Сигарети за міцністю. Від найміцніших до слабких

Виробництво Характеристики сигарет

Міцність сигарети визначається двома показниками – вмістом у димі нікотину та смол. Чим вони вищі, тим міцніші сигарети. Обидва ці показники зазвичай вказуються на пачці сигарет. Також традиційно міцніші або «важкі» сигарети зазвичай продаються в пачках темних, коричневих або червоних відтінків, а легші – у світлих.

Марки сигарет за міцністю

Марка сигарет Міцність  Вміст смол, мг  Вміст нікотину, мг
L&M Red Label Висока 10 0.7
Bond Street Red Selection Висока 10 0.7
Philip Morris Red Висока 10 0.7
Philip Morris Red 25 Висока 10 0.7
Parliament Night Blue Висока 9 0.7
Marlboro Red Висока 9 0.7
L&M Loft Night Blue Висока 8 0.6
Parliament Carat Blue Висока 7 0.6
Parliament Aqua Blue Середня 6 0.5
Marlboro Gold   Середня 6 0.5
Marlboro Touch Середня 6 0.5
L&M Blue Label Середня 6 0.5
L&M Double Splash Середня 6 0.5
L&M Loft Blue Середня 6 0.5
Bond Street Blue Selection Середня 6 0.5
Bond Street Blue Selection 25 Середня 6 0.5
Bond Street Premium Blue Середня 6 0.5
Philip Morris Blue Середня 6 0.5
Philip Morris Blue 25 Середня 6 0.5
Philip Morris Novel Mix Середня 6 0.5
Philip Morris Novel Mix Summer Середня 6 0.5
Philip Morris Novel Blue Середня 6 0.5
Parliament Aqua Super Slims Середня 5 0.4
L&M Loft Double Mix Середня 5 0.4
L&M Loft Mix Середня 5 0.4
Bond Street Premium Mix Середня 5 0.4
Philip Morris Indigo Середня 5 0.4
Philip Morris Novel Remix Середня 5 0.4
Philip Morris Violet Середня 5 0.4
Parliament Silver Blue Легка 4 0.3
Parliament Carat Purple Легка 4 0.4
Parliament Pearl Blue Легка 4 0.3
Marlboro Silver Легка 4 0.3
Marlboro Fine Touch Легка 4 0.3
Marlboro Micro Легка 4 0.3
L&M Loft Sea Blue Легка 4 0.3
Bond Street Premium Silver Легка 4 0.3
Philip Morris Silver Легка 4 0.3
Philip Morris Novel Silver Легка 4 0.3
Parliament Silver Super Slims Легка 3 0.3
Parliament Platinum Легка 1 0.1

Ці сигарети ви можете придбати на нашому сайті в каталозі.

Що впливає на міцність сигарет, вміст смол та нікотину

Спочатку розберемося з термінологією.

Нікотин  – це речовина, яка від природи міститься в плодах, листі, стеблах багатьох рослин із сімейства пасльонових (баклажани, картопля, помідори, тютюн, і т.д.). Листя тютюну містить найбільше нікотину. Нікотин виділятиметься і потраплятиме в організм людини за будь-якого способу споживання тютюну (куріння, жування, нагрівання тощо).

Смоли – це тверді частинки, які містяться у сигаретному димі. Від природи у тютюні і, відповідно, в сигаретах немає смол. Вони утворюються у процесі згоряння тютюну. Якщо тютюн не підпалювати, а, наприклад, нагрівати (стіки в системах нагрівання тютюну) або жувати (снус, жувальний тютюн), то поглинати смоли ви не будете. Чим більше в сигаретному димі смол, тим він здається жорсткішим і міцнішим і тим більше дратує горло.

Найбільше на те, наскільки міцними будуть сигарети, впливають фактори зі списку:

  • Тютюн (сорт, якість тютюнового листа, тип сушіння тощо)

Тютюн усередині сигарети – це зазвичай суміш декількох різних сортів тютюну. Кожен з них має різний смак та різний вміст нікотину. Залежно від того, в якій пропорції змішані різні сорти тютюну, сигарети міститимуть більше або менше нікотину.

Навіть у межах одного сорту тютюновий лист може відрізнятися за концентрацією нікотину. Наприклад, чим вище від землі знаходиться лист, тим більше він отримує сонячних променів, води та кисню. Відповідно, верхні листочки тютюнової рослини містять більше нікотину, ніж нижнє. Тютюн, вирощений у сонячних регіонах, також містить більше нікотину. Навіть тютюн з однієї місцевості може містити різну кількість нікотину залежно від року врожаю (видався сонячний рік або дощовий).

Спосіб і швидкість сушіння тютюнового листя теж впливає на міцність. При швидкому сушінні тютюн зберігає більше нікотину.

  • Фільтр

Завдання фільтра у сигареті затримувати тверді частинки із сигаретного диму (смоли, сажу тощо). Чим сучасніша, складніша конструкція у фільтра і чим він якісніший, тим більше смол він здатний затримувати. Відповідно, дим сигарет без фільтра містить найбільше смол і може вважатися найміцнішим. У більшості недорогих сигарет використовуються ацетатні фільтри. У дорожчих марках — сучасні фільтри, у яких скомбіновані ацетатні елементи, вугільні вставки та повітряні камери.

  • Щільність набивання сигарети

При зменшенні щільності набивання сигарети тютюном також знижується кількість смол та нікотину, що вдихаються разом із димом. Логічно, що менше тютюну в сигареті, то менше нікотину та смол.

  • Будова сигарети

Міцність сигарети, тобто кількість смол і нікотину, які вдихає курець, залежить не тільки від конструкції фільтра, а й від будови самої сигарети. Наприклад, у деяких так званих “суперлегких” сигарет сигаретний папір (яким обгортан тютюн) покрит маленькими отворами по контуру фільтра. Така конструкція забезпечує додатковий приплив повітря та кращу вентиляцію фільтра, у результаті знижуючи концентрацію смол у сигаретному димі.

  • Сила та глибина затяжки

Кількість смол та нікотину, яка фактично потрапить у легені, залежить також від сили та глибини затягування. Наприклад, при так званому курінні “не в тягу”, в організм потрапляє менше смол. А при сильній і глибокій затяжці, навпаки, більше.

Cig-Poshta – офіційні сигарети з безкоштовною доставкою.