Сигарети L&M KS RED LABEL/ ЛМ Ред Червоний Лейбл (мал.2)
ЛМ Красный \ LM red | сигареты LM \ Лм 10 / ЛМ 9 \ L&M red
45 в наявності
Код: 1703592731
Категорія:

Блок сигарет L&M Red Label

850  / блок

850 
- +
85 ₴ за
пачку
85 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України
 • Сигарети з фільтром

 • Тарність – 9
 • Вміст нікотину – 0.7
 • Формат сигарет – King Size (“Кінг сайз”)
 • Кількість сигарет у пачці – 20
 • Кількість пачок у блоці – 10
 • Ціна за пачку ЛМ червоний – 85 грн
 • Сигарети L&M Red Label можуть виготовлятись на фабриці “Імперіал Тобакко”. Дізнатись більше за лінком

 • Прогресивний recessed TM filter (Фільтр складається з 2-х частин: ацетатна частина, вугільна частина, що робить смак м’яким і більш збалансованим). Особливість бренду L&M (ЛМ, LM) також у зручному форматі відкривання пачки (Easy open) та технології Finely Cut (спеціальна технологія тонкої нарізки тютюну для незмінної якості).

 • На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

 • Ви завжди можете лишити відгук про цигарки ЛМ Червоний і ми передамо його виробнику тютюнових виробів.

Опис

Сигарети L&M Red Label (Лм Червоний)

L&M Red Label (ЛМ Червоний) – відомі сигарети міжнародного бреду L&M, які оформлені в форматі “Кінг Сайз” і з 20 сигарет. Пачка має округлену форму, з великою емблемою логотипу бренду. Саме L&M Red Label (ЛМ Червоний) має максимально насичений смак зі всього асортименту L&M (ЛМ). Сигарети відомі у всьому світі тому їх не доведеться закуповівати для подорожі закордон, бо з великою віроятністтю їх там можна буде придбати. Цікавим фактом було те, що фільтр має повітрянну камеру, але виконаний у корковому кольорі, який притаманний ацетатним фільтрам. Процес обробки тютютну у сигаретах має додаткову нарізну камеру, щоб продукт був більш якіснішим, там мав  більш м’який смак.

Історія бренду L&M:

L&M (які ми часто називаємо ЛМ) – це один з найпопулярніших сигаретних брендів у світі, входить до ТОП-5 світових брендів сигарет. Сам L&M родом із США.

Літери L та М у назві L&M – це абревіатура назви компанії, яка вперше її запустила, Liggett&Myers. Назва ж компанії – це прізвища її творців Джона Лігетта та Сміта Майєрса.

Загалом бренд L&M представлений в Україні 3 лінійками:

Асортимент сигарет LM | ЛМ | L&M

Стандартна лінійка (L&M Red Label 9 мг, L&M Blue Label 6 мг)
Компактна лінійка (L&M Loft Night Blue 8 мг, L&M Loft Blue 6 мг, L&M Loft Sea Blue 4 мг)
Компактна лінійка з капсулами (L&M Loft Mix 5 мг, L&M Loft Double Splash 6 мг, L&M Loft Double Mix 5 мг)

Фільтр: Потрійний фільтр із повітряною камерою (Recessed 2.0)

Країна виробник: Україна. Але зараз в Україні можна легально купити L&M виробництва інших країн. Зокрема, на нашому сайті можна купити імпортний L&M з безкоштовною доставкою.

Як видно з кількості різних позицій, лінійка L&M (LM) може задовольнити абсолютно всі вподобання курця. Який би вид ЛМ Ви не вибрали, Cig-Poshta доставить його абсолютно безкоштовно, як в Києві так і в Харкові і по всій території України. На сайті прдеставлений максимальний асортимент з різними видами сигарет ЛМ (LM), який можна купити по актуальним цінам на 2024 рік.

Хто виробник сигарет L&M Red Label (ЛМ Черовний)?

Філіп Морріс Інтернешнл – являється власником бренду L&M (ЛМ). В Україні компанія з’явилась у 1994 році з виробництвом у Харковській області. Фабрика має потужності для виробництва сигарет для закордону, і визнана однією з самих великих та якісних виробничих мощностей. Наразі фабрика тимчасово закрита, тому виробник використовує інші фабрики для виробництва сигарет в Україні. Курці могли помічати сигарети з Європи або інших країн, які могли мати відмінності упаковки але смакові характеристики залишилися без змін.Компанія Філіп Морріс на ринку України з 1994 року. Має у своєму портфелі такі відомі сигаретні бренди, які представлені на території України: Parliament, Marlboro, L&M, BOND, Philip Morris. Кожні тютюнові вироби мають свої унікальні властивості та націлені на різні потреби споживачів.

Де можна купити онлайн сигарети L&M Red Label (ЛМ Червоний)? Що таке Cig-Poshta?

Cig-Poshta – інтернет магазин з продажу сигарет та безкоштовній дотсавці у відділення Нової Пошти та Укрпошти. За допомогою фільтрів можна підібрати сигарети, які ви очікуєте отримати. Якщо у вас виникають питання по продукту або хочете лишити відгук, наш контакт центр з 9:00 до 18:00 готовий надати інформацію. Купити сигарети L&M Red Label (LM) / ЛМ Червоний / Ред та бути впевненим, що продукція офіційна від виробника по актуальній ціні.

Міста доставки сигарет L&M Red Label (ЛМ Червоний):

Київ, Львів, Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Кропівницький, Ковель, Івано-Франківськ, Житомир та інші міста України де працює Нова Пошта та Укрпошта. Загалом біль 13 000 зручних точок доставок сигарет біля твого дому. Очікуємо на ваші замовлення.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про L&M Red Label

04.10.2022
Света
Воздушный фильтр, не импорт. Еще и цена супер.
18.08.2022
Паша
Найкращі цигарки для мене
12.08.2022
Илья
Искал долго оригинал, потому что много подделок. Так тут оригинал!
29.06.2022
Женя
Оригинал.

Написати відгук