Chesterfield BLue \Честерфилд Синий
Честерфилд Синий \ Блу \ Chesterfield 6
28 в наявності
Код: 1709645629
Категорія:

Блок сигарет Chesterfield Blue

800  / блок

800 
- +
80 ₴ за
пачку
80 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України

Опис

Сигарети Chesterfield Blue (Честерфілд Синій), 10 пачок.

Chesterfield Blue (Честерфілд Синій) – це сигарети “Кінг Сайз” розміру. Блакитний колір пачки символізує насичений смак тютюну. Характерний дизайн забезпечує преміальну цінність бренду: кожна пачка з 20 сигарет виготовлена за високими стандартами та з повагою до деталей. На кожному сигаретному фільтрі розміщено логотип бренду. Як данина традиції, фільтр коркового кольору відомий в усьому світі.

Історія бренду Chesterfield

Бренд Chesterfield був заснований у 1896 році в штаті Міссурі, США, і до 1920 року був третім за обсягом продажів брендом сигарет на американському ринку. У той час більшість сигарет були звичайного розміру, довжиною 70 мм. Однак саме Честерфілд розробив королівський розмір, довжиною 84 мм. Сьогодні цей розмір є найпопулярнішим і використовується більшістю сигаретних брендів. Компанія Philip Morris International викупила бренд Chesterfield і почала його експортувати, щоб зробити міжнародним. В Україні перші сигарети Chesterfield з’явилися у 1998 році і позиціонувалися як високоякісний бренд за ціною вище середнього; у 2008-2010 роках Chesterfield досяг піку популярності і продовжував домінувати в портфелі компанії. У 2019 році бренд взяв невелику перерву і повернувся з ще більш цікавою пропозицією: у 2023 році бренд повернеться з тими ж сигаретами преміум-класу, новим дизайном і новими цінами. Асортимент включає три продукти в різних форматах – стандартному та компактному. Також є найпопулярніші в Україні капсули з ягідним смаком. Усі продукти відповідають високим стандартам якості та розроблені з урахуванням різноманітних смаків споживачів, що робить їх справді “універсальними” продуктами.

В Україні продаються три види сигарет “Честерфілд”.

Асортимент сигарет Chesterfield | Честерфілд

  • Стандартні King Size Chesterfield Original 9 мг, Chesterfield Blue 6 мг.
  • Chesterfield Mix 5 мг, компактна сигарета в капсулах.
  • Chesterfield Compact Blue 6мг, Chesterfield Compact Silver 4мг

Хто виробляє сигарети Chesterfield Blue?

Власником торгової марки Chesterfield та виробником сигарет є компанія Philip Morris. Свою історію в Україні компанія почала в 1994 році. Вона відкрила фабрику в Харківській області, яка зараз тимчасово закрита через небезпеку в регіоні. Наразі ця фабрика тимчасово закрита через небезпеку в регіоні. Виробник знайшов спосіб перенести виробництво на іншу фабрику в регіоні. Зараз курці бачать пачки з дещо іншим дизайном, але якість сигарет залишається незмінною.

Де можна купити сигарети Chesterfield Blue?

Cig-Poshta – інтернет-магазин тютюнових виробів з безкоштовною доставкою. Зручні фільтри дозволяють курцям знайти тютюн, який вони шукають. Сигарети доставляються через поштові служби “Укрпошта” та “Нова Пошта”. Доставка сигарет абсолютно безкоштовна, ви платите тільки за товар.

Де я можу замовити сигарети Chesterfield Blue онлайн?

Сигарети Chesterfield Blue можна замовити у 13 000 магазинів по всій Україні, доставка безкоштовна у відділення Укрпошти та Нової Пошти. Міста, де доступна доставка: Київ, Львів, Одеса, Миколаїв, Житомир, Луцьк, Лівни, Шацьк та багато інших регіонів України.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про Chesterfield Blue

05.07.2023
Олександр
Доброго вечора, мене цікавить одне питання,чому одна пачка цигарок коштує 70 грн,а блок з 10-ти пачок 750?
Cig-Poshta: Дякуємо за Вша коментар, насправді ціна 75 грн за пачку, вибачте за помилку в описі. Все виправили. Дякуємо!

Написати відгук