З чого зроблені сигарети? Основні компоненти

Історія сигарет Тютюн Характеристики сигарет

Кожен курець колись цікавився, з чого складаються сигарети. Адже, крім тютюну, в сигареті «криються» й інші, не менш важливі компоненти, без яких неможливо уявити сучасні сигарети. У цій статті зібрали для вас ґрунтовний матеріал про всі компоненти сигарети.

Основні компоненти сигарети

Щоб зрозуміти конструкцію сигарет, давайте розкладемо сигарету на основні елементи:

  1. Перший і найважливіший компонент – це, звичайно ж, тютюнова мішка (суміш тютюну), тобто подрібнений тютюн. Мішка зазвичай складається із спеціально відібраної суміші тютюну трьох основних сортів – Вірджинія, Берлі та Орієнтал.
  2. Другий, але не менш важливий компонент – це сигаретний папір, у який загортають дрібно нарізаний тютюн.
  3. Третій компонент, без якого складно уявити сучасну сигарету – фільтр, який призначений для скорочення кількості диму та його компонентів, які потрапляють до організму курця. Фільтр, у свою чергу, теж загортається у спеціальний фільтровий папір.
  4. І вже наприкінці, за допомогою обідкового паперу, фільтр «приєднується» до загорнутої в сигаретний папір тютюнової суміші.

Також у сигаретах можуть бути деякі додаткові компоненти, оскільки тютюн, при виробництві, може оброблятися різними допоміжними речовинами і збагачуватися додатковими інгредієнтами, в т.ч. соусами (речовинами, що зберігають вологість та пластичність тютюнового листа),  характерними для кожної марки сигарет.

компоненти сигарети - купити сигарети на CigPoshta

Тютюнова мішка

Тютюнова мішка – це суміш тютюну різного сорту та походження, яка забезпечує винятковий та особливий смак марки сигарет. Як правило, у різних марок цигар