Сигарети та унікальні технологічні «фічі», як це поєднати?

Характеристики сигарет Цікаві факти

Ми вже багато Вам розповіли про сигарети, їх еволюцію та як їх виробляють міжнародні компанії.  Що ще можна використовувати сигаретним брендам, щоб відрізнятись один від одного, окрім кольору пачки, формату, та тютюну? Ми назвали це технологічні “фічі”. Вони зазвичай вказані на самій пачці,  нажаль не всі знають, що вони означають. Тому пропонуємо розібратись з даною темою.

Найпопулярніші унікальні “фічі” в сигаретах

“Less Smell” (менше запаху диму) – ця технологія залишає менше запаху на одежі, руках або волоссі. Велика кількість брендів використовує цю технологію, як наприклад сигарети Parliament, L&M.

Сигарети

“Ash control” – функція, яка буде дуже актуальна споживачам, які полюбляють курити в машині. Принцип її дії у тому, що використанний табак утримується на сигареті і не розсипається. Таким чином, у салоні авто не буде залишатись попіл.Також, за допомогою конструкції фільтру з повітряною камерою всередині, сигарету легше потушити.

“Firm filter” – фільтр з більш товстими стінками, який не розмокає при курінні і краще тримає форму. Такий фільтр можна зустріти в лінійці сигарет Мальборо Червоного або Мальборо Голд.

“Повітряний фільтр” або як його ще називають “Recessed filter”. Це повітрянна камера, яка розміщується на кінці сигарети, після ацетатної частини. Це дозволяє курцю не доторкатись до фільтру на якому залишаються наслідки використанного тютюну. Курці також додають, що повітряний фільтр робить смак більш м’яким. Така технологія присутня в Parliament та L&M.

“Арома Панель”– нанесена на пачку ззовні, зазвичай на верхню частину кришки сигарет. Основними перевагами є те, що після куріння, можна потерти пачку пальцями та перекрити запах тютюнового диму після куріння. Така панель зазвичай використовується на пачках L&M Loft.

“Капсула (кнопка)” – у нас на сайті є ціла стаття про сигарети з капсулами, якщо коротко описати, то виробники додали до звичайного смаку тютюну аромати фруктів для більш вираженого смаку. Спочакту це був ментол, а наразі це вже різна кількість смаків від чорниці до кавуна.  Згодом почали випускати по дві капсули в одній сигареті, або 5 різних смаків в одній пачці. Обрати капсульні сигарети можна за лінком.

«Easy open» – легке відкриття пачки. За допомогою невеличкого розрізу під кришкою пачки, дуже легко підштовнути кришку для її відкриття. Дану «фічу» можна зустріти в сім`ї бренду L&M Loft.

“Finely cut tobaccos” – якщо Ви бачите таку позначку на пачці, це означає, що табак проходить дуже дрібну нарізку табаку, що покращує досвід використання тютюнового виробу. Ассортимент сигарет L&M використовує дану технологію.

 «Seal» – це металізована обгортка сигарет, що дає додаткову герметичність продукту і утримує свіжість тютюну довше. Дана технологія не дуже популярна в Україні, проте вона додає унікальності преміальним брендам.

«Кольорові фільтри» – наразі в Україні представлені декілька марок з кольоровими фільтрами. Фільтр різного кольору впливає лише на візуальне сприйняття, проте, ніяким чином не впливають на смакові характеристики.

Де можна дізнатись інформацію про сигарети, які ти куриш?

«QR код на пачці сигарет» – якщо Ви бачите QR, обов’язково скануйте, бо там можна побачити багато цікавого від бренду. Дізнатись які «фічі» є у твоїх сигаретах та, що вони означають. Прочитати про лімітовану серію дизайну та причину її появи. Також, Ви завжди зможете лишити відгук про сигарети, та поспілкуватись з представником бренду.

Як видно з кількості різноманітних «фіч», сигарети це не такий вже й простий продукт, який складається лише з пачки, фільтру та тютюну. Бренди наділяють сигарети різними унікальними фічами, які додають технологічності продукту. Здебільшого вони використувуються, щоб виділятись серед широкого асортименту сигарет, та дивувати своїх споживачів.

Ви завжди можете придбати сигарети у нас на сайті з безкоштовною доставкою Cig-Poshta.