Які сигарети обирають жінки

Характеристики сигарет Цікаві факти

Тютюнові фабрики виробляють сигарети на основі сортів тютюну Virginia, Burley та Oriental. Вони містять різну кількість нікотину і мають характерні смакові якості. Їх змішують у різних пропорціях, щоб зменшити чи збільшити міцність диму. На цей показник також впливає кількість смол, що утворюються під час горіння тютюну. Дізнайтеся, чим відрізняються легкі, ароматизовані та міцні сигарети — види, які можуть зацікавити повнолітніх жінок, що курять.

Легкі сигарети

Вміст нікотину і смол, що виділяються, залежить від складу тютюнової суміші, щільності забиття і особливостей фільтра. Легкі цигарки почали випускати в 1960-х роках у США. З їхньою появою у назвах з’явилися префікси Lights і Super Lights, а трохи пізніше змінився і дизайн пачок. Їхній колір — червоний, синій, сірий — вказував на міцність. До речі, ви можете замовити будь-які види цигарок в Україні на сайті https://cig-poshta.in.ua/ru/katalog-tovarov/.

Легкі сигарети завоювали ринок завдяки тому, що на смак відчуваються менш гіркими. На це вплинули зміни у виготовленні сигаретних гільз:

  • щільність та пористість сигаретного паперу;
  • будова фільтра;
  • наявність перфорації.

У легких цигарках фільтр пропускає не лише дим, а й потік повітря. Він надходить через мікроскопічні отвори — перфорацію в основі фільтра. Повітря охолоджує тютюнове листя, що тліє, частково видаляючи смоли та нікотин. Їхня решта проходить через багатокомпонентний фільтр. Більш детально дослідження можна почитати за посиланням. Раніше такий фільтр виготовляли лише з волокон ацетат-целюлози, але зараз популярні види цигарок в Україні мають:

  • додатковий ацетатний прошарок;
  • вугільну секцію;
  • повітряну камеру.

Легкі сигарети породили багато міфів. Їх вважають лише тонкими чи називають жіночими, але це не так.

Легкі цигарки необов’язково тонкі. Вони можуть бути виготовлені в розмірах Standard, Slim та Super-Slim. Наприклад, можна купити Philip Morris, Bond Street, Parlament та інші види з написом Silver, у яких стандартний діаметр 8 мм. Зазвичай написом Silver виробники позначають сигарети, що мають низький вміст нікотину та смол у димі, але можуть траплятися винятки. На їхню кількість впливає не товщина сигарети, а сукупність факторів, починаючи з сорту тютюну і закінчуючи ступенем очищення.

Також не можна назвати будь-який вид цигарок лише жіночим або чоловічим. Пачки Slim та Super-Slim зі вмістом нікотину 0,3–0,4 мг у народі прозвали «жіночими». Так, вони дійсно можуть сподобатися повнолітнім жінкам, які курять, через невеликий діаметр, компактну пачку і менший вміст смол, але через це вони тільки «жіночими» не є.

Курці вибирають вид цигарок не за статевою ознакою, а з огляду на свої уподобання. Якщо одна затяжка дає достатнє відчуття насичення, то збільшувати вміст нікотину курці зазвичай не відчувають потреби. Якщо після викуреної сигарети курці не відчувають насиченості, часто вони обирають міцніші цигарки.

Міцні сигарети

У міцних сигаретах найчасті