Купити сигарети онлайн: чому це вигідно та як не купити підробку?

Доставка

З початку повномасштабної війни курці вперше масово зіштовхнулися із ситуацією, коли такого звичного продукту як цигарки може не бути в наявності, ні в найближчому кіоску, ні в супермаркеті. Це пов’язано з тим, що у лютому багато тютюнових компаній призупинили роботу фабрик в Україні, а деякі з них ще й досі не відновили виробництво, як, наприклад, компанія Філіп Морріс Україна.

Вже тоді деякі марки сигарет можна було знайти лише в онлайні. І навіть зараз, коли постачання сигарет відновилося, курці продовжують шукати і купувати сигарети в інтернеті. Сьогодні розповімо про те, які переваги онлайн покупок сигарет та як правильно це робити.

Як обрати сайт для покупки сигарет?

За запитом «купити сигарети онлайн» ви побачите величезну кількість сайтів і майданчиків, як відомих (таких як Розетка), так і зовсім сумнівних, які продають, зазвичай, контрафакт (підробку) чи контрабанду (нелегально завезені іноземні сигарети). Їх можна «розпізнати» за характерними обіцянками: «сигарети без акцизу», «сигарети з д’юті фрі», «сигарети дешево» та інші. Ми не розповідатимемо про те, чому ці сигарети не варто купувати, якщо вас цікавить ця тема, детальніше ми розкрили її в нашій статті (де також поділилися тим, як відрізнити оригінальні сигарети від підробок і контрабанди).

То як зрозуміти, на яких сайтах варто купувати сигарети? Найпростіший спосіб – купувати на перевірених майданчиках, таких як Розетка, Епіцентр та інші мережеві магазини. Вони співпрацюють з великими тютюновими виробниками та дистриб’юторами, тому отримують легальний та якісний товар. Крім цього, існують і офіційні реселери виробників, вони співпрацюють із конкретними тютюновими компаніями, щоб представити компанію в онлайн-каналі. Наприклад, майданчик CigPoshta – офіційний реселер продукції компанії Philip Morris Україна.

Якщо ж ви не знайомі із сайтом, зверніть увагу на асортимент та ціну товару. Оригінальні сигарети Marlboro ніяк не можуть коштувати 35 грн (ось тут ми розповідали, як формується ціна на сигарети), а велика різноманітність цигарок з іноземними текстами на пачках та позначками duty free дешево має викликати підозру. Великі та перевірені майданчики продають цигарки відомих в Україні та світі брендів, в упаковці з українським попередженням про куріння, акцизною маркою та ціною, вказаною на пачці. Якщо ви сумніваєтеся, зв’яжіться з сайтом, і уточніть у них наявність цих обов’язкових параметрів.

Ви також можете поцікавитись ліцензією на продаж тютюнових виробів. Наприклад, на нашому сайті цю ліцензію опубліковано тут.

Переваги покупки сигарет онлайн

  • Широкий асортимент та наявність

Навіть за відсутності сигарет певного бренду в кіосках, як правило, його завжди можна знайти та замовити онлайн. При цьому не потрібно бігати та шукати по сигаретних кіосках та магазинах, а онлайн-магазини ще й запропонують зручну доставку.

Крім цього, на онлайн ресурсах можна дізнатися про інші пропозиції на ринку, які не завжди є у торговій точці біля будинку.

  • Вибір зручного варіанту доставки

Онлайн-майданчики пропонують кілька варіантів доставки на вибір: самовивіз, Нова Пошта, кур’єрка або інші оператори. На нашому сайті можна купити сигарети з доставкою Новою поштою безкоштовно (так-так), а по Києву доступна і безкоштовна кур’єрська доставка.

  • Можливість купити легальний продукт за низькою ціною

Порівнюючи ціни на різних сайтах, ви можете знайти продукт за вигідною ціною, навіть якщо ми говоримо лише про легальний оригінальний продукт. Пояснюється це тим, що сигарети регулярно зростають у ціні через збільшення акцизного податку. У той же час існує мінімальна роздрібна ціна сигарет, зазначена на дні пачки (роздрібник зобов’язаний продавати сигарети тільки з 5% націнкою). Якщо майданчик має великий запас сигарет, вироблених раніше, вони довше продаватимуться за старою і нижчою ціною.

  • Економія

Дійсно, ви можете купити сигарети онлайн починаючи від 1 блоку, що може бути не дешевим задоволенням. Але купуючи блоками, можна заощадити до 14% вартості. Як? Наприклад, купивши сигарети із запасом в 1-1.5 місяці, ви можете заощадити до 6% на регулярному подорожчанні сигарет (порівнюючи з купівлею попачково в роздріб). А якщо при цьому ще купити пачки 25 сигарет, додаткова економія складе ще 8%. У сумі – 14%.

  • Можливість уточнити характеристики товару, почитати чи поділитися відгуком

Сьогодні деякі виробники імпортують свої сигарети, або змушені з тих чи інших причин змінювати конфігурацію сигарет. Тому для багатьох курців важлива можливість дізнатися перед покупкою, який фільтр у сигаретах чи країну виробництва. На онлайн-майданчиках це можна прочитати в описі товару або зв’язатися з операторами кол-центру.

Додатково, на онлайн майданчиках завжди можна залишити або почитати відгуки інших курців. Таким чином, можна визначити, наскільки продукт відповідає очікуванням.

Cig-Poshta – офіційні сигарети з безкоштовною доставкою.