дешевые сигареты оптом / сигареты оптом / сигареты Филип Моррис красные 25
филип моррис 25 оптом
сигареты красные 25
Филип моррис красный 25
Немає в наявності

Блок сигарет Сигарети Philip Morris Red 25 Сет 4 в 1

/ блок

0 ₴ за
пачку
0 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України

Опис

Набір сигарет Philip Morris Red 25 СЕТ 4 блоки в 1 пакуванні ( Філіп Морріс Червоний 25)

СЕТ Philip Morris Red 25 – це набір сигарет де в одній упаковці великої пачки знаходиться 4 блоки, тобто 32 пачки по 25 сигарет. Сигарети офіційні та немають різниці між звичайним продуктом, який продається окремо блоками.

Philip Morris Red 25 (Філіп Морріс Червоний 25) – сигарети які мають величезну історію і  схоже ім’я з назвою виробника. Сигарети мають виразний та насичений смак. Кожна сигарета має логотип бренду, що показує увагу до деталей при виробництві. Фільтр ацетатний, що притаманний для сигарет у цьому сегменті, де курці обирають більш традиційні та класичні складові сигарет. Курці обирають їх за міжнародне ім’я та якість. Доречі у пачці 25 сигарет, що робить їх дуже привабливими по ціні. Сигарети мають мінімалістичний дизайн з дуже яскравою червоною фарбою, що символізує насчиеність смаку. Двадцять п’ять сигарет в пачці допомагають курцю завжди мати додатковий запас сигарет в порівнянній з 20ти пачечними форматами, що відіграє ключову роль в далеких подорожах.

Історія бренду Philip Morris:

Цигарки Philip Morris (Филіп Морріс) мають довгу та дуже цікаву історію. У 1847 році Містер Філіп Морріс відкрив тютюнову лавку в Лондоні на вулиці Бонд Стріт. У 1854 році були вироблені перші сигарети Філіп Морріс з використанням високих стандартів якості тютюну, які Містер Філіп Морріс збирав з усього світу. У 1901 році тютюнову крамницю помітив Король Едвард VII і номінував Містера Філіпа Морріса “постачальником королівського двору з тютюнових виробів”. Надалі, з розширенням ринків з постачання тютюну та сигарет, англійські сигарети Philip Morris стали іконою якості, британської спадщини та преміальності.

В Україні представлені різні види сигарет Philip Morris (Філіп Морріс):

Асортимент сигарет Філіп Морріс | Philip Morris

Стандартний формат сигарет з ацетатним фільтром, 20 сигарет у пачці:

  1. Philip Morris Red ( Філіп Морріс Червоний) – тарність 9 / 0.7
  2. Philp Morris Blue (Филіп Морріс Синій) – тарність 6 / 0.5
  3. Philip Morris Silver (Филіп Морріс Сільвер) – тарність 4 / 0.3

25 сигарет у пачці з ацетатним фільтром:

  1. Philip Morris Red 25 ( Филіп Морріс Червоний 25) – тарність 10 / 0.7
  2. Philp Morris Blue 25 (Филіп Морріс Синій 25) – тарність 6 / 0.5

Компактний формат, 20 сигарет у пачці:

  1. Philip Morris Premium Blue ( Филіп Морріс Преміум Компакт Синій) – тарність 6 / 0.5
  2. Philp Morris Premium Silver (Филіп Морріс Преміум Компакт Сільвер) – тарність 4 / 0.3

Компактний формат сигарет з капсулами (кнопкою)

  1. Philip Morris Novel Mix (Филіп Морріс Новел Мікс з капсулою) – тарність 6 / 0.5
  2. Philip Morris Novel Mix Summer (Филіп Морріс Новел Мікс Саммер з капсулою) – тарність 6 /  0.5

Як видно з кількості різних позицій, асортимент Philip Morris (Філіп Морріс) може задовольнити абсолютно всі вподобання курця. Який би вид Філіп Морріс Ви не вибрали, Cig-Poshta доставить його абсолютно безкоштовно, як в Києві так і в Харкові і по всій території України. На сайті прдеставлений максимальний асортимент з різними видами сигарет Філіп Морріс (Philip Morris), який можна купити по актуальним цінам на 2024 рік.

Хто виробник Philip Morris Red 25 СЕТ 4 в 1 (Філіп Морріс Червоний 25 сигарет)?

Філіп Морріс працює на українському ринку з 1994 року. Продуктовий портфель включає такі відомі бренди сигарет, представлені в Україні: Parliament, Marlboro, L&M, BOND, Philip Morris. Кожен тютюновий виріб має свої унікальні характеристики та відповідає різним потребам споживачів. Parliament і Marlboro — висококласні сигарети, середній — L&M, є популярні бренди Bond і Philip Morris. Усі сигарети від виробника Philip Morris доступні для покупки на сайті офіційного дистриб’ютора Cig-Poshta. Сигарети відповідають всім вимогам законодавства (акцизний збір, сертифікат якості).

Більше про оригінальні сигарети можна дізнатись за лінком.

Як купити онлайн сигарети Philip Morris Red 25 СЕТ 4 в 1 (Філіп Морріс Червоний 25 сигарет)?Що таке Cig-Poshta?

Cig-Poshta – сервіс з продажу сигарет і безкоштовної доставки по Україні. На сайті можна придбати сигарети оптом. Мінімальне замовлення – одна пачка сигарет. Придбайте пачку сигарет Philip Morris Red 25/сигарети Philip Morris Red 25 і переконайтеся, що товар є офіційним від виробника за актуальною ціною. Купити сигарети з безкоштовною доставкою в Києві, Харкові, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Львові, Тернополі та інших містах України. Про те, як купити пачки сигарет по всій Україні, можна дізнатися за посиланням.

На сайті додатково можна дізнатись багато цікавого про сигарети.

Яка ціна на сигарети Philip Morris Red 25 СЕТ 4 в 1 (Філіп Морріс Червоний 25 сигарет)?

Ціни на сигарети змінюються постійно, тому для розуміння актуальності ціни ви можете зайти в розділ “каталог”. Там завжди можна побачити актуальну наявність та ціни і оформити безкоштовну доставку.

Міста доставки сигарет Philip Morris Red 25 СЕТ 4 в 1 (Філіп Морріс Червоний 25 сигарет):

Київ, Львів, Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Кропівницький, Ковель, Івано-Франківськ, Житомир та інші міста України де працює Нова Пошта та Укрпошта

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Зміна маркування медичного попередження

11 січня 2024 року, набули чинності зміни щодо медичних попереджень до статті 12 даного Закону України.
Тепер на кожній пачці сигарет зазначаються 2 попередження – загальне та комбіноване, що супроводжується відповідною кольоровою ілюстрацією, а також, розміщується текстове повідомлення.
Медичні попередження на пачках сигарет будуть містити картинку з обох сторін упаковки, а також будуть збільшені з 50% до 65% від розміру упаковки.
Дізнатись більше можна у нашій статті за лінком.

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Написати відгук