Parliament Soho Vibe / Парламент Сохо Вайб / Парламент Слимз
Цигарки Parliament Soho Vibe / Сохоник Вайб
27 в наявності
Код: 1695724264

Блок сигарет Parliament Soho Vibe

880  / блок

880 
- +
88 ₴ за
пачку
88 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України
 • Сигарети з повітрянним фільтром

 • Тарність – 4
 • Вміст нікотину – 0.3
 • Формат сигарет – King Size Super Slims (“Кінг сайз Супер Слімз”)
 • Кількість сигарет у пачці – 20
 • Кількість пачок у блоці – 10
 • Ціна за пачку Парламент СоХо Вайб – 88 грн

 • Original recessed TM filter (Фільтр складається з 2-х частин: ацетатна частина та ущільнена повітряна камера із ацетатной стінкою (0.6 мм), що робить смак м’яким і більш збалансованим). Особливість Parliament стандартного формату також у ексклюзивному сигаретному папері.

 • Більше про оригінальні сигарети можна дізнатись за лінком.

 • На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

 • Ви зажди можете лишити свої відгуки про сигарети Парламент Сохо Вайб і ми передамо їх виробнику сигарет.

Опис

Parliament Soho Vibe (Парламент Сохо Вайб Слімз)

Parliament Soho Vibe (Парламент Сохо Вайб) – відомий бренд Parlaiment в Україні вирішив розширити лінійку та додати нові формати сигарет, для задоволення попиту та популярності форматів “Слімз”. Нова лінійка сигарет Parliament матиме назву “SoHo”. Як завжди, назва в бренді Parliament повинна мати цікаву історію, яка пов’язана з мистецтвом та унікальною преміальністю. Слово “Soho” позначає історичний район South of Houston Street, на якому в основному проживали художники та творці. Трохи нижче ми розповімо докладніше про цей район.

Дизайн лінійки Parliament Сохо має картографічний знімок даного району, що дуже гармонійно і унікально виділяє даний продукт серед інших. Так що, якщо плануєте поїздку до Нью-Йорка обов’язково візьміть із собою пачку, щоб не заблукати в барвистих місцях району Soho. На пачці також розміщено QR код, які більш детально розкриє інформацію про продукт і район Сохо. Цигарки Parliament SoHo Vibe це кінг сайз слімз формат, який буде цікавий як для жіночої половини, так і для чоловічої. Оскільки зручний формат пачки, дозволяє комфортно носити сигарети як у кишенях одягу, так і в сумці. Фільтр як і традиційно для Parliament має потовщені повітряні стінки. Повітряний фільтр під назвою Original Recessed Filter вже багато років диференціює цей бренд від конкурентів. Тютюн у сигаретах проходить багато фільтруючих процесів, перш ніж загортається в сигарету.

Історія бренду сигарет Parliament:

Сигарети Parliament history | Парламент Історія

1931 рік – заснування бренду Parliament компанією Benson & Hedges у Нью-Йорку на вулиці П’ятій Авеню. Вулиця, на якій створювалися імениті бренди як (Gucci, Prada, Armani). На той момент характерною характеристикою був унікальний фільтр, який виділявся своїм кольором та формою.

Форма фільтра, як зараз його називають «повітряний», мав у собі повітряну камеру. На той момент це було революційно порівняно з усіма фільтрами у сигаретах. Даний фільтр допоміг надалі створити про себе враження унікальності та преміальності. У всіх рекламних кампаніях йшлося про аромат який торкався до губ. З покупкою бренду тютюнової компанією Філіп Морріс, маркетингова кампанія поповнилася новим дизайном пачки та Нью-Йорською пейзажністю. На даний момент ми можемо спостерігати на пачці ті самі відомі характеристики, які протягом довгих років підкреслюють преміальний стиль з американською історією.

Що означає дизайн цигарок Parliament SoHo? Що таке SoHo?

Soho або якщо бути більш точним “South of Houston Street” є районом у Нью Йорку, що означає “на південь від Х’юстон-стріт”. У 1968 р. художники, які бажають отримати дозвіл на легальне проживання у виробничому районі, подали заявку до Департаменту міського планування, в якій були вказані межі району та So. Houston. Цей приклад наслідували й інші райони Нью-Йорка, у тому числі NoHo (скорочення від North of Houston Street), Tribeca (трикутник нижче Canal Street), Nolita (північна частина Little Italy) та Dumbo (нижче віадука Манхеттенського мосту).

Жодна прогулянка Сохо не буде повною без відвідування будівлі Hauffout Building за адресою 488-492 Broadway, побудованої в 1857 р. архітектором Джоном Гейнором для компанії Hauffout Company, всесвітньо відомою виробництвом і продажем гравірованого скла, дзеркал, люстр і декоративної керам. У будівлі розташовувалися офіси та магазини. Один із найвідоміших ливарних будинків багато хто називає “символом Сохо”. Архітектор створив будинок на зразок бібліотеки Сан-Сорвіно у Венеції. У цій резиденції вперше в історії чавунна конструкція була використана не тільки як декоративний елемент, але і як каркас, що несе. Архітектори стверджують, що цей будинок можна вважати прототипом хмарочоса. В окрузі є ще безліч цікавих будинків, затишних ресторанів та галерей. Незважаючи на великий наплив туристів, Сохо все одно вдається зберегти свою камерну атмосферу. Локації району Сохо настільки привабливі, що багато фільмів було знято на його околицях, як наприклад “День Неаїсимості” або “Люди в Чорному 2”.

