Купити сигарети онлайн: чому це вигідно та як не купити підробку?

Доставка

З початку повномасштабної війни курці вперше масово зіштовхнулися із ситуацією, коли такого звичного продукту як цигарки може не бути в наявності, ні в найближчому кіоску, ні в супермаркеті. Це пов’язано з тим, що у лютому багато тютюнових компаній призупинили роботу фабрик в Україні, а деякі з них ще й досі не відновили виробництво, як, наприклад, компанія Філіп Морріс Україна.

Вже тоді деякі марки сигарет можна було знайти лише в онлайні. І навіть зараз, коли постачання сигарет відновилося, курці продовжують шукати і купувати сигарети в інтернеті. Сьогодні розповімо про те, які переваги онлайн покупок сигарет та як правильно це робити.

Як обрати сайт для покупки сигарет?

За запитом «купити сигарети онлайн» ви побачите величезну кількість сайтів і майданчиків, як відомих (таких як Розетка), так і зовсім сумнівних, які продають, зазвичай, контрафакт (підробку) чи контрабанду (нелегально завезені іноземні сигарети). Їх можна «розпізнати» за характерними обіцянками: «сигарети без акцизу», «сигарети з д’юті фрі», «сигарети дешево» та інші. Ми не розповідатимемо про те, чому ці сигарети не варто купувати, якщо вас цікавить ця тема, детальніше ми розкрили її в нашій статті (де також поділилися тим, як відрізнити оригінальні сигарети від підробок і контрабанди).

То як зрозуміти, на яких сайтах варто купувати сигарети? Найпростіший спосіб – купувати на перевірених майданчиках, таких як Розетка, Епіцентр та інші мережеві магазини. Вони співпрацюють з великими тютюновими виробниками та дистриб’юторами, тому отримують легальний та якісний товар. Крім цього, існують і офіційні реселери виробників, вони співпрацюють із конкретними тютюновими компаніями, щоб представити компанію в онлайн-каналі. Наприклад, майданчик CigPoshta – офіційний реселер продукції компанії Philip Morris Україна.

Якщо ж ви не знайомі із сайтом, зверніть увагу на асортимент та ціну товару. Оригінальні сигарети Marlboro ніяк не можуть коштувати 35 грн (ось тут ми розповідали, як формується ціна на сигарети), а велика різноманітність цигарок з іноземними текстами на пачках та позначками duty free дешево має викликати підозру. Великі та перевірені майданчики продають цигарки відомих в Україні та світі брендів, в упаковці з українським попередженням про куріння, акцизною маркою та ціною, вказаною на пачці. Якщо ви сумніваєтеся, зв’яжіться з сайтом, і уточніть у них наявність цих