L&M Red Label XXL \ лм червоний 40 сигарет
ЛМ красный 40 \ LM red 40 | Лм червоні 40
1 в наявності
Код: 1696930075
Категорія:

Блок сигарет L&M Red Label XXL 40

725  / блок

725 
- +
145 ₴ за
пачку
145 ₴ за пачку
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
Доставляємо Новою
Поштою безкоштовно
18+Працюємо з повнолітніми
курцями України

Опис

Сигарети L&M Red Label XXL (сигарети LM Червоний 40)

Сигарети L&M Red Label XXL (LM Червоний 40 сигарет) – це новий формат сигарет в Україні. Наразі в Україні існує максимальна пачка з кількісттю сигарет містить 25 сигарет. Новий формат 40 сигарет дозволить мати більший запас сигарет, що ідеально підходить для тривалих подорожей. Сигарети виробляються за найвищими стандартами якості, приділяючи особливу увагу візуальним деталям. Кожна сигарета маркована логотипом бренду та назвою моделі сигарет. Ацетатні фільтри виготовляються в білому кольорі.

Історія бренду L&M

L&M (в нашій компанії часто згадується як LM) – один з найпопулярніших сигаретних брендів у світі і входить в п’ятірку кращих сигаретних брендів світу.Бренд L&M походить з США. L і M в назві сигаретного бренду L&M означають імена його засновників. Liggett & Myers, які вперше запустили бренд L&M, є абревіатурою назви компанії. З іншого боку, назва компанії – це прізвища засновників, Джона Ліггетта та Сміта Майєрса.

В Україні бренд L&M загалом представлений трьома лініями.

Асортимент сигарет LM | ЛМ | L&M

  • Стандартна лінійка (L&M Red Label 9 мг, L&M Blue Label 6 мг)
  • Компактна лінійка (L&M Loft Night Blue 8 мг, L&M Loft Blue 6 мг, L&M Loft Sea Blue 4 мг)
  • Компактна лінійка капсул (L&M Loft Mix 5 мг, L&M Loft Double Splash 6 мг, L&M Loft Mix 5 мг)
  • XXL формат (L&M Red Label XXL 10 мг, L&M Blue Label XXL 6 мг)

Лінійка L&M (LM) здатна задовольнити смаки всіх курців, про що свідчить її велика кількість позицій, а Cig-Poshta доставить будь-яку обрану вами LM абсолютно безкоштовно по Києву і Харкову, а також по всій Україні. На сайті представлений найбільший асортимент різних видів сигарет LM, доступних за актуальними цінами 2023 року.

Хто є виробником сигарет L&M Red Label XXL (LM Червоний 40 сигарет)?

Компанія Philip Morris International, власник бренду L&M (LM), розпочала виробництво сигарет в Україні у 1994 році. З того часу було побудовано нову фабрику в Харківській області. Фабрика була відома своєю високоякісною тютюновою продукцією та великими виробничими потужностями. Тютюн, вироблений у Харкові, також експортувався до інших країн. Наразі фабрика закрита через війну в регіоні. Виробник, компанія “Філіп Морріс”, використовує інші фабрики для насичення українського ринку своєю продукцією. Наразі курці можуть побачити різноманітні пачки, в тому числі європейські. Звичайно, пачки візуально відрізняються, але якість і високі стандарти виробництва сигарет залишаються незмінними.

Як я можу купити сигарети L&M Red Label XXL (сигарети LM червоний 40 сигарет) онлайн?

Cig-Poshta – це інтернет-магазин тютюнових виробів, де ви отримуєте продукцію безпосередньо від виробника. На сайті ви можете замовити всі сигарети Philip Morris з безкоштовною доставкою Новою Поштою або Укрпоштою. Всі товари на сайті є офіційними і відображають актуальні ціни та наявність. Якщо у вас виникли питання, наш контакт-центр працює по буднях з 9:00 до 18:00.

Міста, в які можна доставити сигарети LM Red label XXL (сигарети LM червоний 40 сигарет):

Київ, Львів, Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Кропивницький, Кіров, Івано-Франківськ, Житомир та інші міста України (де є Нова Пошта або Укрпошта).

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Відгуки про L&M Red Label XXL 40

16.06.2023
Сергей
Очень удобно дома, класс
03.04.2023
Максим
Блок
01.04.2023
Ярослав
Пишите мне sms посилка отправлена
Cig-Poshta: Дякуємо за Ваше замовлення. Вам прийде смс з даними по доставці.

Написати відгук