Сигарети Parliament Aqua Super Slims\ Парламент Аква Супер Слімз (мал.2)
Парламент Аква Слимз / тонкие
38 в наявності
Код: 1703155952
Категорія:

Блок сигарет Parliament Aqua Super Slims

1000  / блок

1000 
- +
100 ₴ за
пачку
100 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України
 • Сигарети з фільтром

 • Тарність – 5
 • Вміст нікотину – 0.4
 • Формат сигарет – Super Slim («Суперслім» / 100’S)
 • Кількість сигарет у пачці – 20
 • Кількість пачок у блоці – 10
 • Ціна за пачку Парламент Супер Слімз Аква – 100 грн

 • Компанія Філіп Морріс на ринку України з 1994 року. Має у своєму портфелі такі відомі сигаретні бренди, які представлені на території України: Parliament, Marlboro, L&M, BOND, Philip Morris. Кожні тютюнові вироби мають свої унікальні властивості та націлені на різні потреби споживачів.

 • Parliament та Marlboro – це преміальні цигарки, середній ціновий сегмент представлений L&M, а також є популярні бренди Bond та Philip Morris.

 • Всі сигарети від виробника Філіп Морріс можна купити на сайті офіційного реселлера Cig-Poshta. Сигарети відповідають всім вимогам законодавства (акцизна марка, сертифікати якості).

 • Більше про оригінальні сигарети можна дізнатись за лінком.

 • Сигарети Parliament Aqua Super Slims можуть виготовлятись на фабриці “Імперіал Тобакко”. Дізнатись більше за лінком

 • Cig-Poshta – сервіс продажу сигарет та безкоштовній доставці в Україні. На сайті можливо купити сигарети блоками. Мінімальне замовлення один блок сигарет. Купити сигарети Parliament Super Slims Aqua / Парламент Аква Слімз (5) та бути впевненим, що продукція офіційна від виробника по актуальній ціні. Купити сигарети з доставкою у міста Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Кропівницький, Вінниця та інші на території України. Дізнатися як купити блок сигарет з доставкою по Україні можна за посиланням.

 • На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

Опис

Parliament Aqua Super Slims (Парламент Аква Супер Слімз)

Сигарети Parliament Aqua Super Slims (Парламент Аква Супер Слімз) – це версія слімз формату, відомих сигарет Parliament Aqua. Здебільшого ці сиграети націлені на жіночу аудиторію, бо дизайн пачки має унікальний малюнок квітки. Дизайн пачки Parliament Aqua Slims (Парламент Аква Слімз) символізує флора дизайн, а у 2022 році на 8 березня, бренд подарував унікальний дизайн діамантової рози. Це була лмітована версія під свято, як це роблять дорогі та відомі бренди парфумів, та одежі. Тонкий формат пачки гарно підходить для розміщення в жіночій сумочці або в кишень карману. Елегантна сигарета з тонким маркуванням Parliament підкреслює доверешнність та увагу до деталей.

Історія бренду Parliament Aqua Super Slims (Парламент Аква Супер Слімз):

Сигарети Parliament history | Парламент Історія

1931 рік – заснування бренду Parliament компанією Benson & Hedges у Нью-Йорку на вулиці П’ятої Авеню. Вулиця, на якій створювалися імениті бренди як Gucci, Prada, Armani. На той момент відмінною характеристикою був унікальний фільтр, який виділявся своїм кольором та формою.

Форма фільтра, як зараз його називають «повітряний», мав у собі повітряну камеру. На той момент це було революційно порівняно з усіма фільтрами у сигаретах. Даний фільтр допоміг надалі створити про себе враження унікальності та преміальності. У всіх рекламних кампаніях йшлося про аромат який торкався до губ. З купівлею бренду тютюновою компанією Філіп Морріс, маркетингова кампанія поповнилася новим дизайном пачки та Нью-Йорською пейзажністю. На даний момент ми можемо спостерігати на пачці ті самі відомі характеристики, які протягом довгих років підкреслюють преміальний стиль з американською історією.

В Україні асортимент сигарет Parliament (Парламент) представлений ​​11 позиціями:

 • Унікальна лінійка Parliament Carat: варіант більш тонких сигарет.
  Parliament Carat Blue – тарність 7/0.7,
  Parliament Carat Purple – тарність 4/0.4.
 • Основна лінійка сигарет Parliament (Парламент):
  Parliament Night Blue – тарність 9/0.7,
  Parliament Aqua Blue – тарність 6/0.5,
  Parliament Silver Blue – тарність 4/0.3,
  Parliament Platinum – тарність 1/0.1
 • Супер Слім формат сигарет Parliament (Парламент):
  Parliament Super Slims Aqua – тарність 5 / 0.3,
  Parliament Super Slims Silver – тарність 3 / 0.3
 • Супер слім компакт:
  Parliament SoHo Vibe – тарність 4 / 0.3
 • Компакт:
  Parliament SoHo Compact Blue – тарність 6 / 0.5
  Parliament SoHo Compat Silver – тарність 4 / 0.4

Як видно з кількості різних позицій, лінійка Parliament може задовольнити абсолютно всі вподобання преміального курця. Який би вид Парламенту Ви не вибрали, Cig-Poshta доставить його абсолютно безкоштовно, як в Києві так і в Харкові і по всій території України. На сайті прдеставлений максимальний асортимент з різними видами сигарет Парламент (Parliament), який можна купити по актуальним цінам на 2024
рік.

Про виробника Parliament Aqua Super Slims (Парламент Аква Супер Слімз):

Філіп Морріс Україна з 1994 року представлена в Україні з виробництвом у Харкові. Наразі фабрика тимчасово заркита, через небезпеку яка складається в регіоні. Виробник почав імпортувати та виробляти сигарети на інших фабриках. Споживачі могли помітити невеличкі відмінності продукції, проте якість табаку залишилася без змін. Важливою складовою таких рішень, було забезпечення курців якісною продукцією та утримання наявності сигарет.

Що таке Cig-Poshta? І як купити онлайн сигарети Parliament Aqua Super Slims (Парламент Аква Супер Слімз) додому?

Cig-Poshta – сервіс онлайн продажу сигарет Parliament Aqua Super Slims (Парламент Аква Супер Слімз) з безкоштовною доставкою у відділення Нової Пошти та Укрпошти. Продукція закуповується напряму від виробника, що гарантує якість та оригінальність.

Куди можна замовити Parliament Aqua Super Slims (Парламент Аква Супер Слімз) з безкоштовною доставкою?

Доставка можлива у всіх відділення Укрпошти та Нової Пошти, що налічує близько 13 000 точок. Можна замовити у великі міста як: Київ, Харків, Дніпро, Херсон, Львів, Одеса, Миколаїв та в маленькі населені пункти і доставка завжди буде безкоштовна.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про Parliament Aqua Super Slims

31.12.2022
Леся
Искала свой любимый Парламент пол года,и вот он есть))) Заказ приехал уже на следующий день Новой почтой, спасибо за оперативность) Очень приятно было получить в подарок свечку, актуально на сегодняшний день))) Спасибо за заботу) С праздниками Вас)
Cig-Poshta "Дякуємо за відгук, нам дуже дуже приємно. Сподіваємось 2023 рік Вам принесе тільки позитивні моменти"

Написати відгук