Сигарети Philip Morris Novel Silver (компакт сірий) (мал.2)
Филип Моррис Новел Сильвер 4
1 в наявності
Код: 1693913215

Блок сигарет Philip Morris Novel Silver

700  / блок

700 
- +
70 ₴ за
пачку
70 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України
 • Сигарети з фільтром

 • Тарність – 4
 • Вміст нікотину – 0.3
 • Формат сигарет – King Size Slim («Кінг сайз супер слімз або компакт / демі»)
 • Кількість сигарет у пачці – 20
 • Кількість пачок у блоці – 10
 • Ціна за пачку Філіп Морріс Новел Сільвер 4 Компакт – 70 грн
 • Виробництво Філіп Морріс – Турція

 • Фільтр складається з 2-х частин: ацетатна частина, вугільна частина, яка виробляється зі шкарлупи кокоса з Філіппін , що робить смак м’яким і більш збалансованим. Продукт може мати відмінності за дизайном, але не за смаковими характеристиками.

 • Ви завжди можете лишити відгук про Філіп Морііс Новел Сільвер (компакт) і ми передамо його виробнику тютюнових виробів.

 • Ви завжди можете лишити відгук про цигарки Бонд Преміум Синій і ми передамо його виробнику табачних виробів.

Опис

Сигарети Philip Morris Novel Silver ( Філіп Морріс Новел Сільвер 4)

Philip Morris Novel Silver (Філіп Морріс Новел Сільвер ) – компактна пачка сигарет з повітряним фільтром.  Формат пачки сигарет, що зручно лежить у руці. Завдяки заокругленим краям, пачка  не псує кишені джинсів. Кожна пачка містить 20 сигарет, які виготовлені за найвищими стандартами та з максимальною увагою до деталей. Тютюн ретельно відбирається, збирається та обробляється відповідно до міжнародних стандартів якості. Курці обирають Philip Morris Novel Blue за його міжнародне визнання, якість та доступність.

Історія бренду Philip Morris:

У 1847 році Філіп Морріс відкрив тютюнову крамницю на Бонд-стріт у Лондоні, а в 1854 році була випущена перша сигарета Philip Morris; у 1901 році тютюнова крамниця привернула увагу короля Едуарда VII, який призначив Філіпа Морріса “постачальником тютюнових виробів для королівського двору”. Пізніше, з розширенням ринку сигарет і цигарок, сигарети Philip Morris стали символом якості, британської спадщини та тютюну преміум-класу.

В Україні представлені різні види сигарет Philip Morris (Філіп Морріс):

Стандартний формат сигарет з ацетатним фільтром, 20 сигарет у пачці:

 1. Philip Morris Red ( Філіп Морріс Червоний) – тарність 10 / 0.7
 2. Philp Morris Blue (Філіп Морріс Синій) – тарність 6 / 0.5
 3. Philip Morris Silver (Філіп Морріс Сільвер) – тарність 4 / 0.3

25 сигарет у пачці з ацетатним фільтром:

 1. Philip Morris Red 25 ( Філіп Морріс Червоний 25) – тарність 10 / 0.7
 2. Philp Morris Blue 25 (Філіп Морріс Синій 25) – тарність 6 / 0.5

Компактний формат, 20 сигарет у пачці:

 1. Philip Morris Premium Blue ( Філіп Морріс Преміум Компакт Синій) – тарність 6 / 0.5
 2. Philp Morris Premium Silver (Філіп Морріс Преміум Компакт Сільвер) – тарність 4 / 0.3

Компактний формат сигарет з капсулами (кнопкою)

 1. Philip Morris Novel Mix (Филіп Морріс Новел Мікс з капсулою) – тарність 6 / 0.5
 2. Philip Morris Novel Mix Summer (Филіп Морріс Новел Мікс Саммер з капсулою) – тарність 6 /  0.5

Як видно з кількості різних позицій, асортимент Philip Morris (Філіп Морріс) може задовольнити абсолютно всі вподобання курця. Який би вид Філіп Морріс Ви не вибрали, Cig-Poshta доставить його абсолютно безкоштовно, як в Києві так і в Харкові і по всій території України. На сайті прдеставлений максимальний асортимент з різними видами сигарет Філіп Морріс (Philip Morris), який можна купити по актуальним цінам на 2024 рік.

Про виробника Philip Morris Novel Silver (ФІліп Морріс Новел Сільвер):

Philip Morris присутня на українському ринку з 1994 року. До портфелю компанії входять такі відомі тютюнові бренди, представлені в Україні: Parliament, Marlboro, L&M, BOND та Philip Morris. Кожен тютюновий продукт має свої унікальні характеристики та орієнтований на різні потреби споживачів; Parliament та Marlboro – це сигарети високого класу, середній ціновий діапазон представлений L&M, також присутні популярні бренди Bond та Philip Morris; всі сигарети Philip Morris можна придбати на сайті офіційного реселера “Сіг-Пошта”. Сигарети відповідають усім законодавчим вимогам (акцизна марка, сертифікат якості).

Більше про оригінальні сигарети можна дізнатись за лінком.

Де купити Philip Morris Novel Silver (ФІліп Морріс Новел Сільвер)?

Cig-Poshta – сервіс з продажу та безкоштовної доставки тютюнових виробів по Україні. На сайті тютюн можна придбати блоками. Мінімальне замовлення – один блок сигарет. Ви можете купити сигарети Philip Morris Novel Blue (компакт) і бути впевненими, що продукція оригінальна від виробника за актуальними цінами. Купити сигарети можна в Києві, Харкові, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Львові, Тернополі та інших містах України. Інформацію про те, як купити блок сигарет з доставкою по всій Україні, можна знайти тут.

На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

Міста доставки сигарет Philip Morris Novel Silver (ФІліп Морріс Новел Сільвер)?

Київ, Львів, Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Кропівницький, Ковель, Івано-Франківськ, Житомир та інші міста України де працює Нова Пошта та УкрПошта. Доставка можлива лише у відділення поштових провайдерів. При отриманні товару у вас перевірять документи, оскільки продаж сигарет можливий лише повнолітнім курцям. Доставка абсолютно безкоштовна, оплачується лише товар.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Написати відгук