Philip Morris International купив знаменитий бренд запальничок Cricket

Цікаві факти

11 травня 2022 року Philip Morris International анонсував покупку компанії Swedish Match AB з усіма її брендами, включаючи відомі на весь світ запальнички Cricket, за 16 млрд доларів США. Swedish Match AB спеціалізується на виробництві так званих некурильних тютюнових виробів (наприклад, снюс і жувальний тютюн), запальничок, сірників, сигарет. Швидше за все, Філіп Морріс придбав шведський бізнес, насамперед, щоб розвивати новий для себе напрям жувального тютюну та снюсу. Але з тим компанія придбала і культові запальнички Cricket (Крикет).

Ці запальнички бачив і знає кожен курець, але мало хто знає, що за мініатюрним крикетом стоїть багаторічна історія.

Історія запальнички Cricket

Знаменита запальничка побачила світ у 1961 році у місті Ансі, Франція. У перших її версіях корпус виливався з алюмінію. Пізніше алюміній замінили латунню та золотом. Виробники продовжували експериментувати з механізмом та матеріалами, бо прагнули створити просту, легку запальничку, доступну багатьом курцям. Саме так компанія і прийшла до ідеї легкого одноразового запалювання Cricket. Свою знамениту назву вона отримала на честь характерного звуку, що чиркає, при запаленні.

У 1977 році Крикет забезпечили новітньою технологією фіксованого полум’я. З цього моменту, як і в сучасних запальничках, полум’я залишалося на одній висоті, курцеві не треба було регулювати його вручну. У тому ж році запальнички Cricket стали самозагасаючими, тобто полум’я гасло, щойно віджимається кремнієве колесо.

У вісімдесятих запальничка стала ще легшою за рахунок зміни форми від круглої до плоскої. У дев’яностих її забезпечили додатковим захистом від дітей.

Поступово Крікет набули настільки великої популярності, що ми одразу уявляємо саме їх, коли чуємо слово “запальничка”.

Інновації у запальничках

Здавалося б, запальничка – це настільки простий механізм, що ні про які інновації та технології тут не може бути мови. Насправді, це не так.

Кожна запальничка Крикет розрахована на 2000 використань протягом терміну служби. Ці запальнички стійкі до перепадів температури, здатні спокійно працювати за температури нижче 0 або вище 65 градусів Цельсія. До надходження у продаж кожен Крикет проходить понад 60 тестів якості. Всі запальнички Cricket оснащені механізмом захисту від дітей, технологією фіксованого полум’я та самозагасанн