Все про бренд Parliament: види, особливості, відгуки курців

Сьогодні поговоримо про Parliament — одну з найдорожчих марок сигарет в Україні. Спробуємо розібратися, за що його обирають курці, а також дізнаємося, куди зникли сигарети Парламент і коли вони повернуться?

Про бренд Parliament

Вважається, що бренд Parliament з’явився в 1931 році в Нью-Йорку, на П’ятій Авеню.

Парламент був першим брендом, який випустив сигарети з інноваційним фільтром-мундштуком з повітряною камерою – Original Recessed™ Filter, який допомагає охолоджувати дим під час куріння. Цей фільтр і досі є у сигаретах бренду.

Історично в нашій країні цей бренд відомий як преміальний, він також найдорожчий із представлених на ринку. Це пов’язано як з високою якістю сигарет, так і з маркетинговою кампанією, яка допомогла сформувати імідж бренду зі статусом. Своїми відмінними рисами бренд називає якість, увагу до деталей та інновації.

Сигарети Parliament: асортимент, ціна, виробник

Parliament в Україні представлений дев’ятьма позиціями:

 • Стандартна лінійка Parliament – Parliament Night Blue (Парламент Найт Блу) 9мг, Parliament Aqua Blue (Парламент Аква Блу) 6 мг, Parliament Silver Blue (Парламент Сільвер Блу) 4 мг, Parliament Platinum (Парламент Платинум або Парламент Одиничка). Також міцність продукту співвідноситься з кольором квадратика на пачці, чим темніше – тим міцніше.
 • Лінійка Parliament Carat – тонкі та довгі сигарети у незвичайній упаковці. Представлені двома продуктами: Parliament Carat Blue (Парламент Карат Блу) 7 мг та Parliament Carat Purple (Парламент Карат Пьорпл) 4 мг. Детальніше про цю лінійку можна почитати тут.
 • Лінійка супер-тонких та довгих (100 мм) сигарет Parliament Super Slims – Parliament Super Slims Aqua (Парламент Супер Слімз Аква) 5 мг та Parliament Super Slims Silver (Парламент Супер Слімз Сільвер) 3 мг.
 • Супер-компактний формат Parliament Pearl Blue (Парламент Перл Блу) 4 мг.

Лінійка Parliament

Формат: king size (стандартна лінійка), King size slims (лінійка Карат), 100 super slims (тонкі та довгі сигарети) та king size super slims (супер-компактна лінійка ультратонких сигарет)

Ціна: 79-85 грн*

*Середня ціна у продажу на момент публікації статті.

Фільтр: фільтр з повітряною камерою (Original Recessed™ Filter)

Країна виробник: Україна.

Виробник: Philip Morris

Відразу варто зазначити, що зараз в Україні складно знайти всі з перерахованих вище продуктів. У зв’язку з війною та зупинкою роботи фабрики виробник компанія Philip Morris Україна змушена була імпортувати сигарети з інших країн, а з серпня виробник почав використовувати потужності конкурента Imperial Tobacco для виробництва своєї продукції, тому асортимент поки що обмежений, а також споживачі можуть помітити невеликі відмінності від продукту, що вироблявся до війни.

Зараз на ринку ви найчастіше можете зустріти продукти стандартної лінійки. Але виробник обіцяє вже найближчим часом відновити повний асортимент Parliament. Ви також можете стежити за асортиментом на нашому сайті, як тільки офіційний продукт від виробника буде доступний, його можна буде замовити і у нас 😊

Сигарети Parliament: відгуки курців

Перевагами сигарет Parliament курці називають:

 • Високу якість тютюну, акуратну та щільну набивку сигарети
 • Повітряний фільтр – Original Recessed™ Filter
 • Приємний смак
 • Преміальний вид пачки
 • Наявність широкої лінійки у різних форматах

До недоліків можна віднести:

 • Висока ціна
 • Відсутність повної лінійки на ринку в даний момент
 • Відсутність сигарет із капсулою

Відгуки споживачів зібрані шляхом моніторингу сайтів відгуків у відкритому доступі.

Чому в Європі немає цигарок Parliament?

Не в усіх країнах можна зустріти сигарети Parliament. Історично цей бренд був більш популярним у країнах Східної Європи, Азії (Японія, Корея) та арабських країнах. Саме в цих країнах бренд має високий статус та преміальний імідж. На європейських ринках він менш популярний на відміну від бренду Marlboro.

Cig-Poshta – безкоштовна доставка офіційних сигарет Parliament по Україні у всі міста та села. Купуючи сигарети на сайті Ви завжди будете впевнені в оригінальності та цінах на сигарети.