M Loft можуть мати особливий виріз на кришечці, який разом із технологією Easy Open дозволяє відкрити пачку буквально однією рукою.
  • На пачку L&M Loft наноситься спеціальна арома-панель, що дає змогу освіжити пальці та прибрати сигаретний запах після куріння.
  • L&M став першим сигаретним брендом в Україні, який підняв тему сталого розвитку та забруднення навколишнього середовища. Бренд активно працює над програмами утилізації та переробки цигаркових недопалків.

Загалом бренд L&M представлений в Україні 3 лінійками:

Стандартна лінійка (L&M Red Label 9 мг, L&M Blue Label 6 мг)
Компактна лінійка (L&M Loft Night Blue 8 мг, L&M Loft Blue 6 мг, L&M Loft Sea Blue 4 мг)
Компактна лінійка з капсулами (L&M Loft Mix 5 мг, L&M Loft Double Splash 6 мг, L&M Loft Double Mix 5 мг)

Фільтр: Потрійний фільтр із повітряною камерою (Recessed 2.0)

Країна виробник: Україна. Але зараз в Україні можна легально купити L&M виробництва інших країн. Зокрема, на нашому сайті можна купити імпортний L&M з безкоштовною доставкою.

Як видно з кількості різних позицій, лінійка L&M (LM) може задовольнити абсолютно всі вподобання курця. Який би вид ЛМ Ви не вибрали, Cig-Poshta доставить його абсолютно безкоштовно, як в Києві так і в Харкові і по всій території України. На сайті прдеставлений максимальний асортимент з різними видами сигарет ЛМ (LM), який можна купити по актуальним цінам на 2024 рік.

Виробник сигарет L&M Loft Blue ( ЛМ Лофт Синій):

Філіп Морріс Інтернешнл – являється власником бренду і сигарет L&M. В Україні Філіп Морріс з’явився у 1994 році в Харківській області, де побудував фабрику. Фабрика була  збудована по останнім стандартам екологічності та виробничих потужностей. Кожен рік фабрика демонструє свою безпеку про навколишнє середовище, і зменшує викиди шкідливих речовин в атмосферу. Компанія піклується про екогологію, тому вдосконалює виробничі процеси. Потужності виробництва дозволяють робити сигарети на експорт до інших країн. Наразі фабрика тимчасово закрита через бойові дії в регіоні, і виробник почав залучувати свої інші фабрики для насичення продукцією в Україні. Споживачі сигарет, могли помітити відмінності у дизайнах пачок, проте смакові характеристики залишаються без змін.

Як купити сигарет L&M Loft Blue ( ЛМ Лофт Синій) з доставкою додому?

Cig-Poshta – онлайн магазин сигарет з безкоштовною доставкою у відділення Нової Пошти або Укрпошти. Все що треба зробити, це зайти у розділ “каталог”, підібрати сигарети які Вам потрібіні і натиснути кнопку “купити”. Замовлення будут відправлені або в той самий день або наступного. Сигарети на сайті всі офіційні та з актуальним статусом наявності.Замовити можна від 1 блоку до 20 на місяць.

Міста доставки сигаретL&M Loft Blue ( ЛМ Лофт Синій) з доставкою додому:

Київ, Львів, Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Кропівницький, Ковель, Івано-Франківськ, Житомир та інші міста України де працює Нова Пошта. Для Києва є опція кур’єрської доставки, вона також безкоштовна, оплата буде тільки за товар.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Зміна маркування медичного попередження

11 січня 2024 року, набули чинності зміни щодо медичних попереджень до статті 12 даного Закону України.
Тепер на кожній пачці сигарет зазначаються 2 попередження – загальне та комбіноване, що супроводжується відповідною кольоровою ілюстрацією, а також, розміщується текстове повідомлення.
Медичні попередження на пачках сигарет будуть містити картинку з обох сторін упаковки, а також будуть збільшені з 50% до 65% від розміру упаковки.
Дізнатись більше можна у нашій статті за лінком.

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про
L&M Loft Blue

07.04.2023
Олег
Продовжуючи тему кольору марки) У Вас можна прибдати цигарки українського виробництва, або можливо знаєте де то можна знайти? Був бм надзвичайно вдячний)
Cig-Poshta: "В нас є інші пропозиції з українським виробництвом, і ця позиція з наступної партії буде з зеленою акцизною маркою. Важко сказати де вони точно є з зеленою акцизною маркою, оскільки продукт наразі поставляється одночасно. Різниці між продуктами немає, крім кольору акцизної марки. Якщо ви шукаєте позиції з повітряним фільтром, то в нас на сайті він присутній.
06.04.2023
Олег
Чи існує зараз l&m із зеленим акцизом?
Cig-Poshta: Дякуємо за запитання. Наразі на ринку України можна знайти і з зеленою акцизною маркою, так і з блакитною. Різниця коліру акцизних марок відповідає за походження продукту. Блактиний колір - імпортний, зелений - вироблено в Україні.
04.10.2022
Оксана
не палёнка. Цена ниже чем в магазинах.
06.09.2022
Віктор
Доставка быстрая. Сигареты не "палёнка". Всё отлично 5+
Більше відгуків

Написати відгук

rating fields