Сигарети з капсулами зникають з ринку: де знайти мої сигарети та чи будуть продукти на заміну сигаретам з кнопкою?

Правила

Починаємо отримувати все більше запитань стосовно капсульних сигарет. Чому вони зникають, а ті, що залишаються – дорожчають в ціні? Розповідаємо всі актуальні новини в статті нижче.

Чому зникають капсули?

Нагадуємо, що 11 липня 2023 набрав сили закон, яким заборонено ввозити або виробляти сигарети з капсулами, що містять смако-ароматичні добавки. АЛЕ продаж сигарет з капсулами, що були ввезені або вироблені раніше 11 липня 2023 року можливий ще протягом року (тобто до 11 липня 2024).

Де можна знайти мої капсульні сигарети, якщо вони починають зникати в магазинах?

Оскільки за вимогами законодавства, в ринку наразі залишились рештки капсульного продукту, можна перевірити наявність в інших онлайн або офлайн точках продажу. Нагадуємо, що купуючи сигарети онлайн, краще користуватись сайтами, що є офіційними реселлерами продукції виробників.

Чому мої сигарети з капсулами зникли з продажу, а інші – ще присутні?

Все просто. Залишки ваших сигарет закінчились, а інші – ще присутні в точці продажу. Незалежно від цього, вони теж мають бути розпродані згідно вимог законодавства України до 11.07.2024.

Чому капсульні сигарети подорожчали?

Насправді, за вимогами законодавства, сигарети як категорія зростають в ціні протягом року. Тому спеціальних підвищень ціни виключно на капсульні сигарети в ринку не відбувається. Ціна на капсульні продукти зростає так само, як і на звичайні тютюнові сигарети без ароматизованих добавок або капсул.

До коли можна продавати капсульні сигарети в Україні?

Повідомляємо, що за законом, всі капсульні сигарети можуть продаватись в ринку, як в офлайн так і в онлайн магазинах до 11.07.2024. Після цієї дати продаж сигарет з капсулою заборонений.

Чи будуть з’являтись продукти на заміну капсульних сигарет?

Виробництво класичних сигарет з капсулою – заборонено, тому в ринку може бути продаж виключно абсолютно нових продуктів. Однак, згідно законодавчої заборони щодо вмісту смако-ароматичних добавок, такі продукти не можуть мати характерного запаху чи аромату.

Де знайти актуальний асортимент доступних капсульних сигарет?

Ви можете переглянути асортимент в офлайн точках продажу – наприклад, магазини, кіоски, супермаркети. Також, можете переглянути каталог на Cig-Poshta.
Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ми будемо раді допомогти.