Сигарети Philip Morris Novel Mix Summer кавун (мал.2)
Филип Моррис Новел Микс Саммер
2 в наявності
Код: 1703155448

Блок сигарет Philip Morris Novel Mix Summer

790  / блок

790 
- +
79 ₴ за
пачку
79 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України
 • Сигарети з капсулою у компактному форматі

 • Капсула – червона
 • Сигарети з фільтром
 • Тарність – 6
 • Вміст нікотину – 0.5
 • Формат сигарет – King Size Slim («Кінг сайз супер слімз або компакт / демі»)
 • Кількість сигарет у пачці – 20
 • Кількість пачок у блоці – 10
 • Ціна за пачку Філіп Морріс Саммер – 79 грн

 • Nova TM filter (Фільтр складається з 3-х частин: ацетатна частина з капсулою для активації смаку, вугільна частина, яка виробляється зі шкарлупи кокоса з Філіппін та повітряна камера із щільною ацетатною стінкою (1.1 мм), що робить смак м’яким і більш збалансованим).

 • Більше про оригінальні сигарети можна дізнатись за лінком.

Опис

Сигарети Philip Morris Mix Summer ( Філіп Морріс Новел Мікс Саммер)

Philip Morris Novel Mix Summer (Філіп Морріс Новел Мікс Саммер) – сигарети з капсулою в компактному форматі. Відбірні сорти тютюну загорнуті у білий сигаретний папір, з фільтром на якому є логотип бренду та найменування моделі. Фільтр мое бути як ацетатний для більш традиційного курця, так і з повітряною камерою, який виготовлений більш технологічно. Прогресивний та яскравий дизайн пачки виділяється серед конкурентів. Сигарети мають капсулу, тому можливо використовувати сигарети як звичайні, зі смаком якісного тютюну, так і з капсулою для додавання смаку фруктів. Філіп Морріс Новел Мікс Саммер приємно здивують своїх спожвачів ціновим позиціонуванням. Курці також називають ці сигарети “Філіп Морріс кавун”.

Історія бренду Philip Morris:

Сигарети Philip Morris мають довгу і захоплюючу історію: у 1847 році пан Філіп Морріс відкрив тютюнову крамницю на Бонд-стріт у Лондоні; у 1854 році з’явилася перша сигарета Philip Morris. У 1901 році тютюнова крамниця привернула увагу короля Едуарда VII, який призначив пана Філіпа Морріса “постачальником тютюнових виробів до королівського двору”. Пізніше, з розширенням ринку тютюну та сигарет, англійські сигарети Philip Morris стали символом якості, британської спадщини та преміум-класу.

В Україні представлені різні види сигарет Philip Morris (Філіп Морріс):

Стандартний формат сигарет з ацетатним фільтром, 20 сигарет у пачці:

 1. Philip Morris Red ( Філіп Морріс Червоний) – тарність 10 / 0.7
 2. Philp Morris Blue (Филіп Морріс Синій) – тарність 6 / 0.5
 3. Philip Morris Silver (Филіп Морріс Сільвер) – тарність 4 / 0.3

25 сигарет у пачці з ацетатним фільтром:

 1. Philip Morris Red 25 ( Филіп Морріс Червоний 25) – тарність 10 / 0.7
 2. Philp Morris Blue 25 (Филіп Морріс Синій 25) – тарність 6 / 0.5

Компактний формат, 20 сигарет у пачці:

 1. Philip Morris Premium Blue ( Филіп Морріс Преміум Компакт Синій) – тарність 6 / 0.5
 2. Philp Morris Premium Silver (Филіп Морріс Преміум Компакт Сільвер) – тарність 4 / 0.3

Компактний формат сигарет з капсулами (кнопкою)

 1. Philip Morris Novel Mix (Филіп Морріс Новел Мікс з капсулою) – тарність 6 / 0.5
 2. Philip Morris Novel Mix Summer (Филіп Морріс Новел Мікс Саммер з капсулою) – тарність 6 /  0.5

Як видно з кількості різних позицій, асортимент Philip Morris (Філіп Морріс) може задовольнити абсолютно всі вподобання курця. Який би вид Філіп Морріс Ви не вибрали, Cig-Poshta доставить його абсолютно безкоштовно, як в Києві так і в Харкові і по всій території України. На сайті прдеставлений максимальний асортимент з різними видами сигарет Філіп Морріс (Philip Morris), який можна купити по актуальним цінам на 2024 рік.

Про виробника Philip Morris Novel Mix Summer (Філіп Морріс Новел Мікс Саммер):

Компанія Філіп Морріс на ринку України з 1994 року. Має у своєму портфелі такі відомі сигаретні бренди, які представлені на території України: Parliament, Marlboro, L&M, BOND, Philip Morris. Кожен бренд має свої унікальні властивості та націлені на різні потреби споживачів.
Parliament та Marlboro – це преміальні бренди, середній ціновий сегмент представлений L&M, а також є популярні бренди Bond та Philip Morris. Всі сигарет від виробника Філіп Морріс можна купити на сайті офіційного реселлера Cig-Poshta. Сигарети відповідають всім вимогам законодавства (акцизна марка, сертифікати якості).

Де купити  сигарети Philip Morris Novel Mix Summer (Філіп Морріс Новел Мікс Саммер)?

Cig-Poshta – інтернет магазин сигарет  які дозволяє оформити замовлення на сигарети, та отримати їх у відділення почтових операторів. Доставка у відділення абсолютно безкоштовна у понад 13 000 відділень по Україні через поштових операторів Нова Пошта та Укрпошта. На сайті можливо купити цигарки лише блоками.  Через зручні фільтри можна оформити замовлення від 1 блоку до 20 на місяцью. Купити сигарети Philip Morris Novel Mix Summer / Філіп Морріс Новел Мікс Саммер з капсулою гарбуз (кнопкою гарбуз) та бути впевненим, що продукція офіційна від виробника по актуальній ціні. Купити сигарети з досавкою у міста Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Львів, Тернопіль та інші на території України. Дізнатися як купити блок сигарет з доставкою по Україні можна за посиланням.

Міста доставки сигарет Philip Morris Novel Mix Summer (Філіп Морріс Новел Мікс Саммер)

Київ, Львів, Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Кропівницький, Ковель, Івано-Франківськ, Житомир та інші міста України де працює Нова Пошта та Укрпошта.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про Philip Morris Novel Mix Summer

13.07.2023
Юлія
Доброї ночі. Купила сигарети с капсулою червоної, а там фіолетова капсула. Що робити я такі не курю. І не одна пачка така???
Cig-Poshta: Доброго дня, в Philip Morris Novel Mix Summer червона капсула. Якщо Ви помітили, що продукт не відповідає заявленому, то можемо порекомендувати зв'язатись з виробником, щоб він провів тест на аткульність продукту.
01.03.2023
Світослав
Світослав Остачинський Качвіка Вінниця обл. Урок Пошта 700 Грн
Cig-Poshta Світослав, дякую за Ваш коментар. Але замовлення робиться через сайт і конпку "купити".
25.10.2022
Максим
Чудова капсула та добра ціна.

Написати відгук