Сигарети L&M KS BLUE LABEL /ЛМ синій Блу Лейбл (мал.2)
ЛМ синий \ LM Blue
50 в наявності
Код: 1707213263
Категорія:

Блок сигарет L&M Blue Label

850  / блок

850 
- +
85 ₴ за
пачку
85 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України
 • Сигарети з фільтром

 • Тарність – 6
 • Вміст нікотину – 0.5
 • Формат сигарет – King Size (“Кінг сайз”)
 • Кількість сигарет у пачці – 20
 • Кількість пачок у блоці – 10
 • Ціна за пачку ЛМ синій – 85 грн
 • Виробництво Філіп Морріс

 • Прогресивний recessed TM filter (Фільтр складається з 2-х частин: ацетатна частина, вугільна частина, що робить смак м’яким і більш збалансованим). Особливість бренду L&M також у зручному форматі відкривання пачки (Easy open) та технології Finely Cut (спеціальна технологія тонкої нарізки тютюну для незмінної якості).

 • На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

 • Ви зажди можете лишити вігук про цигарки ЛМ Блу і ми передамо їх виробнику тютюнових виробів.

Опис

Сигарети L&M Blue Label (ЛМ Синій)

L&M Blue Label (ЛМ синій 6) – сигарети які мають широку дистрибуцію по світу, з впізнаним логотипом L&M на передній частині пачки. 20 сигарет в пачці оформлені з білого паперу, та мають повітрянний фільтр. На фільтрі кожної сигарети є маркування бренду та назву конкретної моделі сигарет. L&M Blue Label (ЛМ Синій Лейбл) має 6 мг нікотину, що задовольнить смакові вподобання більшості курців.  Лисття тютюну мають додаткові процеси нарізки, для отримання якіснішого наповнення сигарети табаком.

Історія бренду L&M:

L&M (які ми часто називаємо ЛМ) – це один з найпопулярніших сигаретних брендів у світі, входить до ТОП-5 світових брендів сигарет. Сам L&M родом із США.

Літери L та М у назві L&M – це абревіатура назви компанії, яка вперше її запустила, Liggett&Myers. Назва ж компанії – це прізвища її творців Джона Лігетта та Сміта Майєрса.

Загалом бренд L&M представлений в Україні 3 лінійками:

Асортимент сигарет LM | ЛМ | L&M

Стандартна лінійка (L&M Red Label 9 мг, L&M Blue Label 6 мг)
Компактна лінійка (L&M Loft Night Blue 8 мг, L&M Loft Blue 6 мг, L&M Loft Sea Blue 4 мг)
Компактна лінійка з капсулами (L&M Loft Mix 5 мг, L&M Loft Double Splash 6 мг, L&M Loft Double Mix 5 мг)

Як видно з кількості різних позицій, лінійка L&M (LM) може задовольнити абсолютно всі вподобання курця. Який би вид ЛМ Ви не вибрали, Cig-Poshta доставить його абсолютно безкоштовно, як в Києві так і в Харкові і по всій території України. На сайті прдеставлений максимальний асортимент з різними видами сигарет ЛМ (LM), який можна купити по актуальним цінам на 2024 рік.

Хто виробник сигарет L&M Blue Label (ЛМ синій 6):

Філіп Морріс Інтернешнл – власник бренду L&M (ЛМ) який відкрив своє виробництво сигарет в Україні у 1994 році. З того моменту була збудована зовсім нова фабрика у Харківській області. Фабрика славилась своєю якісттю виробництва сигарет та великими потужносттями. Сигарети вироблені в Харківській області експортуються в інші країни. Наразі фабрика закрита через бойові дії в регіоні. Виробник Філіп Морріс використовує інші фабрики, для насичення продукцією ринку України. Курці змогли побачити різні пачки, наприклад європейські. Так, візуальні відмінності в пачках є, але якість тютюну та високі стандарти виробництва залишились без змін.

Де купити онлайн сигарети L&M Blue Label (ЛМ синій 6)?

Cig-Poshta – інтернет магазин сигарет, який отримує продукцію від виробника напряму. На сайті можливо замовити всі сигарети виробника Філіп Морріс з бекоштовною доставку у відділення Нової Пошти або УкрПошти. Весь продукт на сайті офіційний та відображає актуальну ціну та наявність. Якщо виникають питання контакт центр, зрадісттю допоможе з 9:00 до 18:00 у будні дні.

Міста доставки сигарет LM Blue Label (ЛМ синій 6):

Київ, Львів, Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Кропівницький, Ковель, Івано-Франківськ, Житомир та інші міста України де працює Нова Пошта або Укрпошта.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про L&M Blue Label

18.08.2022
Олег
Не підробка
11.08.2022
Саша
Супер сигареты с воздушным фильтром. Оригинал

Написати відгук