L&M Blue Label XXL \ ЛМ синій 40 сигарет в пачці \ велика пачка сигарет
ЛМ синий 40 \ LM Blue 40
22 в наявності
Код: 1711011104
Категорія:

Блок сигарет L&M Blue Label XXL

800  / блок

800 
- +
160 ₴ за
пачку
160 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України

Опис

Цигарки L&M Blue Label XXL (ЛМ синій 40 сигарет)

Сигарети L&M Blue Label XXL (ЛМ Синій 40 сигарет у пачці) – новий формат сигарет в Україні. На даний момент з великих форматів сигарет існує 25 сигарет в пачці. Тепер з’явився новий формат з 40 сигаретами в пачці, які дозволяють мати запас сигарет набагато довше, що відмінно підійде для тривалих подорожей. Цигарки виконані за високими стандартами якості з приділенням великої уваги деталям візуалізації. На кожній сигареті є логотип бренду, а також найменування моделі сигарет. Фільтр ацетатний виготовлений у білому кольорі.

Історія бренду L&M

L&M (у нашій компанії часто згадується як LM) є однією з найпопулярніших марок сигарет у світі та входить до п’ятірки найкращих марок сигарет у світі. Бренд L&M з походженням із США. L та M у назві бренду сигарет L&M позначають імена засновників. Liggett & Myers, які першими запустили бренд L&M, є абревіатурою назви компанії. Назва компанії, з іншого боку, є прізвищем засновників, Джона Ліггетта та Сміта Майєрса.

Загалом бренд L&M представлений в Україні 3 лінійками:

Асортимент сигарет LM | ЛМ | L&M

  • Стандартна лінійка (L&M Red Label 9 мг, L&M Blue Label 6 мг)
  • Компактна лінійка (L&M Loft Night Blue 8 мг, L&M Loft Blue 6 мг, L&M Loft Sea Blue 4 мг)
  • Компактна лінійка з капсулами (L&M Loft Mix 5 мг, L&M Loft Double Splash 6 мг, L&M Loft Mix 5 мг)
  • Формат XXL (L&M Red Label XXL 9 мг, L&M Blue Label XXL 6 мг)

Як видно з кількості різних позицій, лінійка L&M (LM) може задовольнити всі переваги курця. Хоч би який вид ЛМ Ви обрали, Cig-Poshta доставить його абсолютно безкоштовно, як у Києві, так і в Харкові та по всій території України. На сайті представлений максимальний асортимент із різними видами сигарет ЛМ (LM), який можна купити за актуальними цінами на 2023 рік.

Хто є виробником сигарет L&M Blue Label XXL (LM Blue 40 сигарет)?

Компанія Philip Morris International, власник бренду L&M (LM), розпочала виробництво сигарет в Україні у 1994 році. З того часу в Харківському районі було збудовано зовсім нову фабрику. Фабрика була відома своїм високоякісним виробництвом тютюнових виробів та великими виробничими потужностями. Тютюн, виготовлений у Харкові, експортувався до інших країн. В даний час фабрика закрита через війну в регіоні. Виробник компанія Philip Morris використовує інші фабрики, щоб наситити український ринок своєю продукцією. Тепер курці можуть побачити різноманітні пачки, зокрема й європейські. Так, візуально пачки відрізняються, але якість сигарет та високі стандарти виробництва не змінилися.

Як я можу купити сигарети L&M Blue Label XXL (LM Синій 40 сигарет) онлайн?

Cig-Poshta – це інтернет-магазин тютюнових виробів, де ви отримуєте продукцію безпосередньо від виробника. На цьому сайті ви можете замовити всі сигарети виробника Philip Morris з безкоштовною доставкою через Нову Пошту або УкрПошту. Вся продукція на сайті є офіційною та показує поточні ціни та наявність. Якщо у вас виникли питання, контактний центр, радий буде вам допомогти, у будні з 9:00 до 18:00.

Міста доставки сигарет LM Blue Label XXL (LM синій 40 сигарет):

Київ, Львів, Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Кропивницький, Килим, Івано-Франківськ, Житомир та інші міста України (де працює Нова Пошта або Укрпошта).

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Зміна маркування медичного попередження

11 січня 2024 року, набули чинності зміни щодо медичних попереджень до статті 12 даного Закону України.
Тепер на кожній пачці сигарет зазначаються 2 попередження – загальне та комбіноване, що супроводжується відповідною кольоровою ілюстрацією, а також, розміщується текстове повідомлення.
Медичні попередження на пачках сигарет будуть містити картинку з обох сторін упаковки, а також будуть збільшені з 50% до 65% від розміру упаковки.
Дізнатись більше можна у нашій статті за лінком.

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про L&M Blue Label XXL

03.05.2023
Владислав Панченко
1 блок

Написати відгук