Сигарети Parliament Silver Super Slims / Парламент Сільвер Супер Слімз (мал.2)
Парламент Сильвер Слимз \ Тонкие
37 в наявності
Код: 1703767927
Категорія:

Блок сигарет Parliament Silver Super Slims

1000  / блок

1000 
- +
100 ₴ за
пачку
100 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України

Опис

Parliament Silver Super Slims (Парламент Сільвер Супер Слімз)

Сигарети Parliament Silver Super Slims (Парламент Сільвер Супер Слімз) – це тонкий формат сиграет з більш довгими сигаретами, орієнтований здебільшого на жіночу аудиторію. Унікальний дизайн “Флора” символізує квітку намалбовану на всій пачці. У 2022 році бренд Parliament на 8 березня випустив лімітовану версію “Блакитної троянди” , щоб порадувати свою аудиторію увагою. Такі лімітовані серій випускать відомі виробники парфюмів та одежі. Наразі продукт має витончений та унікальний дизайн сигарети з написами Parliament по всій довжені сигаретного паперу. Курці таких сигарет знають, що обираючи Parliament ти підкреслюєш свій преміальний статус і виділяєшься серед інших.

Історія бренду Parliament (Парламент):

Сигарети Parliament history | Парламент Історія

1931 рік – заснування бренду Parliament компанією Benson & Hedges у Нью-Йорку на вулиці П’ятої Авеню. Вулиця, на якій створювалися імениті бренди як Gucci, Prada, Armani. На той момент відмінною характеристикою був унікальний фільтр, який виділявся своїм кольором та формою.

Форма фільтра, як зараз його називають «повітряний», мав у собі повітряну камеру. На той момент це було революційно порівняно з усіма фільтрами у сигаретах. Даний фільтр допоміг надалі створити про себе враження унікальності та преміальності. У всіх рекламних кампаніях йшлося про аромат який торкався до губ. З купівлею бренду тютюновою компанією Філіп Морріс, маркетингова кампанія поповнилася новим дизайном пачки та Нью-Йорською пейзажністю. На даний момент ми можемо спостерігати на пачці ті самі відомі характеристики, які протягом довгих років підкреслюють преміальний стиль з американською історією.

В Україні асортимент сигарет Parliament (Парламент) представлений ​​11 позиціями:

 • Унікальна лінійка Parliament Carat: варіант більш тонких сигарет.
  Parliament Carat Blue – тарність 7/0.7,
  Parliament Carat Purple – тарність 4/0.4.
 • Основна лінійка сигарет Parliament (Парламент):
  Parliament Night Blue – тарність 9/0.7,
  Parliament Aqua Blue – тарність 6/0.5,
  Parliament Silver Blue – тарність 4/0.3,
  Parliament Platinum – тарність 1/0.1
 • Супер Слім формат сигарет Parliament (Парламент):
  Parliament Super Slims Aqua – тарність 5 / 0.3,
  Parliament Super Slims Silver – тарність 3 / 0.3
 • Супер слім компакт:
  Parliament SoHo Vibe – тарність 4 / 0.3
 • Компакт:
  Parliament SoHo Compact Blue – тарність 6 / 0.5
  Parliament SoHo Compat Silver – тарність 4 / 0.4

 

Як видно з кількості різних позицій, лінійка Parliament може задовольнити абсолютно всі вподобання преміального курця. Який би вид Парламенту Ви не вибрали, Cig-Poshta доставить його абсолютно безкоштовно, як в Києві так і в Харкові і по всій території України. На сайті прдеставлений максимальний асортимент з різними видами сигарет Парламент (Parliament), який можна купити по актуальним цінам на 2023 рік.

Про виробника Parliament Silver Super Slims (Парламент Сільвер Супер Слімз)

Компанія Філіп Морріс є єдиним власником бренду Parliament, тому оригінальний продукт може бути вироблений тільки по стандартам компанії. У 1994 році компанія з’явилась на ринку України з фабрикою у Харкові. Наразі фабрика тимчасово закрита через небезпечну ситуацію в регіоні. Проте виробник знайшов шляхи, яким чином задовольняти потреби споживачів, і почав виробництво на інших фабриках і навіть закордоном. Наразі споживачі можуть бачити продукт з блакитними акцизними марками, що означає його виробництво закордоном. Деб не вироблявся оригінальний продукт від Філіп Морріс від завжди проходить високі стандарти виробництва, але може мати невеличкі візуальні відмінності.

Що таке Cig-Poshta і де замовити онлайн Parliament Silver Super Slims (Парламент Сільвер Супер Слімз) додому?

Cig-Poshta – інтернет магазин де можна купити Parliament Silver Super Slims (Парламент Сільвер Супер Слімз) з безкоштовною доставкою додому або у відділення Нової Пошти або Укрпошти. Оформити замовлення можна на сайті, воно буде відправлене протягом 1 дня. Отримання замовлення у відділення Нової пошти або Укрпошти в середньому займає не більше 2х днів. Замовляючи у нас сигарети ви завжди будете впевнені, що замовляєте оригінальний продукт від виробника.

Куди можна замовити сигарети блоками Parliament Silver Super Slims (Парламент Сільвер Супер Слімз)

Сигарети можна замовити у міста: Київ, Одеса, Чернігів, Черкаси, Херсон, Миколаїв, Львів, Тернопіль та ще в 13000 відділень Нової Пошти або Укрпошти. Доставка сигарет асболютно безкоштовна, оплачуєте лише за товар.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Написати відгук