Ну нічого собі! Cig-Poshta запустили безкоштовну кур’єрську доставку в Києві

Доставка

Безктоштовна кур'єрська доставка від CigPoshta

Друже, привіт!

Останнім часом ми почали отримувати запити щодо можливості адресної доставки сигарет. Ми звертаємо увагу на кожен відгук від клієнтів, тож зробили все можливе, щоб реалізувати і цей запит 😊

Тому починаючи з серпня ми в Cig-Poshta запустила безкоштовну кур’єрську доставку Києвом!

Наразі кур’єрська доставка доступна лише в столиці, проте ми активно працюємо над розширенням географії, тож обов’язково повідомимо про наступні оновлення.

Умови кур’єрської доставки

Безкоштовну кур’єрську доставку можна отримати лише за умови замовлення мінімум 4 блоків сигарет на адресу в межах міста Київ. Зазначаємо, що можна купити різні марки, головне, щоб загальна кількість блоків у замовленні була не менше, ніж 4.

Максимальна кількість блоків в одному замовленні – 20.

Варто відмітити, що у випадку замовлення 3 або менше блоків кур’єрська доставка не доступна. Проте, ви, як і раніше, можете замовити доставку до найближчого відділенні Нової Пошти.

Оплата замовлення

Для кур’єрської доставки діють ті ж правила оплати, що і для звичайної –  повна передплата (карткою на сайті).

Зверніть увагу, що Cig-Poshta працює лише з повнолітніми курцями, тож для отримання посилки вам необхідно буде підтвердити свій вік показавши паспорт або додаток Дія кур’єру.

Коли доставите?

Щоб не чекати кур’єра цілий день, можна обрати потрібний час у формі замовлення. Все просто і зручно 😉

Кур’єр доставляє замовлення в той же день при умові оформлення та оплати замовлення до 16 години дня. У випадку оформлення замовлення після 16, його буде доставлено на наступний день.

Адреса доставки

Наразі кур’єрська доставка доступна в межах міста Київ.

Щоб впевнитись у тому, що ваша локація входить в зону кур’єрської доставки, введіть адресу при оформленні (або оберіть на карті). Якщо за вашою адресою не доступна адресна доставка, при підтвердженні замовлення система автоматично повідомить вам про це. Нагадуємо, що ви завжди можете обрати доставку до найближчого відділення Нової Пошти.

Якщо мені потрібно змінити час або адресу доставки?

Якщо бажаєте змінити час або адресу доставки, можете звернутись до наших консультантів у чаті або за телефоном, вони допоможуть. Якщо виникнуть інші запитання або побажання, ми – на зв’язку.

Актуальний список продуктів завжди можна знайти в розділі Каталог.

Дякуємо, що обираєте Cig-Poshta 💜

Безктоштовна кур'єрська доставка від CigPoshta