Сигарети з капсулою заборонили, правда або ні?

Виробництво Правила Тютюн Характеристики сигарет Цікаві факти


Друзі, привіт!

Щодня отримуємо запитання щодо заборони сигарет з капсулами в Україні, тож вирішили зібрати всі актуальні новини у статті нижче. Простими словами розказали про Положення Закону України, що обмежує виробництво та продаж ароматизованих сигарет

*У разі виникнення додаткових питань, ви завжди можете звернутись до нас у лайв-чаті на головній сторінці. А ми – завжди допоможемо!

Сигарети з капсулами забороняють?

Якщо коротко, то так, в Україні було ухвалено закон про заборону на виробництво (крім виробництва для експорту), імпорт та подальший продаж цигарок зі смаковими добавками. Він набуває чинності з 11.07 2023. Це означає, що до цього часу сигарети з капсулами та інші ароматизовані сигарети будуть вироблятися та продаватися в Україні, але починаючи з 11 липня їх виробництво та імпорт буде зупинено.

Тож в ринку залишиться лише той продукт, що був виготовнений раніше. І хоча сигарети з капсулами не зникнуть з полиць магазинів відразу, враховуючи заборону на виробництво, з часом залишаться лише сигарети без домішок.

Тепер докладніше про заборону сигарет із капсулою.

Які сигарети та інші тютюнові продукти заборонять з липня 2023 року?

Простими словами, з липня 2023 року будуть заборонені ті тютюнові вироби, які містять додадкові домішки інших смаків, крім тютюнового, в тому числі:

  • сигарети із капсулами різних смаків (фруктові, ментолові, будь-які інші)
  • ароматизовані сигарети, в тому числі з ментолом, які не мають капсул
  • тютюн для самокруток із характерним смаком та/або запахом диму
  • електронні сигарети.

Не має значення яка частина сигарети містить ароматизований компонент (фільтр, капсула, тютюн, папір). Додавання будь-якого додаткового аромату до тютюну буде заборонено з 11 липня 2023 року.

Чи можна зараз купити сигарети з капсулами в Україні?

Так, зараз сигарети з капсулами продовжують продаватися. Сигарети з капсулами можна купити прямо на cig-poshta.in.ua із безкоштовною доставкою.

Більше про сигарети з капсулами: Все про сигарети з капсулою (кнопкою): що це, як і з чого роблять, як використовувати.