 

В Україні сім’я сигарет Parliament (Парламент) представлена 11 позиціями:

Порівняльна характеристика parliament SoHo | Парламент СоХо

 • Унікальна лінійка Parliament Carat: варіант більш тонких сигарет.
  Parliament Carat Blue – тарність 7/0.7,
  Parliament Carat Purple – тарність 4/0.4.
 • Основна лінійка сигарет Parliament (Парламент):
  Parliament Night Blue – тарність 9/0.7,
  Parliament Aqua Blue – тарність 6/0.5,
  Parliament Silver Blue – тарність 4/0.3,
  Parliament Platinum – тарність 1/0.1
 • Супер Слім формат сигарет Parliament (Парламент):
  Parliament Super Slims Aqua – тарність 5 / 0.3,
  Parliament Super Slims Silver – тарність 3 / 0.3
 • Супер слім компакт:
  Parliament SoHo Vibe – тарність 4 / 0.3
 • Компакт:
  Parliament SoHo Compact Blue – тарність 6 / 0.5
  Parliament SoHo Compat Silver – тарність 4 / 0.4

Асортимент сигарет Парламент Parliament можна купити на сайті за актуальними цінами 2023 року та наявністтю в Україні.

Про виробника сигарет Parliament Soho Vibe (Парламент Сохо Вайб 4):

Компанія Філіп Морріс на ринку України з 1994 року з фабрикою в Харківській області. На даний момент фабрика тимчасово закрита через небезпечну ситуацію в регіоні. Виробник знайшов можливість виробництва своєї продукції різних інших фабриках, задоволення потреб повнолітніх курців. Продукт, який проходить на інших фабриках, може мати невелику відмінність у візуальних якостях, але продуктові характеристики залишаються незмінно високими. Компанія має у своєму портфелі такі відомі сигаретні бренди, які представлені на території України: Parliament, Marlboro, L&M, BOND, Philip Morris. Кожен бренд має свої унікальні властивості та націлений на різні потреби споживачів. Parliament та Marlboro – це преміальні бренди, середній ціновий сегмент представлений L&M, а також популярні бренди Bond та Philip Morris. Купити сигарети від виробника Філіп Морріс можна на сайті офіційного ресселера Cig-Poshta. Цигарки відповідають усім вимогам законодавства (акцизна марка, сертифікати якості).

Що таке Cig-Poshta? Як купити онлайн з доставкою додому Parliament Soho Vibe (Парламент Сохо Вайб 4)?

Cig-Poshta – інтернет магазин з продажу та безкоштовної доставки сигарет в Україні. На сайті можна замовити онлайн Parlaiment SoHo Vibe ( Парламент СоХо Вайб 4) блоками. Мінімальне замовлення один блок сигарет, максимальний 20 блоків на місяць. Оскільки Cig-Poshta.in.ua має прямі поставки від виробника, ми маємо завжди максимальний асортимент і тільки офіційний продукт. Також якщо у Вас виникнуть запитання чи побажання, ми завжди зможемо безпосередньо зв’язатися з виробником та передати Ваш відгук. Купити сигарети Парламент Сохо Вайб( 4 ) / Parliament Soho Vibe та бути впевненим, що дана продукція від виробника та за актуальною ціною. Купити сигарети блоками з доставкою в міста Київ, Львів, Дніпро, Харків, Миколаїв, Дніпро, Одеса та інші локації на території України. Яким чином можна купити сигарети з безкоштовною доставкою, можна дізнатися за посиланням.

На сайті додатково можна дізнатися дуже багато цікавої інформації про цигарки.

Куди можна замовити онлайн-блок Parliament SoHo Vibe (Парламент Сохо Вайб 4)?

Доставка здійснюється у всі відділення Укрпошти та Нової Пошти, а також для Києва є можливість замовити сигарети додому, за допомогою кур’єрської доставки. Можна замовити блок сигаерт у Київ, Львів, Одеса, Херсон, Харків, Миколаїв, Черкаси, Чернігів, Ковель, Тернопіль та понад 13 000 відділень по всій території України. Доставка абсолютно безкоштовна, оплачуєте лише товар.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Зміна маркування медичного попередження

11 січня 2024 року, набули чинності зміни щодо медичних попереджень до статті 12 даного Закону України.
Тепер на кожній пачці сигарет зазначаються 2 попередження – загальне та комбіноване, що супроводжується відповідною кольоровою ілюстрацією, а також, розміщується текстове повідомлення.
Медичні попередження на пачках сигарет будуть містити картинку з обох сторін упаковки, а також будуть збільшені з 50% до 65% від розміру упаковки.
Дізнатись більше можна у нашій статті за лінком.

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Написати відгук