Відображаються усі з 4 результатів

Відображаються усі з 4 результатів

Купити сигарети з капсулою з безкоштовною доставкою  у відділення Нової Пошти – Cig-Poshta.

Тільки офіційний продукт по актуальним цінам 2022 року. Доставка можлива від 1 блока сигарет по всій Україні: Київ, Харків, Львів, Тернопіль,  Житомир, Миколаїв, Запоріжжя, Кропівницький, Івано-Франківськ та інші чудові міста та села.

Сигарети з капсулою (кнопкою)

Сигарета з капсулою (ще називають сигарета з кнопкою) – це звичайна сигарета, всередину якої в фільтр вбудована капсула, наповнена ароматизованим розчином. При натисканні на фільтр в потрібному місці (на так званій кнопці), капсула лопається і насичує ароматом сигаретний дим. Якщо не натискати кнопку на сигареті, то можна продовжувати курити капсульну сигарету як звичайну. Назва «кнопка» з’явилася завдяки значку кнопки, зображеному на фільтрі сигарети, а також завдяки звуку клацання при натисканні на капсулу.

Перші ароматизовані сигарети з ментолом з’явилися, тільки подумайте, вже 100 років тому, на початку ХХ століття. У 1960-их виробники спробували створити перші сигарети з капсулами. Правда, тоді нікому ще не спало на думку наповнити капсули ароматизатором і таким чином змінювати смак диму. У 60-х капсули, наповнені водою, розглядали як елемент фільтра, що забезпечує більш якісне очищення диму (насправді, це не так). І лише у 2008 році в Японії з’явилися перші сигарети з ароматизованими капсулами, наближені до того, якими ми знаємо їх зараз.